Delete vs Nostra :)

pakaloka

Mızrakçı
Öncelikle herkese selamün aleyküm hayırlı geceler iyi oyunlar

Dünya başından beri iletişimde olduğumuz TyPHonE nick'li yarım akıllı çocuktan dünya sonuna kadar beraber oynama sözü almıştık. Bu dünyada bir iddamızın olmadığını ve biraz zaman harcayıp gideceğimizi de her zaman her yerde söyledik buna rağmen verilen sözleri bozan nostra klanı an itibariyle tek bir mesaj atmadan tarafımıza operasyon başlatmıştır discord kanalımıza geldiniz günlerce saatlerce muhabbet ettik sadece muhabbet için bile gelip hal hatır sorup giden TyPHonE bir anda omurgasız bir canavar olup bizi yemeye kalktı çok korktuk :) squidgame klanını bize temizleyen şahsiyet klanını bize temizleten ve pence klanini sayemizde toplayan nostra ve değerli üyelerinden fenersavar ve sessizask isimli şahıslardanda mesajlara biz sizi tanımıyoruz siz kimsiniz şeklinde dönüşler aldık bu feedbackler bizim için değerliydi bu arkadan vurma olayını alışkanlık haline getirmiş gruba bundan sonraki oyun hayatlarında başarılar diliyoruz. Kimse gibi eğilip bükülmeden vereceğimiz savaşın haklı gururuyla gayet mutlu mesuduz. Belki 1 belki 2 gün sürer bizi temizlersiniz ama bu klanlar forumu sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor ve bilecektir. 2 taraf içinde saygılı ve güzel bir savaş olsun demek isterdim ama saygı nedir bilmeyenler için çok fazla konuşmaya gerek yok sanırım

pakaloka

Mızrakçı
Şurada koptum xzbdaspOdşikssdaNKDASknşdansknlkşdsnşaklDNKLŞDFAS
Aldığınız bir çok köyün boş olduğu aşikar kesim raporları bize ait malesef yarın toparlayıp buraya atarım merak etme delil gösterme konusunda iyiyimdir sansürlenmiş haliyle söylüyorum :)

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Aldığınız bir çok köyün boş olduğu aşikar kesim raporları bize ait malesef yarın toparlayıp buraya atarım merak etme delil gösterme konusunda iyiyimdir sansürlenmiş haliyle söylüyorum :)
Kesim raporları yerine direk pençe ile savaş istatiştiğinizi atar mısınız acaba bir.

pakaloka

Mızrakçı
Nostranın ergenleri bastı yine burayı hadi bakalım yazın tek tek geçin dalganızı Discordda abi çeken reis diyenler şimdi telefona çıkamaz oldular nedense burda klavye delikanlılığı yapmayın kalıbınızın adamı olun size daha cevap vermicem susturucam hepinizi bu yazı sizi tanımayanlara yazıldı insanlar neyin olduğunu bilsinler

SERHAT*

Hafif Atlı
Öncelikle taypunun yaptığı çok ağır bir şey sessizask ve fenersavar ise sizi halaha tanıyamsmış umarım tez zamanda köylerini alırsınız ve onlara kimin patron olduğunu gösterirsiniz şaka lan şaka 3güne haritada kalmicaksınız :) bu arada bende tanımıyorum sizi

pakaloka

Mızrakçı
Başka varmı konuya yorum atmayan typhone nerde çağırın Onuda eksik kalmasın bütün nostra burda sonuçta

pakaloka

Mızrakçı
TyPHonE nerde ya gençler çağırın Onuda gelsin en son abi bir yanlışlık olmuştur hesap bakıcıda benim bizimkilerle konuşucam halledicem hemen diyip yarım saat sonra mis çıkmıştı nereye gitti bu çocuk hesabı alıp denize mi attınız çocuğu