Delete vs Nostra :)

pakaloka

Mızrakçı
TyPHonE cuğum gaziosmanpaşa istanbuldayım istediğin zaman beklerim :) özelden yazman yeterli bende senin oturacağın yeri biliyorum ama sen ban yedin sanırsam komik çocuk

pakaloka

Mızrakçı
Genelde bu aşamalarda dünyadan silinen ve silinmekte olan oyuncuların kesim puanı yüksek oluyor çokta takılmamak lazım. Kesim listesinde üst sıralarda olup w72ye hazırlık yapan çok babayiğit var.
Dediğin doğru evet ama nedense oyun başından beri ilk 100den düşmedim hiç kesimde :)

RusskyStandart

Mızrakçı
Dediğin doğru evet ama nedense oyun başından beri ilk 100den düşmedim hiç kesimde :)

Ben de aynen bu durumdan bahsediyorum zaten hocam. Şu an ilk 100desin ama o ilk 100 daha çok değişecek :) bir gün dünya bittiğinde dönüp bakmayacaksin bile çünkü ilk 1000de bile olmayacaksin yanlış anlama. Ve kimse de dünya 50. günlerindeyken bir pakaloka vardı vay be demeyecek.
Ama kesim yapmak iyidir keyif verir başarılar. Nostrada kesebilecegin daha çok kami var hepsini karşılayamayacağın malum :)

gunays4

Mızrakçı
Kardeşim uşenmedim her mesajini okudum, sendeki kafa yapısını çözemedim, yarın tutsan köyleri 2 gün sonra tekrar vercen. 20 kişi kalmış klaninda sal bu astım kestim ayaklarını da 72 ye hazırlan yeni bir soluk yeni bir macera, ruh sağlığına iyi gelir
onun ruh sağlığına hiçbir şey iyi gelmez izlediği dizilerin etkisinden çıkamıyor

pakaloka

Mızrakçı
onun ruh sağlığına hiçbir şey iyi gelmez izlediği dizilerin etkisinden çıkamıyor
Ben bugün tutayımda sen yarın yine mislersin bizdeki amaç köy vermemek değil bize yapılan yanlışa karşı size beleş köy vermemek 20 köy bile yok emin ol ama öyle kolay köyde yok size

pakaloka

Mızrakçı
Kardeşim uşenmedim her mesajini okudum, sendeki kafa yapısını çözemedim, yarın tutsan köyleri 2 gün sonra tekrar vercen. 20 kişi kalmış klaninda sal bu astım kestim ayaklarını da 72 ye hazırlan yeni bir soluk yeni bir macera, ruh sağlığına iyi gelir
sen kimsin birader suspus olarak nostranın avukatlığınamı soyundun :) alt klanlar hiç konuşmasın bence burda suspus olup takılın

.Sfenx.

Mızrakçı
sen kimsin birader suspus olarak nostranın avukatlığınamı soyundun :) alt klanlar hiç konuşmasın bence burda suspus olup takılın
Adam tek haneli IQ seviyesi ile bu yaşa gelmiş helal olsun, peçeteden kendi imkanlarıyla doğan güzel çocuk, ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun, varsın ben alt klan oyuncusu olayım , açıklama yapardım da gerek yok, anlamazsın.

pakaloka

Mızrakçı
Adam tek haneli IQ seviyesi ile bu yaşa gelmiş helal olsun, peçeteden kendi imkanlarıyla doğan güzel çocuk, ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun, varsın ben alt klan oyuncusu olayım , açıklama yapardım da gerek yok, anlamazsın.
kes zırvalamayı bak işine hadi seni ilgilendiren bir durum yok burda abilerin konuşsun

.Sfenx.

Mızrakçı
kes zırvalamayı bak işine hadi seni ilgilendiren bir durum yok burda abilerin konuşsun

Senin abilerini kurabiye yaparım aslan Max , o klavyeyi sakince yere bırak şimdi, beni neyi ilgilendirip ilgilendirmedigine ben karar veririm, beslenme çantanı al ve uza burdan , hamam bocegi seni

pakaloka

Mızrakçı
aa polat alemdar geldi sen semtinde bakkalın yolunu bilmezsin bre deyüz ne hakla burda erkeklik yapıyorsun