Delete vs Nostra :)

Deadpool

Casus
Selim buraya inmediğine göre ya keleşi yanında uyuyakalmış ya da çiçekler açmış

Dodge Slap

Baltacı
Hayal dünyan çok genişmiş, tamamen tahminlere dayalı ithamlarla hiç bir klanı yargılayamazsın nostranın ne yaptığı bizi ilgilendirmez isterse müttefiğini vurur biz oyunumuza bakıyoruz. Ortada ki tek sorun başkalarına sallamadan önce kendilerine bakmaları gerektiği, attıkları binlerce barbar, oyuna sokup geliştirdikleri ve sonra köylerini aldıkları 100lerce multi vsvs.. parolaları tek klan olan nostra bu dünyaya giren her klandan fazla hesap kullandı. Forumda şov yapmaya devam edebilirsiniz herkes neyin ne olduğunu biliyor
Deleteyle görüşmeleri sen yapıyordun heralde bu kadar zoruna gittiğine göre :) kardeş klan yöneticin truva atarak alay klanına w66 da dahil olmuş adam ne anlatıyorsun w66 da attığınız truvalarıda biliriz boş tenekeler sizi . Hatta isim vereyim istersen w65 te savaş açılır açılmaz nasıl korkup taraf değiştirmişti klan yöneticiniz kardeşim deleteye vuruyoruz sesi sizden geliyor hayırdır la ne zaman adam oldunuz forumda kapışacak kadar :)

AngelicAlliance

Yasaklı
Reel hayata yönelik söylemler içeren postlar kaldırılmıştır. Lütfen forum kurallarına ve forum amacına uygun davranalım. İyi oyunlar dilerim.
yani İPSİZ RECEP boş gelme falan diyor, bu arkadaş niye forumda(oyunda) yaşıyor :) ben yazsam global yerim
Yani diğer küçük klanlarıda anlamak zor kıtasını kapatmak isteyen NOSTRAdan beklentisi ne acaba :D NOSTRA istese oyun başı da toplardı.

Lebr0n*

Yasaklı
bundan bahsediyorum işte konuşmaya değicek kişiler bile değilsiniz ağlamış,zortlamış,patlamış vs vs amacınız sadece dalga geçmek kendi grubunuz hariç sizi tanımayan veya uzaktan tanıyan herkese itici geliyorsunuz, artık kanıtlanamayacak adminlerin bile aksiyon almadığı konularda tabii ki yapmamış gibi bariz tek klan girdik diye yazarsın her neyse başarılar oyunda fazla uzatmaya gerek yok

Kardeşim bir kesim siralamasina bakarsanız eğer arada ki fark değil uçurumu görürsünüz.Madem 1000 lerce hesap sokuldu bunca kesim nerden yapıldı ? Madem bu kadar hesap var neden bu hesaplari toplamak yerine önüne gelene savaş açtı nostra ?
Siz maximum diplomasi, düşeni yiyelim,ne savaşı ? Mantığı ile oynadığınız için hile yapılıyor diye bakmanızı yadirgamiyorum artık.

osan123456

Milis
Delete çok boş yapıyor bahsettiği arkadaşla typhone benim savaşımda da sohbetimde oldu gayette sözünün eri bir arkadaş delete nostra ile savaşmak yerine gücün yanına geçip burda barinacaginimi sanıyordu;))) bu yazılanları okuyunca dünya sonu için bayada umutlanmışlar

Kürşad

Acemi
Öncelikle herkese selamün aleyküm hayırlı geceler iyi oyunlar

Dünya başından beri iletişimde olduğumuz TyPHonE nick'li yarım akıllı çocuktan dünya sonuna kadar beraber oynama sözü almıştık. Bu dünyada bir iddamızın olmadığını ve biraz zaman harcayıp gideceğimizi de her zaman her yerde söyledik buna rağmen verilen sözleri bozan nostra klanı an itibariyle tek bir mesaj atmadan tarafımıza operasyon başlatmıştır discord kanalımıza geldiniz günlerce saatlerce muhabbet ettik sadece muhabbet için bile gelip hal hatır sorup giden TyPHonE bir anda omurgasız bir canavar olup bizi yemeye kalktı çok korktuk :) squidgame klanını bize temizleyen şahsiyet klanını bize temizleten ve pence klanini sayemizde toplayan nostra ve değerli üyelerinden fenersavar ve sessizask isimli şahıslardanda mesajlara biz sizi tanımıyoruz siz kimsiniz şeklinde dönüşler aldık bu feedbackler bizim için değerliydi bu arkadan vurma olayını alışkanlık haline getirmiş gruba bundan sonraki oyun hayatlarında başarılar diliyoruz. Kimse gibi eğilip bükülmeden vereceğimiz savaşın haklı gururuyla gayet mutlu mesuduz. Belki 1 belki 2 gün sürer bizi temizlersiniz ama bu klanlar forumu sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor ve bilecektir. 2 taraf içinde saygılı ve güzel bir savaş olsun demek isterdim ama saygı nedir bilmeyenler için çok fazla konuşmaya gerek yok sanırım
Sen hâlâ konuşuyormusun? Squid klanı olarak size bunun uyarısını yaptık. Ne çabuk unuttunuz bunu! Nostra klanı enson bizi bitirdikten sonra sizin klana çökeceğini söyledik. Nostranın niyeti belliydi zaten ama bu bir suç değil oyun tecrübesidir. Sizin gibiler strateji yapamıyorsa bu sizin sorununuz. Demek ki hâlâ oyun oynamayı bilmiyorsunuz siz.! Bu dünyanın kapanmasını hak eden nostra klanıdır. Sizin gibiler olduğu sürecece nostra olacaktır. Kendi yaptığınız ihaneti şimdi başkalarınamı yakıştırmaya çalışıyorsunuz?!Komik şeyler siziiii

Kürşad

Acemi
Öncelikle herkese selamün aleyküm hayırlı geceler iyi oyunlar

Dünya başından beri iletişimde olduğumuz TyPHonE nick'li yarım akıllı çocuktan dünya sonuna kadar beraber oynama sözü almıştık. Bu dünyada bir iddamızın olmadığını ve biraz zaman harcayıp gideceğimizi de her zaman her yerde söyledik buna rağmen verilen sözleri bozan nostra klanı an itibariyle tek bir mesaj atmadan tarafımıza operasyon başlatmıştır discord kanalımıza geldiniz günlerce saatlerce muhabbet ettik sadece muhabbet için bile gelip hal hatır sorup giden TyPHonE bir anda omurgasız bir canavar olup bizi yemeye kalktı çok korktuk :) squidgame klanını bize temizleyen şahsiyet klanını bize temizleten ve pence klanini sayemizde toplayan nostra ve değerli üyelerinden fenersavar ve sessizask isimli şahıslardanda mesajlara biz sizi tanımıyoruz siz kimsiniz şeklinde dönüşler aldık bu feedbackler bizim için değerliydi bu arkadan vurma olayını alışkanlık haline getirmiş gruba bundan sonraki oyun hayatlarında başarılar diliyoruz. Kimse gibi eğilip bükülmeden vereceğimiz savaşın haklı gururuyla gayet mutlu mesuduz. Belki 1 belki 2 gün sürer bizi temizlersiniz ama bu klanlar forumu sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor ve bilecektir. 2 taraf içinde saygılı ve güzel bir savaş olsun demek isterdim ama saygı nedir bilmeyenler için çok fazla konuşmaya gerek yok sanırım
Bencede yeğen, Kim ne derse desin yeğen İNTİKAM güzel şey...! ;)

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-24-00-31-11-439_air.com.innogames.staemme.jpg
    Screenshot_2022-06-24-00-31-11-439_air.com.innogames.staemme.jpg
    461,2 KB · Görüntüleme: 19

Freaky

Casus
33979 adlı eklentiyi görüntüle75 köy vs 15 köyle yapılan kesimler pre basıp barbar kasmaya devam edin oyuncu değilsiniz hiç biriniz 80 baltayla 40 saatten mis atmak oyunculuğunuzu gösteriyor her oyuncunuz 100 bin ustundeyken 300 fake ile operasyon yapmakta ayrı bir boyut tabi akşama mis arası ve savunma raporlarını paylaşırım birazdaha rezil olursunuz sadece takılmaya gelmiş bir klanla bu kadar uğraşmanız gülünç gelip fena ban yemese size neler yapardı tahmin edemiyorum 33980 adlı eklentiyi görüntüle
352A4FAA-A915-4C93-A6D1-B38DE9348B23.png

Kanka ne anlatıyon sen ?

Freaky

Casus
Ben verdiğim köyü peşledim sizin gibi 40 saatten atmadım onu komik olan sizsiniz yarın sabah 8 girişli op yapiyorsunuz bakalım benden kaç köy alacaksınız görelim 6 7 kami 10 mis bir köye geliyor sadece korkmayın bukadar. kudurmussunuz
Senden aldığım köyle 1 saate basılan askerle sana mis arası attım 40 saaten def atmama gerek yok manyak olursun yapma :)