Dehşet 50.000 puan altını toplamaya başladı

Murattunca.

Kılıç Ustası
Ziyankar dediğin hesabı ben ordu patlatarak aldım. Alex hesabı ise mis desteği verirken bendr kaldı. Konuşma üslubuna bak. İnsanlıktan bi haber. İşine bak. Karakter meselesi. Allahın selameti üstünde olsun. Sinir yapma sinir zararlı. Mazallah tık der gidersin. :)

*SRM*

Okçu
cevap verdiğim mesajına bak da sonra üsluptan bahset.

Tabi tabi ordu patlattın. Allahtan twstats var da, boşuna kanmıyoruz

Murattunca.

Kılıç Ustası
5C8567A1-183D-4074-924D-C343C4541EA1.jpeg

Sizden köy aldıkdan sonra gelen saldırı. Raporlar arasında bunu bulabildim. Dahada bul diyorsan ve utanacaksan diğer raporlarıda bulurum. Hadi gecen güzel olsun.

*SRM*

Okçu
28047 adlı eklentiyi görüntüle

Sizden köy aldıkdan sonra gelen saldırı. Raporlar arasında bunu bulabildim. Dahada bul diyorsan ve utanacaksan diğer raporlarıda bulurum. Hadi gecen güzel olsun.
Bu neyi kanıtlıyor :) ziyankardan aldığın köy, alexlesonsuzadan önce. o zaman saldırı atmış olması normal. kendince bir hikaye uydurmuşsun, hikayeden de bir rapor :)
sen kendini kandırabiliyorsan ne ala

so balım

Mızrakçı
bu konun açılma sebebi olan nikotin1919 pasif topluyordu onuda pasif edip toplamışlar keser döner sap döner gün gelir hesap döner demiş büyüklerimiz :)
not: olayları bıilmıyorum

Memur87

Kılıç Ustası
bu konun açılma sebebi olan nikotin1919 pasif topluyordu onuda pasif edip toplamışlar keser döner sap döner gün gelir hesap döner demiş büyüklerimiz :)
not: olayları bıilmıyorum
Reis, nikotin1919 denen adam, klan içinde pasif topluyom ayağına onun buna dala dala asker masker biriktirememiş köyünde. Adam öyle bir hırs yapmiski köylerinin neredeyse hepsi saldırı köyü bir kaç tanesi dışında. Milletin köyüne rahat rahat çökmek için tüm köylerini saldırı yapmış. Ama nolduu, kudret bütün köylerini bedavadan topladi. Aha gelsinler anlatsinlat, nikotin1919 un bir çok köyü boş muydu değil miydi,? Yaaa nolduuu nikotinnnn.. Zeng eyleyirdin nolduuuu.. Paşinyaaannnnn...

sanchez88

Mızrakçı
Reis, nikotin1919 denen adam, klan içinde pasif topluyom ayağına onun buna dala dala asker masker biriktirememiş köyünde. Adam öyle bir hırs yapmiski köylerinin neredeyse hepsi saldırı köyü bir kaç tanesi dışında. Milletin köyüne rahat rahat çökmek için tüm köylerini saldırı yapmış. Ama nolduu, kudret bütün köylerini bedavadan topladi. Aha gelsinler anlatsinlat, nikotin1919 un bir çok köyü boş muydu değil miydi,? Yaaa nolduuu nikotinnnn.. Zeng eyleyirdin nolduuuu.. Paşinyaaannnnn...
memur şurada online olduğun kadar oyunda olsaydın da seni adam yerine koysalardı keşke :)

Memur87

Kılıç Ustası
memur şurada online olduğun kadar oyunda olsaydın da seni adam yerine koysalardı keşke :)
Oooo premium saticisida burdaymis. Ban yedikten sonra devam ediyonmu hala premium satmaya? Olum biz oyunu zevk için oynuyoruz, sen ise kendine gelir kapısı yapmışsın, premium satiyorsun :)