Hamsiler - Sis :(

• Konuyu başlatan DeletedUser55012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Hiç huyum değildir başlık açmak, ama bu sefer göstere göstere kazandığımda belki bi daha oynamaya yüz bulmazlar diye açıyorum başlığı xd

İstatistikleri falan paylaşma hedefiyle yola çıkıp türlü türlü serserilikler, kavgalar, ego gösterileri yapmak başlıktan genel beklentimiz. Kimseye başarılar dilemiyoruz wub

İlerleyen günlerde görüşürüz xd

DeletedUser55989

Ziyaretçi
sis beşiktaş gibi her dünyanın başlangıcında " kapatçaz , galibiz , lideriz " diye giriyorlar sonrasında " bu dünya için fazla şerefliyiz " diyip pes ederek " hesap sil " yapıyorlar . benim sorum şu : bir dünyanın sonunu görebilmişler mi ?

DeletedUser58876

Ziyaretçi
Çılgın balıklar sisi coşturuyor eheheh inşallah az direnirler :D

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Hemen yok, önce laf salatası yapcaz sonra istatistik paylaşcaz diğer başlıklardan öyle gördük adet yerini bulsun

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
sis beşiktaş gibi her dünyanın başlangıcında " kapatçaz , galibiz , lideriz " diye giriyorlar sonrasında " bu dünya için fazla şerefliyiz " diyip pes ederek " hesap sil " yapıyorlar . benim sorum şu : bir dünyanın sonunu görebilmişler mi ?

sis klanı dünya kapatmış bir klandır.

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Beşiktaşında bikaç şampiyonluğu var, maydanozda cilde iyi geliyor takma böyle şeyleri Bamya

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Benim favorim artus, en güçlü en kaslı oyuncu o xd

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Bamya ma laf yok beyler :))
Sisli Hava da Balığa Çıkılmaz ...
Her 2 Klana da bol eğlenceli savaşlar :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
"owowowowowowowo wombo combo, dale talko" diye başarılar diliyorum xd

gönlüm güzel bir tarza sahip olduklarından ötürü, pisces lerden yana :d wub

DeletedUser15553

Ziyaretçi
istatistikleri paylaşırken aynı yorumları yapabilirsiniz inşallah :)

DeletedUser55012

Ziyaretçi
İstatistikten endişemiz yok, ibreti alem olsun diye gösteriş yapıyoruz her türlü çirkefliği yapacağımızında garantisini veriyoruz gözleriniz burda olsun wub

DeletedUser60381

Ziyaretçi
Bu SİS ingiliççede SİSTER ın kısaltması değil miydi ?

DeletedUser61424

Ziyaretçi
sis klanına başarısızlıklar diliyorum,keyifli savaşlar :D