Delete vs Nostra :)

Mooncake

Yasaklı
Bu yiğit denen veledi ben de pek sevmiyorum. Dün discordda defaatle söyledim. Bu yaptığınız yanlış gençler diye. Ama gördüğüm kadarıyla klandaşlarımdan bazılarının gözünü hırs bürümüş. Benden size tek balta dahi atılmayacaktır. En azından tepkimi bu şekilde gösteriyorum. Görmek istediğiniz komut varsa discorddan bana yazabilirsiniz. Bu konu hakkındaki ilk ve son yorumum budur. Ayıp edildi.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
@pakaloka Yapılan yanlış bir hareket ben sa süresi bitti sanıyordum bitmeden vurmuşlar galiba büyük ayıp edilmiş eğer klanına davet edersen gelmek isterim.
@TyPHonE ile aynı klanda bulunmak bile çok korkutucu bir şey.

#TYPHONEİSTEMİYORUZ
#typhoneistifa
#TYPHONEYANGIN

Mr.AzraiL

Mızrakçı
Öncelikle herkese selamün aleyküm hayırlı geceler iyi oyunlar

Dünya başından beri iletişimde olduğumuz TyPHonE nick'li yarım akıllı çocuktan dünya sonuna kadar beraber oynama sözü almıştık. Bu dünyada bir iddamızın olmadığını ve biraz zaman harcayıp gideceğimizi de her zaman her yerde söyledik buna rağmen verilen sözleri bozan nostra klanı an itibariyle tek bir mesaj atmadan tarafımıza operasyon başlatmıştır discord kanalımıza geldiniz günlerce saatlerce muhabbet ettik sadece muhabbet için bile gelip hal hatır sorup giden TyPHonE bir anda omurgasız bir canavar olup bizi yemeye kalktı çok korktuk :) squidgame klanını bize temizleyen şahsiyet klanını bize temizleten ve pence klanini sayemizde toplayan nostra ve değerli üyelerinden fenersavar ve sessizask isimli şahıslardanda mesajlara biz sizi tanımıyoruz siz kimsiniz şeklinde dönüşler aldık bu feedbackler bizim için değerliydi bu arkadan vurma olayını alışkanlık haline getirmiş gruba bundan sonraki oyun hayatlarında başarılar diliyoruz. Kimse gibi eğilip bükülmeden vereceğimiz savaşın haklı gururuyla gayet mutlu mesuduz. Belki 1 belki 2 gün sürer bizi temizlersiniz ama bu klanlar forumu sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor ve bilecektir. 2 taraf içinde saygılı ve güzel bir savaş olsun demek isterdim ama saygı nedir bilmeyenler için çok fazla konuşmaya gerek yok sanırım

Geçmiş olsun.

pakaloka

Mızrakçı
Adamım diye geçinenlerin kendi aralarında ne kadar eğlendiğine şahit olduk hepsi birbirinden omurgasız ve Don lastiği gibiler gerçekten bu oyunu çok fazla ciddiye alıyorsunuz bir köy için sizin birbirinizi yediğiniz zamanları ilerde hiç şüphesiz göreceğiz herkesin eline sağlık savaş savaştır.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Adamım diye geçinenlerin kendi aralarında ne kadar eğlendiğine şahit olduk hepsi birbirinden omurgasız ve Don lastiği gibiler gerçekten bu oyunu çok fazla ciddiye alıyorsunuz bir köy için sizin birbirinizi yediğiniz zamanları ilerde hiç şüphesiz göreceğiz herkesin eline sağlık savaş savaştır.
Bu @TyPHonE barbar alıyorum diye beni klandan atıp toplar başkanım.

pakaloka

Mızrakçı
IMG_20220622_183705.jpg75 köy vs 15 köyle yapılan kesimler pre basıp barbar kasmaya devam edin oyuncu değilsiniz hiç biriniz 80 baltayla 40 saatten mis atmak oyunculuğunuzu gösteriyor her oyuncunuz 100 bin ustundeyken 300 fake ile operasyon yapmakta ayrı bir boyut tabi akşama mis arası ve savunma raporlarını paylaşırım birazdaha rezil olursunuz sadece takılmaya gelmiş bir klanla bu kadar uğraşmanız gülünç gelip fena ban yemese size neler yapardı tahmin edemiyorum IMG_20220622_183649.jpg

DeletedUser76867

Ziyaretçi
33979 adlı eklentiyi görüntüle75 köy vs 15 köyle yapılan kesimler pre basıp barbar kasmaya devam edin oyuncu değilsiniz hiç biriniz 80 baltayla 40 saatten mis atmak oyunculuğunuzu gösteriyor her oyuncunuz 100 bin ustundeyken 300 fake ile operasyon yapmakta ayrı bir boyut tabi akşama mis arası ve savunma raporlarını paylaşırım birazdaha rezil olursunuz sadece takılmaya gelmiş bir klanla bu kadar uğraşmanız gülünç gelip fena ban yemese size neler yapardı tahmin edemiyorum 33980 adlı eklentiyi görüntüle
Şimdi niye ağlıyorsun anlamadım geçen birilerine senin maaşın benim günlük viski param diyordun.
bas paranı birazcık bencil olma aslanım her neyse şey diyeceğim viski paran yoksa hayrına alayım kuzum.