Dehşet 50.000 puan altını toplamaya başladı

sanchez88

Mızrakçı
Enes kardesimiz evi arabayi satip dunyanin tumunu satin alsin sonra otursun ben dunya kapattim diye mutlu olsun 23 nisan da soz oynadigin dunyada sana kapattiracagim :)

sanchez88

Mızrakçı
Hepinizin bir ederi var ve karşılanıyorsa bu durumu ağlayıp kaybedince bahane olarak kullanırsınız.Sanchez kardeşimizi gördüğüm üzere sınır savaşı korkusu salmış bahaneler arıyor arkadan kami sav atmak kolaydı beyler sahne sizin görelim oyununuzu
Ben tunahan ve enes kardesimle sohbet ediyorum sen kimsin acaba baskasinin seysiyle gerdege giriyorsun madem ederimiz var varsa arka dugmende oyle birsey satin al hadi beni :)

Murattunca.

Kılıç Ustası
Turuvalar, klan satmalar, çıkar uğruna yön değiştirmeler, hesap satın almaya çalışmalar, program kullanmalar, program ile köy kaybetmemeler, sürekli bi casus bulundurma, saygıdan uzaklaşma.

Nasıl bir oyun olmuş böyle yaa. Önceden düşmanla iki muhabbet eder, gülerek savaşırdın. Şimdi öfke, kin, nefret, küfürler havada uçuşuyor. Yazık gerçekten yazık. İki stres atacaz diye uğraşıyoruz şurda. Bakıyorum kimse savaşma umrunda değil. Nasıl hesap satın alırımda zarar veririm derdinde. Yada programı aç fake at mis at, misyoner arası yap. Bir hesabı çift kişi kullan 24 saat online yap.

oyun tamamen farklı yöne kaymış. Hadi bunları geçtim. Bir çok arkadaşımız saygı ve sevgiyi kaybetmiş. Hırs gözlerini bürümüş. Tanıdığımız sohbet ettiğimiz insanlar bile hesap satın alma derdine düşmüş.

bu oyunda köy alırım veririm hiç önemi yok. Eskiden operasyon yaparken düşmanla sohbet edebiliyorduk. Şimdi nerde. Bunu rakip klanlar için demiyorum. Dünya geneli için söylüyorum. Yazık gerçekten yazık. Dünyalar unutulur,her zaman karakter akılda kalır. Bunu bilerek oynayın. Bu kadar iğrenç ithamlarda bulunmayın.

tunahan5566

Casus
Turuvalar, klan satmalar, çıkar uğruna yön değiştirmeler, hesap satın almaya çalışmalar, program kullanmalar, program ile köy kaybetmemeler, sürekli bi casus bulundurma, saygıdan uzaklaşma.

Nasıl bir oyun olmuş böyle yaa. Önceden düşmanla iki muhabbet eder, gülerek savaşırdın. Şimdi öfke, kin, nefret, küfürler havada uçuşuyor. Yazık gerçekten yazık. İki stres atacaz diye uğraşıyoruz şurda. Bakıyorum kimse savaşma umrunda değil. Nasıl hesap satın alırımda zarar veririm derdinde. Yada programı aç fake at mis at, misyoner arası yap. Bir hesabı çift kişi kullan 24 saat online yap.

oyun tamamen farklı yöne kaymış. Hadi bunları geçtim. Bir çok arkadaşımız saygı ve sevgiyi kaybetmiş. Hırs gözlerini bürümüş. Tanıdığımız sohbet ettiğimiz insanlar bile hesap satın alma derdine düşmüş.

bu oyunda köy alırım veririm hiç önemi yok. Eskiden operasyon yaparken düşmanla sohbet edebiliyorduk. Şimdi nerde. Bunu rakip klanlar için demiyorum. Dünya geneli için söylüyorum. Yazık gerçekten yazık. Dünyalar unutulur,her zaman karakter akılda kalır. Bunu bilerek oynayın. Bu kadar iğrenç ithamlarda bulunmayın.

Şu konuya gayet katılıyorum . Bu dünya ne güzel oynuyorduk bir truva yedik kafamıza böyle işleri soktular . Gerek varmıydı sanki önde olunan bir savaşta truvaya .

tunahan5566

Casus
Ben tunahan ve enes kardesimle sohbet ediyorum sen kimsin acaba baskasinin seysiyle gerdege giriyorsun madem ederimiz var varsa arka dugmende oyle birsey satin al hadi beni :)

Kanka sohbetimiz daim olsun ne zaman geliceksin dünyaya 1.5 günün var galiba .

Ben sana ufak hesap devralma işlemini anlatayım admin arkadaşlar yorulmadan :

Kendi hesabını önce sile alıyosun sonra sonra öbür devralacağın hesaba geçip e maili devralıp adminlere bildirim açıyorsun bu kadar kolay aslında .

ZuzuX

Kılıç Ustası
Ağam bu ironi mi

Kimdi G@DD@R@ Kimdi hummer Kimdi ziyankar kimdi megatürk
Onların dışında bir ton isim xenoxls gibi köylerini düşmana salıp giden

Truvayı şahsen sevmem karşı da değilim ama herkes hesabı kendisine versin

Üstelik bu kadar üstün olduğunuz haritada bu kadar truva çıkarılması ve çıkarılmaya çalışılması sonra savaş ilanına '' Eğitim bitti, şimdi sınav dönemi " yazılması şahsen benim yapmayacağım hareketler.

Lakin dediğim gibi herkesin hesabı kendine

Murattunca.

Kılıç Ustası
kimdi dediklerini inan hatırlamıyorum bile. Ben genelde savaşla uğraştım. Bu dediklerinden bi ziyankar tanıdık geliyor. Oda bugun mesaj atmış oyundan. Xenoxls gelince. Sizle olan mesajları atmıştı. Adamı toplamak istemişsiniz. Bakıcılık ver köyleri biz alalım diyen promet. Adamda kabul etmeyince, klandan attınız. Haliyle köylerinden aldıklarımız oldu. Bu normal bişey. Yazdıklarının hiç birinin benim oyundaki karakterlere sitemimle alakası yok. Ne demek istediğini bile anlamadım.