Hamsiler - Sis :(

• Konuyu başlatan DeletedUser55012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Bayılıyorum boyle hatun gibi erkeklere :))) alsancakta senin gibilerden cok var tatlı çocuk üstüne para verende ama tercihim değilsiniz :)

Ağzınızı susturmak için birçok halk yönetimi de var halkımızın ürettiği tükettiği vesaire :)

Ben konuşmanızı istiyorum ki millet insan tanısın oynuyorum oyuncuyum diyen insanlar görsün :)

Benim atacağım linkte var dunya da var sen yaz bana ben sana yolliyim sonra istersen buraya da koyarsın :)

Dediklerimi anladığını umarak , buraya istediğin kadar link at eze eze ağlata ağlata sizi baslarına sığındıracak , eskiyaya devuya yada gün gelecek vults a gidecek abi bizi al bizde su su oyuncular kaldık bu kadar kişiyle devam edicem artık size gecelim diye yalvaracaksın . Bunu buraya yazarak iyi yavaşlar diliyorum umarım azıcık direnç göstererek hepiniz bana ufak Bi zevk sunarsınız.

Okadar uzun ve anlamsız yazana kadar kısa ve açık yazsan daha anlaşılır olur belki.
Senin gibi bebeler burda klavyade asıp kesiyolar beni güldürüyosunuz. Oyun için kimseye yalvarmam kişi karşısındakini kendi gibi sanırmış.
Biz sadece vakit geçirmek sohbet için oynuyoruz ne köy hırsımız nede egomuz var oyunda senin iki katın olmam sadece oyun oynamamdır ama sendeki bu egoya hala erişemedim :)

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Bebeyi yakından gör bide büyütürsün belki :)

Kendi klanımı bende toplasaydım 4 katın olurdum sen onu beceremedin :)

Bide oyuncuyum oynuyorum demen beni bitirdi zaten evet diğer arkadaşlarını da topla sonra yine gel oynuyorum de :)

Fırlayıp gelenler burda erkek olmuş içine baksan oynak :)

O zaman ss alıyorum bakalım ne yapacan iki seçeneğin var ya hesap silmek yada yalvarmak al diye yalvarmaların :)

Hesap el değiştirdi onda bunda diyerek Bi klana geçersen burda seni gomerim herkeste gomer yok kaybedince delikanlı gibi silerseniz de eyvallah kardesım guzel savaştı deyip sana ulaşıp bile tebrik ederim :)

Evet hırs öfke var kimse de olmadığını kadar sadece mantıksal ve işlevsel.

Siz oynayın sohbet muhabbetine ben alıcam :)

Kıvırma sansınız da kalmadı artık ilerleyen günler de hem istatistik hemde yorumsal buralardayım.

Unutma arada bakmayı :)

DeletedUser58876

Ziyaretçi
K43 sınırına iniyorum sisten aktif uğraşacak kim var özelden bana ulaşsında 2 kapısalım oyun oynayalım aldığınız barbarları toplamaktan bıktım :(

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Bilader kafanda ne yaşıyosun anlamıyorum kendince bişeyler söylüyosun yok silecen yok klan değiştirecen bilmem hesap değiştirdi önüne bak sen gece rüyanda gördüğün şeyleri burda anlatma.

Boş boş yazanların yazılarını dikkate almıycam bundan sonra muhattap alınca nimetten sanıyolar kendilerini.

DeletedUser61424

Ziyaretçi
Off Buralar buram buram laf sokmaya çalışan ezik psikolojisi koktu.

DeletedUser55989

Ziyaretçi
Bilader kafanda ne yaşıyosun anlamıyorum kendince bişeyler söylüyosun yok silecen yok klan değiştirecen bilmem hesap değiştirdi önüne bak sen gece rüyanda gördüğün şeyleri burda anlatma.

Boş boş yazanların yazılarını dikkate almıycam bundan sonra muhattap alınca nimetten sanıyolar kendilerini.

bizim gerçeklerimize sizin hayal gücünüz yetişemez sen hala bıdı bıdı. klanında aktif kim var oyunu düzgün bilen kaç kişi var 1000 fake görünce titremicek kaç oyuncun varda burda konuşuyorsun hala .? sizde (sizce) önemli 3-4 adam var bizde herkez önemli ve değerli şimdi burda " kafanda yaşadıklarınla gelipte dile dökerek kendince laf sokmaya kalkışma önüne bak oyununu oyna 2 ay sonra kim silinir kim başka klanlara sığınır zaman gösterir" ben haksız çıkarsap bu yorumu ss al yolla benim ayıbım olsun utanayım amma velakin ben haklı çıkarsam sana yo... vaz geçtim yollıyamam siz hesap sil yapıyordunuz neyse sen e-mail falan bırak hesap silersen hatırlatmak zor olmasın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Öyle dünya forumlarını gezerken gözüme çarptı :D Çok güldüm başlığa.
Bütün barbarcıların toplandığı dünyada savaş muhabbeti bi komedi
Sisin bizi sattığı dünyada sağlı sollu tokatladığımız her opta köylerini yıkıp bölge bölge kaçan sonra da biz hesap silince bir numaralı müttefiğine düşman olan şizocukların konuşması efsane komedi :D Bakıp bakıp gülüyorum ya :D Yalnız harbiden iyi acemisiniz ha :D 32 de oyunu iyice öğrenin tekrar alayım ifadenizi :D

Sis bu satış islerinde onceden tecrubeliymis demek. O yuzden bizi bu kadar ustaca arkadan vurabildiler

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Sis bu satış islerinde onceden tecrubeliymis demek. O yuzden bizi bu kadar ustaca arkadan vurabildiler

kendılerıne ettıler baskasına değil işte hem isim olarak hemde emeklerıne ne vardı adam gibi oynasalar eksıklık olunca olmaz bazı erkeklerde işte :)

Eskilerden çok sevdiğim bi ata sözü vardır. Bir insanın kendine yaptığını bin kişi başına geçse yapamaz derlermiş...

DeletedUser55012

Ziyaretçi
İstediğiniz kadar uğraşın bize yetişemez siniz :p

size yetişmeye çalışan kim tatlı çocuk , ben bi daha oynayacak yüzü bulurlarsa diye buraya ufak bi önlem olaraktan açtım başlığı yoksa onlardaki ağız benle kavga etmeye yetmez xd

DeletedUser55012

Ziyaretçi
v4lX6O.png

işte Sisten böyle alıyoruz köyleri :(