Dehşet 50.000 puan altını toplamaya başladı

tunahan5566

Casus
hayırlısı sonuna kadar döndürmeye çalışırız ama şöyle söyleyeyim klanlar tarihinde hiç bir müttefik bu şekilde destek atmamıştır onlardan tabi size 20 çiftlik 30 çiftlik attılar diye atıp tutuyorlardır şimdi ama çağıralım bakalım destek alan adamları kaç köylerine kaçar çiftlik attırmışım bugüne kadar 3m kılıç ustası 3m mızrak destek atılmış kudrete bizden ağır atlıları ve kamileri söylemiyorum bile heee bunu kudretten bir arkadaş yalanlasın şuan bende hepsinin excel tablosu mevcut hangi koordinata kim tarafından atıldığı yazıyor hepsini burada listeleyebilirim nankör biri çıksın diye bekliyorum :)

aynen o meşhur tablo :)

Rhombeus

Baltacı
hayırlısı sonuna kadar döndürmeye çalışırız ama şöyle söyleyeyim klanlar tarihinde hiç bir müttefik bu şekilde destek atmamıştır onlardan tabi size 20 çiftlik 30 çiftlik attılar diye atıp tutuyorlardır şimdi ama çağıralım bakalım destek alan adamları kaç köylerine kaçar çiftlik attırmışım bugüne kadar 3m kılıç ustası 3m mızrak destek atılmış kudrete bizden ağır atlıları ve kamileri söylemiyorum bile heee bunu kudretten bir arkadaş yalanlasın şuan bende hepsinin excel tablosu mevcut hangi koordinata kim tarafından atıldığı yazıyor hepsini burada listeleyebilirim nankör biri çıksın diye bekliyorum :)

@MGearBurti sen tek başına kaç çiftlik kesmişsindir sw bölgesinde ona göre rakam çıkartalım :D

Murattunca.

Kılıç Ustası
Eski oyuncusun saygı duyduğum bi abisin. Eskiden böyle yukarsan bakma da yoktu. Rakiplerle savaşırken kaç tane hesap aldınız truva attırdınız. Düşünce yapısı olarak karşı durursun anlarım ama bunların hepsini senin klanın yaptı. Bi ara fake kami atmak yerine kapak klanlarında şikayet sirküsü çekiyordunuz. Harita gücünüz ekip gücünüz o kadar olmasına rağmen rakip oyunculara ban yedirtmek için sirkü çeken bir klansınız. Sahsi olarak sana saygım var ama bu dünyayı kazanmayı hak etmiyorsunuz. Her şeyi geçtim klanımıza 2tane truva klan aldınız adlarını kapak yaptınız. Çıkardığınız veya ayırdığınız truva hesapları saymıyorum bile. Klanınız böyle işler yapar, adını lekeletirken foruma bu sekilde bir yazı yazmanız baya ironik oluyor. Zaten o yazdıklarının 10/9u kapakta mevcut olan şeyler. Sizin geldiğiniz opların hiç birinde de script kullanmadık cok baska sebeplerden ban yedik. Her opta gelin her opta bos gidersiniz. Şikayet etmeye devam sirkü çekin belki banlatırsınız. Banlatamazsanız artık bi bardak soğuk su için :D
Bu mesajından sonra şahsi saygında olmasın. Sende bunu haketmiyorsun. Ben her zaman truva karşıtı olduğumu söyledim. Hatta teuvayı bile burda öğrendim. Merak etme uzun zamandır oynama hevesim kaçmıştı ama ben gelirsem boş gitmem bunu zamanında arkadaşlarının köylerini toplarken biliyorsun dostum. Benim mesajımıda tam anlamamışsın. Ben dünya genelinden şikayet ettim. Kendi klanımıda katarak ama sen buna böbürlenerek cevap verdiğin için seninde bir farkın yok. Ayrıca hiç ceza almadım bununlada övünüyorum. Senin ceza almandada devrim haksız yere aldığını söyledi. Yazık olmuş emekleri vardı ve kaliteli oyuncu dedim. Ama hepiniz aynısınız birilerine laf sokma, üstünlük kurma çabası. Bu oyunun temel amacı tabiki herkes övünecek ama dalga tarzında değil. Ha bu arada gerçekten truvayı desteklemiyorum. Ama istiyorsan şuan klanında iki kişi truva atmak istiyor. Okey dersen icraata koyayım. Birde operasyonlardan bunaldığınız zaman klanınızda ayrıca iki kişi gelmek için can attı, heleki biri bir saat dil döktü ama alınamadı. Senin yol arkadaşların üstad. Ben eski kafayım kazanacaksam emeklerimle kazanırım. Ne olursa olsun kazanalım mantığı gütmüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır misali.

Prometheuse

Mızrakçı
kimdi dediklerini inan hatırlamıyorum bile. Ben genelde savaşla uğraştım. Bu dediklerinden bi ziyankar tanıdık geliyor. Oda bugun mesaj atmış oyundan. Xenoxls gelince. Sizle olan mesajları atmıştı. Adamı toplamak istemişsiniz. Bakıcılık ver köyleri biz alalım diyen promet. Adamda kabul etmeyince, klandan attınız. Haliyle köylerinden aldıklarımız oldu. Bu normal bişey. Yazdıklarının hiç birinin benim oyundaki karakterlere sitemimle alakası yok. Ne demek istediğini bile anlamadım.

Pasif adamın, düşmana köylerini peşkeş çeken adamın klanımda işi yok. Az laf çok iş Pıtır klanları küçümseyici bir savaş başlığı açan (Eğitim bitti, şimdi sınav dönemi) kendinin 5 katı büyüklüğünde ki kapak klanlarına karşı savaşta öne geçmiş. :) Daha fazla seviyenize düşmeyeceğim, Haydi selametle

tunahan5566

Casus
Bu mesajından sonra şahsi saygında olmasın. Sende bunu haketmiyorsun. Ben her zaman truva karşıtı olduğumu söyledim. Hatta teuvayı bile burda öğrendim. Merak etme uzun zamandır oynama hevesim kaçmıştı ama ben gelirsem boş gitmem bunu zamanında arkadaşlarının köylerini toplarken biliyorsun dostum. Benim mesajımıda tam anlamamışsın. Ben dünya genelinden şikayet ettim. Kendi klanımıda katarak ama sen buna böbürlenerek cevap verdiğin için seninde bir farkın yok. Ayrıca hiç ceza almadım bununlada övünüyorum. Senin ceza almandada devrim haksız yere aldığını söyledi. Yazık olmuş emekleri vardı ve kaliteli oyuncu dedim. Ama hepiniz aynısınız birilerine laf sokma, üstünlük kurma çabası. Bu oyunun temel amacı tabiki herkes övünecek ama dalga tarzında değil. Ha bu arada gerçekten truvayı desteklemiyorum. Ama istiyorsan şuan klanında iki kişi truva atmak istiyor. Okey dersen icraata koyayım. Birde operasyonlardan bunaldığınız zaman klanınızda ayrıca iki kişi gelmek için can attı, heleki biri bir saat dil döktü ama alınamadı. Senin yol arkadaşların üstad. Ben eski kafayım kazanacaksam emeklerimle kazanırım. Ne olursa olsun kazanalım mantığı gütmüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır misali.

Murat abi peki ilk truvayı kendi klanının atması konusunda ne düşünüyorsun ne gibi konuştun klanındaki arkadaşlar ile.

Murattunca.

Kılıç Ustası
Ben oyunuma bakarım dostum. Diplomasi ve strateji hakkında yorum yapmam. Fikrimi belirtmem gerektiği yerdede belirtirim. Farkında isen sen skandalda iken bile sadece savaşa odaklı oynadım ve öylede devam ediyorum. Oyunun hırs bölümü gitmişti, şimdi kat kat hırs yaptım merak etme... ayrıca bu basit oyuncular yüzünden emek verenlern emekleri gidiyor.

Dip not: promet benim topladığım insanlarada mesaj atarak yoklama. O seviyeyede düşme. ‘’Usta usta topluyorlar seni usta’’. Seviyeyi yüksekte tut dostum.

tunahan5566

Casus
Ben oyunuma bakarım dostum. Diplomasi ve strateji hakkında yorum yapmam. Fikrimi belirtmem gerektiği yerdede belirtirim. Farkında isen sen skandalda iken bile sadece savaşa odaklı oynadım ve öylede devam ediyorum. Oyunun hırs bölümü gitmişti, şimdi kat kat hırs yaptım merak etme... ayrıca bu basit oyuncular yüzünden emek verenlern emekleri gidiyor.

Dip not: promet benim topladığım insanlarada mesaj atarak yoklama. O seviyeyede düşme. ‘’Usta usta topluyorlar seni usta’’. Seviyeyi yüksekte tut dostum.

Şu hikayeler beni yoruyor :D bende oyunuma bakıyorum bundan sonra

*SRM*

Okçu

Pitirdan elemanlar sana koyu boşaltıp verirken, lap lup koyu aliyordun. Hiç dedin mi bu adamın dibindeki adamın emeği var?
Gec bu ayakları. Madem çok etik peşindesin almazsın o koyleri, rakibine de bildirirsin

La Calin*

Kılıç Ustası
Truva cıkartabilirsen lütfen cıkart bizim içinde sayıyı düşürmüş olursun. Üstten bakan kim belli oluyor sen şikayetlerine devam et belki banlatırsın.

Murattunca.

Kılıç Ustası
Pitirdan elemanlar sana koyu boşaltıp verirken, lap lup koyu aliyordun. Hiç dedin mi bu adamın dibindeki adamın emeği var?
Gec bu ayakları. Madem çok etik peşindesin almazsın o koyleri, rakibine de bildirirsin

Boş konuşuyorsun. Ben anlaşmalı köy hiç almadım. Dibinizde pasif tespit ettim op yaptım. Pasif almakla anlaşmalı almak arasındaki farkı öğrenmende fayda var. Bunu calinde zuzuda promette bilir. Hatta ben op yaparım hemen akabinde toplarlar ( en doğal hakları). Anlaşmalı köy verme ise xesalm (nicki tam hatırlamıyorum), acımasız vs bunun gibi.
Gelelim diğer konuya haber konusunda. Bizim klana gelmek için dil döken pıtırıb elemanları halen sizde. Rakibe bildirdim merak etme önce konuları bil sonra konuş. Kapişşş hadi selametle :)

tunahan5566

Casus
Boş konuşuyorsun. Ben anlaşmalı köy hiç almadım. Dibinizde pasif tespit ettim op yaptım. Pasif almakla anlaşmalı almak arasındaki farkı öğrenmende fayda var. Bunu calinde zuzuda promette bilir. Hatta ben op yaparım hemen akabinde toplarlar ( en doğal hakları). Anlaşmalı köy verme ise xesalm (nicki tam hatırlamıyorum), acımasız vs bunun gibi.
Gelelim diğer konuya haber konusunda. Bizim klana gelmek için dil döken pıtırıb elemanları halen sizde. Rakibe bildirdim merak etme önce konuları bil sonra konuş. Kapişşş hadi selametle :)

Bize de Dehşetten gelmek isteyenler varda Osmanlının Avusturya Elçisini beklettiği gibi bekletiyoruz :)

Memur87

Kılıç Ustası
Nikotin efendiye bakın. Adam tuvalet deliğine düşmüş kalıp sabun gibi günden güne eriyor. Noldu olummmm. Milletin köyüne çöküyodunuz pasif topluyom ayağına. Heee. Şimdi köylerinin isimlerini beleşçi kudrettik yapmışsın. Ağlak herif. Arkasından vurduğunuz adamlar senin gibi ağlamamişlardi.

*SRM*

Okçu

boş yapan sensin. ziyankar ve alexlesonsuza tanır mısın bunları? Hatırlar mısın? Hatırlamazsın tabi :)

boş yapma, kimseye de ben çok etik oynuyorum ayağı yapma. yemezler KAPİŞŞŞŞŞ.
Hadi yallah