Dehşet 50.000 puan altını toplamaya başladı

yaslı06

Acemi
yanlışmı desek yalanmı bilemem ama bizden 10 köy almiş sadece cezasını da bizimkiler kesmiş.35 köyünü bizimkiler almıs.ben sanmıyorum sizin onu yıkacagınızı :D bizimkiler el atmasa 3 ay onunla ugrasırdınız :D zaten sizin klandaki yönetici bile basta düşman klanın yönetici idi fenomen den bahsediyorum :D diplomaside sans tanındı ve müt oldunuz yoksa imkansızdı şimdiye sıralamda olmanız.ismimi veremiyorum cünkü dakikasına toplarlar beni :D pıtır patladı patlayacak sonrası söz arkadaslarımla sadece 7 kişi sizi bitirecez :)

Bu kişinin kapak klanı ile alakası yoktur.
bunu ciddiye almayın sanchez88

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
Ya 15m kesiminiz var sizden korkulurmu :)) bireysel kesim yapanlarda bile 50 kişilik dehşet 5. Sıraya giriyor :)) kapağın en alt klanindan bile altındasınız :))) barbarlarla savaş içinde zor haldesiniz doğru .sizi tek alırız da nickim belli olsa sabaha bırakmazlar onuda biliyorum.su savaş son dirhemde bitince buraya bol bol rapor atacağım .

yaslı06

Acemi
Ya 15m kesiminiz var sizden korkulurmu :)) bireysel kesim yapanlarda bile 50 kişilik dehşet 5. Sıraya giriyor :)) kapağın en alt klanindan bile altındasınız :))) barbarlarla savaş içinde zor haldesiniz doğru .sizi tek alırız da nickim belli olsa sabaha bırakmazlar onuda biliyorum.su savaş son dirhemde bitince buraya bol bol rapor atacağım .

eğer sen kapak klanında olsaydın ve seni bir tek kişi bile takıyor olsaydı buraya nickini yazardın. O yüzden boş yapma. Sen savunma bas kapak klanı yakında kuzeybatıya da gelecek

Memur87

Çaylak
Boş yapma, nick yazda görelim oyunculuğunu

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
Boş yapma, nick yazda görelim oyunculuğunu
doldurum canım bi gün seni.burada cene yapacagına gidin kudrete destek çıkın pakt var diye rahat rahat arkada duracagınıza adamlara destek atın bi işe yarayın bir kere de 19. sırada 13m saldırı puanı ile konusma bide en azından destek atında biraz kesiminiz artsın paktasınız diye kuru gürültü yapmayın icraat yapın hadi aslanım

Fortuna Brevis

Çaylak
Dehşette de nasıl pasif toplanıyor hayret ediyorum kriteriniz nedir :) hakikaten savaş sınırı yok aktif hesaplara aktif derken dc de aktif yanlış olmasın (her gün kapağa büyüksün çeken) :D kim daha az köy kasarsa pasiftir falan deyip toplayıp kapakd ye girmek heralde 3-5 kişi :)

erwl

Milis
Dehşette de nasıl pasif toplanıyor hayret ediyorum kriteriniz nedir :) hakikaten savaş sınırı yok aktif hesaplara aktif derken dc de aktif yanlış olmasın (her gün kapağa büyüksün çeken) :D kim daha az köy kasarsa pasiftir falan deyip toplayıp kapakd ye girmek heralde 3-5 kişi :)

en hızlı barbar geliştiren kazanır, yavaş olan elenir. Ben mesela çok iyi geliştiriyorum severim de bunu, hobi gibi bir şey benim için arada Bir bakarım kaç puan olmuşlar diye, çocuk büyütür gibi oluyor sanırım bu duyguyu yaşamayan bilemez

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
Oha siz yasıyonuzmu daha :D bize diyodunuz etrafiniz sarıldı diye pıt pıt patladınız ne kaldı ki 3 yada 5 kişi onlarla da en alt klanımız ilgileniyor oyle yok niyetine op bile düzenlemiyoruz :D

edizzy

Yasaklı
en hızlı barbar geliştiren kazanır, yavaş olan elenir. Ben mesela çok iyi geliştiriyorum severim de bunu, hobi gibi bir şey benim için arada Bir bakarım kaç puan olmuşlar diye, çocuk büyütür gibi oluyor sanırım bu duyguyu yaşamayan bilemez

Ben elendim. Büyümüyor arkadaki barbarlar :)