Dehşet 50.000 puan altını toplamaya başladı

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
Kapağı yıkmak kimin haddine bu sözü söyleyen vardı :))) dehşet diye bir klan vardı oda barbardan farksızdı :)) pakt varken bişeye yaramadı şimdi savaş var barbar gibi toplanıyor ne çoptur böyle arkadaşss :))

sanchez88

Mızrakçı
Kanka sohbetimiz daim olsun ne zaman geliceksin dünyaya 1.5 günün var galiba .

Ben sana ufak hesap devralma işlemini anlatayım admin arkadaşlar yorulmadan :

Kendi hesabını önce sile alıyosun sonra sonra öbür devralacağın hesaba geçip e maili devralıp adminlere bildirim açıyorsun bu kadar kolay aslında .
Global yemis hesapta nasil yapiyorsun peki bunu canim kardesim
Hepinizi bu moderatorlerin iş bilmezliğinden kurtaracagim merak etmeyin

sanchez88

Mızrakçı
Turuvalar, klan satmalar, çıkar uğruna yön değiştirmeler, hesap satın almaya çalışmalar, program kullanmalar, program ile köy kaybetmemeler, sürekli bi casus bulundurma, saygıdan uzaklaşma.

Nasıl bir oyun olmuş böyle yaa. Önceden düşmanla iki muhabbet eder, gülerek savaşırdın. Şimdi öfke, kin, nefret, küfürler havada uçuşuyor. Yazık gerçekten yazık. İki stres atacaz diye uğraşıyoruz şurda. Bakıyorum kimse savaşma umrunda değil. Nasıl hesap satın alırımda zarar veririm derdinde. Yada programı aç fake at mis at, misyoner arası yap. Bir hesabı çift kişi kullan 24 saat online yap.

oyun tamamen farklı yöne kaymış. Hadi bunları geçtim. Bir çok arkadaşımız saygı ve sevgiyi kaybetmiş. Hırs gözlerini bürümüş. Tanıdığımız sohbet ettiğimiz insanlar bile hesap satın alma derdine düşmüş.

bu oyunda köy alırım veririm hiç önemi yok. Eskiden operasyon yaparken düşmanla sohbet edebiliyorduk. Şimdi nerde. Bunu rakip klanlar için demiyorum. Dünya geneli için söylüyorum. Yazık gerçekten yazık. Dünyalar unutulur,her zaman karakter akılda kalır. Bunu bilerek oynayın. Bu kadar iğrenç ithamlarda bulunmayın.
Valla murat hocam yazdiklarin bana ise kusura bakma ama ordan cikip biri bana hepinizin fiyati var derse bende lafi sokarim agzina saygi falan gozetmem :)

HESAPS1LD1REN

Kılıç Ustası
:D oyun eskisinden daha keyifli bence bu dünyaya verebileceğim tek eksi puan ilk etkinliğin kötü oluşu olurdu daha iyi etkinlik gelse daha fazla keyif alırdım

Dünya kapatma olayı çok başka bir olay oyundan keyif almakla hiç bir alakası hiç keyif almadan dünya kapatılacak bundan sonraki dönemin keyifli geçme ihtimali yok tamamen amelelik üzerine kurulu bir düzen dünya kapatmak isteyenlerde buna hazırlıklıdır diye düşünüyorum :D kısacası evlilerin kavga ettiği, bekarların sosyal hayatım bitti dediği dönemlere girdi dünya herkese başarılar:D

*SRM*

Okçu
kimdi dediklerini inan hatırlamıyorum bile. Ben genelde savaşla uğraştım. Bu dediklerinden bi ziyankar tanıdık geliyor. Oda bugun mesaj atmış oyundan. Xenoxls gelince. Sizle olan mesajları atmıştı. Adamı toplamak istemişsiniz. Bakıcılık ver köyleri biz alalım diyen promet. Adamda kabul etmeyince, klandan attınız. Haliyle köylerinden aldıklarımız oldu. Bu normal bişey. Yazdıklarının hiç birinin benim oyundaki karakterlere sitemimle alakası yok. Ne demek istediğini bile anlamadım.
Hatırlamazsın:) pitirdan adam defli koyu boşaltır sen de suru düşürmeden alirsin ve ne haberin vardır ne de hatırlarsın.

Murattunca.

Kılıç Ustası
Sen önce gizli nick ile gelme kim olduğunu yaz. İkinci bir husus bak zuzuyada söylemişim ben xenosbydi sanırım sadece ondan öyle bir köy aldım. Oda habersiz köy kaybediyor diye topladığınız için mesajları iletti. Sur yıkmadan aldığım köylerden bahsedeceksen bir çok hesapla oynayan dağıstanlığının btenes hesabındanda sur yıkmadan köy aldım. Bunuda biliyorsun demi.

uyznlar

Ağır Atlı
:D oyun eskisinden daha keyifli bence bu dünyaya verebileceğim tek eksi puan ilk etkinliğin kötü oluşu olurdu daha iyi etkinlik gelse daha fazla keyif alırdım

Dünya kapatma olayı çok başka bir olay oyundan keyif almakla hiç bir alakası hiç keyif almadan dünya kapatılacak bundan sonraki dönemin keyifli geçme ihtimali yok tamamen amelelik üzerine kurulu bir düzen dünya kapatmak isteyenlerde buna hazırlıklıdır diye düşünüyorum :D kısacası evlilerin kavga ettiği, bekarların sosyal hayatım bitti dediği dönemlere girdi dünya herkese başarılar:D

Şuan hırs yüzünden anlaşılmıyor fakat dünya kapanınca vay be diyor insan geriye yaslanınca :D dediğin gibi tamamen amelelik.

tunahan5566

Casus
Sen önce gizli nick ile gelme kim olduğunu yaz. İkinci bir husus bak zuzuyada söylemişim ben xenosbydi sanırım sadece ondan öyle bir köy aldım. Oda habersiz köy kaybediyor diye topladığınız için mesajları iletti. Sur yıkmadan aldığım köylerden bahsedeceksen bir çok hesapla oynayan dağıstanlığının btenes hesabındanda sur yıkmadan köy aldım. Bunuda biliyorsun demi.

Srm yi tanımayan varmıymış :)

Moonknıght

Ağır Atlı
Ben tunahan ve enes kardesimle sohbet ediyorum sen kimsin acaba baskasinin seysiyle gerdege giriyorsun madem ederimiz var varsa arka dugmende oyle birsey satin al hadi beni :)

Bir kaç gün önce vır vır konuşuyolar diyordun şimdi kardeşimle sohbet ediyoruza bağladığına göre yazdıklarımda gerçeklik payı var.Sesin uzaktan kalın geliyormuş demek ki

sanchez88

Mızrakçı
Kudret Dehşet'e savaş ilanı verdi mi köy adları hep kudretle ilgili şeyler dolmuş :p
Kudretin yonetim degisince verdikleri sozu unuttular okadar aciz bir klanki sozler tutulmuyorsa bizden size yardim yok bundan sonra dedim hooopp rm nin kucagina atladilar dusun yani su forumda herkes dehsete laf eder ama hic dusunmez bu kudret ne yapiyor neden yanliz hareket etmiyor

La Calin*

Kılıç Ustası
Turuvalar, klan satmalar, çıkar uğruna yön değiştirmeler, hesap satın almaya çalışmalar, program kullanmalar, program ile köy kaybetmemeler, sürekli bi casus bulundurma, saygıdan uzaklaşma.

Nasıl bir oyun olmuş böyle yaa. Önceden düşmanla iki muhabbet eder, gülerek savaşırdın. Şimdi öfke, kin, nefret, küfürler havada uçuşuyor. Yazık gerçekten yazık. İki stres atacaz diye uğraşıyoruz şurda. Bakıyorum kimse savaşma umrunda değil. Nasıl hesap satın alırımda zarar veririm derdinde. Yada programı aç fake at mis at, misyoner arası yap. Bir hesabı çift kişi kullan 24 saat online yap.

oyun tamamen farklı yöne kaymış. Hadi bunları geçtim. Bir çok arkadaşımız saygı ve sevgiyi kaybetmiş. Hırs gözlerini bürümüş. Tanıdığımız sohbet ettiğimiz insanlar bile hesap satın alma derdine düşmüş.

bu oyunda köy alırım veririm hiç önemi yok. Eskiden operasyon yaparken düşmanla sohbet edebiliyorduk. Şimdi nerde. Bunu rakip klanlar için demiyorum. Dünya geneli için söylüyorum. Yazık gerçekten yazık. Dünyalar unutulur,her zaman karakter akılda kalır. Bunu bilerek oynayın. Bu kadar iğrenç ithamlarda bulunmayın.
Hala kapak klanını sileceğine inanan insanlar var. Buda bir umut :)
Eski oyuncusun saygı duyduğum bi abisin. Eskiden böyle yukarsan bakma da yoktu. Rakiplerle savaşırken kaç tane hesap aldınız truva attırdınız. Düşünce yapısı olarak karşı durursun anlarım ama bunların hepsini senin klanın yaptı. Bi ara fake kami atmak yerine kapak klanlarında şikayet sirküsü çekiyordunuz. Harita gücünüz ekip gücünüz o kadar olmasına rağmen rakip oyunculara ban yedirtmek için sirkü çeken bir klansınız. Sahsi olarak sana saygım var ama bu dünyayı kazanmayı hak etmiyorsunuz. Her şeyi geçtim klanımıza 2tane truva klan aldınız adlarını kapak yaptınız. Çıkardığınız veya ayırdığınız truva hesapları saymıyorum bile. Klanınız böyle işler yapar, adını lekeletirken foruma bu sekilde bir yazı yazmanız baya ironik oluyor. Zaten o yazdıklarının 10/9u kapakta mevcut olan şeyler. Sizin geldiğiniz opların hiç birinde de script kullanmadık cok baska sebeplerden ban yedik. Her opta gelin her opta bos gidersiniz. Şikayet etmeye devam sirkü çekin belki banlatırsınız. Banlatamazsanız artık bi bardak soğuk su için :D

tunahan5566

Casus
Kudretin yonetim degisince verdikleri sozu unuttular okadar aciz bir klanki sozler tutulmuyorsa bizden size yardim yok bundan sonra dedim hooopp rm nin kucagina atladilar dusun yani su forumda herkes dehsete laf eder ama hic dusunmez bu kudret ne yapiyor neden yanliz hareket etmiyor

Kanka kusura bakmada sizin Kudrete yardım diye attığınız savunmayı bizde 2 kişi bir haftada basıyor :)

Oynayan 3-5 kişisiniz zaten klanda onlrında yarısı ban yedi toplanan var klandan çıkan var değirmenin suyu nereye kadar döner bilinmez bakalım.

sanchez88

Mızrakçı
Kanka kusura bakmada sizin Kudrete yardım diye attığınız savunmayı bizde 2 kişi bir haftada basıyor :)

Oynayan 3-5 kişisiniz zaten klanda onlrında yarısı ban yedi toplanan var klandan çıkan var değirmenin suyu nereye kadar döner bilinmez bakalım.
hayırlısı sonuna kadar döndürmeye çalışırız ama şöyle söyleyeyim klanlar tarihinde hiç bir müttefik bu şekilde destek atmamıştır onlardan tabi size 20 çiftlik 30 çiftlik attılar diye atıp tutuyorlardır şimdi ama çağıralım bakalım destek alan adamları kaç köylerine kaçar çiftlik attırmışım bugüne kadar 3m kılıç ustası 3m mızrak destek atılmış kudrete bizden ağır atlıları ve kamileri söylemiyorum bile heee bunu kudretten bir arkadaş yalanlasın şuan bende hepsinin excel tablosu mevcut hangi koordinata kim tarafından atıldığı yazıyor hepsini burada listeleyebilirim nankör biri çıksın diye bekliyorum :)

Memur87

Kılıç Ustası
hayırlısı sonuna kadar döndürmeye çalışırız ama şöyle söyleyeyim klanlar tarihinde hiç bir müttefik bu şekilde destek atmamıştır onlardan tabi size 20 çiftlik 30 çiftlik attılar diye atıp tutuyorlardır şimdi ama çağıralım bakalım destek alan adamları kaç köylerine kaçar çiftlik attırmışım bugüne kadar 3m kılıç ustası 3m mızrak destek atılmış kudrete bizden ağır atlıları ve kamileri söylemiyorum bile heee bunu kudretten bir arkadaş yalanlasın şuan bende hepsinin excel tablosu mevcut hangi koordinata kim tarafından atıldığı yazıyor hepsini burada listeleyebilirim nankör biri çıksın diye bekliyorum :)
Ulan sanchez88 sana herşey mustehak olum. Ona buna yaranmak için bizim savunmalarimizi kullandın, kendi köylerinizin yüzde 90 ini saldırı köyü yapmışsınız hepiniz, neden? Çünkü pasif toplama ayağına klan içinden milletin köyünü almak için. Fenomen in nikotinin köylerinin çoğu saldırı köyü. Vicdansız, sana dedim ki, bizim çiftliklerimizi kullanarak ona buna yaranmaya çalışıyorsun dedim. Al bak gördün mü, yaranmaya çalistigin adamlar böyle tepene biner...

Memur87

Kılıç Ustası
Kudret klanina sesleniyorum. Şu kuzeydoğu ile fenomen isimli elemanıda bitirin. Gıcığım var ikisinede. Maçaniz yiyosa 10 gün sonra 67 ye beklerim.

Memur87

Kılıç Ustası
Noldu nikotin, beleş köy almak gibi değil dimi savaşmak... Öyle pasif topluyom ayağına bir kişiye çullanirsiniz tepesine dimi. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş :)