Delete vs Nostra :)

Lebr0n*

Yasaklı
Neyse pakaloka dayım sen karlı çıktın. Hem mikoların gittigini gördün,hemde 3-5 mis kesip caka satacaksın.

Brinda

Acemi
Ne anlatıyorsunuz dünden beri discord da abi reis cevize iki dil burada erkeksiniz :) Bir avuç insandan niye korkuyorsunuz bu mu oyunculuğunuz birazcık karakteriniz olsa konuşursunuz. Sizi tanımıyorum tanımıyorum diyorsunuz iki tane için eğiliyorsunuz oyun için bunu yapan hayatında ne yapıyordur kim bilir :)

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Neyse bunları oyundan sileriz bunların banı kalkana kadar ban yemişler adamlıklarını gördük ne kadar iyi insanlar bunlar.

Gazaragorni

Okçu
Hayret içerisinde okudum mesajları yavvv arkadaş ayıptır bee..

Hangi rahatlıkla hangi gevşeklik ile buraya gelip gülüp gecebiliyorsunuz kim bilir kaç yaşında adamlarsiniz şayet bu yazılanlar doğru ise ?

Doğru olmama ihtimalini de düşük görüyorum kimse kalkıp da böyle bir olayı bir tarafindan uydurmaz ki bu nostranin kacinci arkadan vuruşu ?

Önceden bir arkadasim da nkstrada oynamıştı isim vermicem çünkü bayaaa ana kadrolarının muhabbetleri in döndüğü yerlerde bulunmustu ve bana anlattıklarıni hatirladim bunlari okuyunca

Tüm nostra klanini bilmem ki hepsi asla öyle değildir ama başı çekenlerden bazı 3 5 kendini bilmez hadsiz ukala ve de reel hayatta kimse ile boy olcusemeyen eziklik duygusunu sindiremeyip gelip oyunda veya forumda bunu bastırmaya çalışan tiplere diyorum ki

Siz hayatta asla mutlu olamazsınız olamayacaksınız da bu kafa ile hayat tokatı sizi bir taraftan diğer tarafa çarpar gelir forumda millete ağlama duvarı atarsınız

Dodge Slap

Baltacı
Alay klanı k53 üst kısmından hangi özgüvenle köy alıyor arkadaşlar yok arkadan vurdu bilmem ne yazıyorsunuz delete klanı onlar için bir fırsat olarak duruyordu .Ben şahsım adına görüştüklerini de düşünüyorum yönetimde değilim harita okuyarak bunu söylüyorum bizim tarafımızdan haritada baskı altında kaldıklarında ilk iş satmak olurdu bu oyunda satmayan görmedim :)
Alay klanı bu kadar özgüvenli şekilde yukarıdan köy almasa muhtemelen vurmazdık hesapları operasyon günü hemen bakıcı almalarından da anlaşılacağı üzere delete klanı üzerinde aşırı beklentileri varmış bunu da görmüş olduk.
Arkadan vurma demeyelim stratejik eleme yaptık herkesin yapabileceği bir şey bu :)

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Hayret içerisinde okudum mesajları yavvv arkadaş ayıptır bee..

Hangi rahatlıkla hangi gevşeklik ile buraya gelip gülüp gecebiliyorsunuz kim bilir kaç yaşında adamlarsiniz şayet bu yazılanlar doğru ise ?

Doğru olmama ihtimalini de düşük görüyorum kimse kalkıp da böyle bir olayı bir tarafindan uydurmaz ki bu nostranin kacinci arkadan vuruşu ?

Önceden bir arkadasim da nkstrada oynamıştı isim vermicem çünkü bayaaa ana kadrolarının muhabbetleri in döndüğü yerlerde bulunmustu ve bana anlattıklarıni hatirladim bunlari okuyunca

Tüm nostra klanini bilmem ki hepsi asla öyle değildir ama başı çekenlerden bazı 3 5 kendini bilmez hadsiz ukala ve de reel hayatta kimse ile boy olcusemeyen eziklik duygusunu sindiremeyip gelip oyunda veya forumda bunu bastırmaya çalışan tiplere diyorum ki

Siz hayatta asla mutlu olamazsınız olamayacaksınız da bu kafa ile hayat tokatı sizi bir taraftan diğer tarafa çarpar gelir forumda millete ağlama duvarı atarsınız
Reis arkadan vurmadık önce savaş ilanı verdik hepsinde ekstradan arkadan vurma şöyle olur savaş ilanı vermeden bir gecede toplardık :D

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Alay klanı k53 üst kısmından hangi özgüvenle köy alıyor arkadaşlar yok arkadan vurdu bilmem ne yazıyorsunuz delete klanı onlar için bir fırsat olarak duruyordu .Ben şahsım adına görüştüklerini de düşünüyorum yönetimde değilim harita okuyarak bunu söylüyorum bizim tarafımızdan haritada baskı altında kaldıklarında ilk iş satmak olurdu bu oyunda satmayan görmedim :)
Alay klanı bu kadar özgüvenli şekilde yukarıdan köy almasa muhtemelen vurmazdık hesapları operasyon günü hemen bakıcı almalarından da anlaşılacağı üzere delete klanı üzerinde aşırı beklentileri varmış bunu da görmüş olduk.
Arkadan vurma demeyelim stratejik eleme yaptık herkesin yapabileceği bir şey bu :)

Aaa deme öyle alay ve delete yapmaz öyle şeyler hepsi dürüst ahlaklı insanlar sadece biz kötüyüz bu oyunda :)

ThanksFRGood

Baltacı
Sülooo okuyosun bu oyunu be

kardanADAM.

Kılıç Ustası
bizim tarafımızdan haritada baskı altında kaldıklarında ilk iş satmak olurdu bu oyunda satmayan görmedim :)
Senin bu dediğini Nasrettin Hoca dese güler geçerim.
Göle maya mı çalışıyorsun?
Ya tutarsa. Diye.
Gülünç olmayın.
Bir klanla diplomasin varsa ve bir gece ansızın op yapıyorsan. Bunu dürüst olan hiç bir insan tastiklemez.

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Hayal dünyan çok genişmiş, tamamen tahminlere dayalı ithamlarla hiç bir klanı yargılayamazsın nostranın ne yaptığı bizi ilgilendirmez isterse müttefiğini vurur biz oyunumuza bakıyoruz. Ortada ki tek sorun başkalarına sallamadan önce kendilerine bakmaları gerektiği, attıkları binlerce barbar, oyuna sokup geliştirdikleri ve sonra köylerini aldıkları 100lerce multi vsvs.. parolaları tek klan olan nostra bu dünyaya giren her klandan fazla hesap kullandı. Forumda şov yapmaya devam edebilirsiniz herkes neyin ne olduğunu biliyor