Hamsiler - Sis :(

• Konuyu başlatan DeletedUser55012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57657

Ziyaretçi
Biri olgun falan istemiş geldim :) bu klanda en olgun kişi benim :D ( 1.55 boy 52 kilo :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Öyle dünya forumlarını gezerken gözüme çarptı :D Çok güldüm başlığa.
Bütün barbarcıların toplandığı dünyada savaş muhabbeti bi komedi
Sisin bizi sattığı dünyada sağlı sollu tokatladığımız her opta köylerini yıkıp bölge bölge kaçan sonra da biz hesap silince bir numaralı müttefiğine düşman olan şizocukların konuşması efsane komedi :D Bakıp bakıp gülüyorum ya :D Yalnız harbiden iyi acemisiniz ha :D 32 de oyunu iyice öğrenin tekrar alayım ifadenizi :D

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Yalnız sayın tırrek w26dan sonra şizoda oynayan 'istisnai' 1-2 kişi dışında kimse yok burda xd

http://tr.twstats.com/tr34/index.ph...nquers&id=5075451&type=gain&oldplayer=0&pn=-1

Barbarcıların toplandıgı dünya diyecek ağız var mı bi de aynaya bak ben de o arada ucuz preden,ay sıqıldq slyrz bz triplerinden zırttan vırttan ceza alarak hiçbi dünyada tutanamadığınızı hatırlatayım sonra usul usul kendi dünyanın forumuna dön hemi tt2

DeletedUser57657

Ziyaretçi
Sisin bizi sattığı dünyada sağlı sollu tokatladığımız her opta köylerini yıkıp bölge bölge kaçan sonra da biz hesap silince bir numaralı müttefiğine düşman olan şizocukların konuşması efsane komedi :D Bakıp bakıp gülüyorum ya :D Yalnız harbiden iyi acemisiniz ha :D 32 de oyunu iyice öğrenin tekrar alayım ifadenizi :D

bu kin la :D

DeletedUser58876

Ziyaretçi
jigglyPuff Meriç'im benimle evlenirmisin 32 nin önünde teklif ediyorummmm..

DeletedUser58876

Ziyaretçi
Meriç konusunda hassasım lütfen dalgaya almayın kız arkadaşımızı oyuna getiriyoruz hemen sulanıyorsunuz ;(

@F1RT1N@

Acemi

Oguzcum ordaki sis oyuncularıyla burdakiler farklı isim olarak gönderme yap :)

DeletedUser60739

Ziyaretçi

Oğuz bey bahsettiğin kişilerin bizim klanda yaşadığını sanmıyorum şahısların yaptığı şeyleri genele yaymaya gerek yok :)

DeletedUser55545

Ziyaretçi
kavga.jpg

Forum kavgalarına Klanların Yaklaşımı ( TEMSİLİ ) :eek::eek::eek::eek:

DeletedUser60997

Ziyaretçi
sis klanı nı bır adım onde goruyorum ama çupralarında tadı fena degıl ama en sonunda hepsını ezıp gecen bız olacagımız ıcın...sımdılık az öte de oynayın bebeler dıyorum...bol savaşlı gunler dılıorum

DeletedUser58876

Ziyaretçi
sis klanı nı bır adım onde goruyorum ama çupralarında tadı fena degıl ama en sonunda hepsını ezıp gecen bız olacagımız ıcın...sımdılık az öte de oynayın bebeler dıyorum...bol savaşlı gunler dılıorum

Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur... ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Böyle bir başlıkta gözlerim Atayı aradı :D Hamsilere başarılar thumbup

DeletedUser59170

Ziyaretçi
Ha bu arada tecrübeli arkadaşlara gelsin :)

Sıra Klan adı Puan Kazanılan köyler Kaybedilen köyler Oran Yendiğin rakipler (sald.) Yendiğin rakipler (sav.)

10 SFH 5.844.572 654 151 4.3 46.795.328 47.416.765

15 S.İ.S 4.865.770 552 460 1.2 44.606.473 58.790.289

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Hayırlı olsun beyler bayanlar savaşın içinde olup ordu saklamayanlar :)
farklı bir giriş yapayım dedim bende iyi oldu sanırım bu :)

birbirinden-cilgin-caps-ler_70579_b.jpg

W32 Click.TR.