Hamsiler - Sis :(

• Konuyu başlatan DeletedUser55012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55989

Ziyaretçi
bak şimdi çok cool olcam.

sis klanına bol şans diliyorum oyunu bilmiyorlar bi ihtimal şansa kazanırlar oda bi ihtimal yani bi küçük bi bi bi bi biiitaanem ay gene bozdum

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Öncelikle yaptığınız boş muhabbetle seviyenizi görmüş olduk. Yazdığınız kadarda icratınız olsa eyvallah diyecemde bu ego size çok ne yaptınızda neyin artisliği bu :S
Dünyanın sonunu gördünüz mü diyen arkadaşa selam olsun tt1
http://tr4.klanlar.org/guest.php?screen=info_ally&id=24633

Başarılar diliyorum ihtiyacınız olucak.

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Bilgisayarlarınızda kopyalayıp hazır bekletip 2 milyonuncu kez falan yapıştırdığınız bu link için teşekkürler tt1 biz zaten en başından boş yapmaya gülmeye eğlenmeye geldik, bizim seviyemizi düşüneceğine, sizi ibrahim tatlıses misali sawın vultsun elinden aldıktan sonra bizim başarıya ihtiyacımız olduğuna inanmanı sağlayacak bakış açını bi tekrar düşün hemi bitanesi xd

DeletedUser

Ziyaretçi
Hani Siz Hamsiler Degildiniz blink

Yıllarca Bize NB Diye Tanittiydiniz wub

Şakasi Bi yana Bol Savaşlar. iyi olan kazansın

Yuppi Ben iyiim Kaybediorum auehuahuehaue unsure

DeletedUser59170

Ziyaretçi
Beyler o bu değilde şu alem paşa diye bi oyuncunuz var bilmiyosada öğretin abi adamın şahsız ordularını kesmekten ben bıktım o atmaktan bıkmadı yazıktır günahtır içim gidiyo ordulara kestikçe :D

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Benden önce aydınlattığın için sağol mübarek insan.
Fatih sen sorduğun için link attım yoksa senin zihneyitin gibi hazırda bekletip 2 milyonuncu kez olayı yok.

Bide özenti gibi tişikkir falan nedir kaç yaşındasın sen kardeş :) teşekkürler yazman yeterli.

Konuyu açmışsınız iyi güzel sohbete dayalı bi konu olursa katılırız gereksiz laf atmalar ve gerilim yaratacak şeyler yazmassanız sevinirim.

Belli bi yaşa gelmiş olgun insanlarız sonuçta dimi ? en azından biz öyleyiz

DeletedUser58876

Ziyaretçi
Beyler o bu değilde şu alem paşa diye bi oyuncunuz var bilmiyosada öğretin abi adamın şahsız ordularını kesmekten ben bıktım o atmaktan bıkmadı yazıktır günahtır içim gidiyo ordulara kestikçe :D

ya bırak adam sayesinde 2 ordu kestin mutlu olsana şapşik <3

DeletedUser55012

Ziyaretçi
İsmim Fatih değil Sülfirik asitin sülfirik ya da asit ismine sahip olmaması gibi, sanıldıgının aksine olgun insanlarda değiliz olgunluk bizim nezdimizde sizin aksinize konuşmak için kriter değil, son olarak tikkisirlitist tek kaşarlı tostun ağzını ponçik bi vaziyette bükerek söylenen en tatlı hali ve 'imzam' nasıl bir hışım ve heyecan ile okuduysan ilk kısımdaki teşekkürü es geçip imzama kadar atlamışsın sakin olr msn azck çogüzülürüm bak xd

DeletedUser55339

Ziyaretçi
Evet bizim oyuncularımız hiç tecrübeli değil biz kaybedeceğiz biz kötüyüz tt2

DeletedUser59170

Ziyaretçi
Aa tesla gelmiş bebeğim naber ya sana çok pasif kaldı diyolar

Ayrıca bu oyunu sadece ciddi oyuncular kazanır diye bi kural varsa gösterin oyunu bırakıcam :))

DeletedUser55339

Ziyaretçi
İyi canım senden naber kim diyormuş hangi terbiyesiz .s

DeletedUser55989

Ziyaretçi
Evet bizim oyuncularımız hiç tecrübeli değil biz kaybedeceğiz biz kötüyüz tt2

goYkN3.jpg

9LrV6k.jpg

DeletedUser60381

Ziyaretçi
Bu savaşı kesin SİS kazanır çünkü onlar çok güçlü çar

DeletedUser61424

Ziyaretçi
Evet benimde sis'ten tanıdığım oyuncular var; m.ö 9852 senesinden beridir bu oyunu oynuyorlar,çok tecrubeliler.Bence tost makinesi gibi ezer geçerler...