ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68743

Ziyaretçi
forumları okumaktan savaşamıcaz anlaşılan manyak komedi buralar :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Tartışmayı ben çıkartmadın, klan üyen çıkarttı. Ben şu an savaşın çıkıp sizleri elma armut gibi toplayacağım günleri bekliyorum saya saya.

Kesin yaşanır bu.

Savaşı tricks de kazanabilir birçok açıdan güçlüler bence ama tricks kazansa dahi bizi yenen sen ve senin ekibin olmayacak. o yüzden başkasının klanıyla artistik yapma.

Başarılar.

Gayet sağlıklıyım sıkıntı çıkmaz.

Kendi ekibim adına hava atmayacağım, tiriks yerine hava atacağım merak etmeyin.

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Hoops.
C5'de sana o muttefikligi bozdurmak için uğraşan kişiyi de söyle:)

Ki siz muttefikligi bozdunuz, biz hesap sildik.

Buranın konusu başka, oranın konusu başka.

Burda kim kimi toplar bilmiyorum ama dünyada olmayan klanlar veya kişiler gidip kumda oynasınlar.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hoops.
C5'de sana o muttefikligi bozdurmak için uğraşan kişiyi de söyle:)

Ki siz muttefikligi bozdunuz, biz hesap sildik.

Buranın konusu başka, oranın konusu başka.

Burda kim kimi toplar bilmiyorum ama dünyada olmayan klanlar veya kişiler gidip kumda oynasınlar.

Ben 52 de oynuyorum abi o olur mu ?? :)

DeletedUser68362

Ziyaretçi
Sinser seeni tanımıyorum sana laf edenlere de kızıyordum kendimce ama bı sal artık şu forumu bombok ediyorsun kaç yaşındasın anlamıyorum ki hep bı laf hep bı yerden çıkmalar falan bı sal milleti kardeşim Allah'ını seversen , lütfen , rica ediyorum. Foruma bı bakalım diyoruz heryerde bı yorumun var be kardeşim. Allah için yeter .

DeletedUser58672

Ziyaretçi
çok dosthane bir savaş olacağa benzemiyor. Ama tricks sadece alarma yönelirse ve bölünmeler yaşamaz ise kazanır.

Hey yavrum hey görüyor musun C5 kazananı UDW ye bir SA yaparak tek atmışım haberim yok :D Hayır anlamadığım böyle işler yapan klanın gelip forumda bize böyle yaptılar diye ağlaması... :D Canınızı yediklerim sakin olun

Sende kendini nimetden say :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
çok dosthane bir savaş olacağa benzemiyor. Ama tricks sadece alarma yönelirse ve bölünmeler yaşamaz ise kazanır.

Sende kendini nimetden say :)
2 klanda cok dost var kavga olmadan savas olur 2 klanin buyukleri de kavga etmek isteyenlere agir yaptirim uygular diye dusunuyorum sonucda oyundan rakibiz sadece

Serhat dün siyah dediğine bu gün beyaz desen gene tamam diyyecemde çok yazıyosun şu forumda ve sürekli farklı renkte yazıyosun o anki çıkarın doğrultusunda o yüzden yanlıyosun diyorum bi kasma la rahatla :D
1 haftada Pusula tokatlayan arkadaş saygılar :D aklında bulunsun UDW dünyalara girerken klan tanıtımlarında bölgesini yazar bi dahakine girer tokatlarsın başkalarının değilde UDW nin kanatları altında olursun:p

@xLynx O zaman gel beraber kumdan kale yapalımda hesapları kasanlar burda rahatça konuşsun :)

NOT:Bana UDW yöneticisi demişler iftira kesinlikle kabul etmiyorum
ben gariban bi üyeyim UDW dekilerde gariban seviyor işte:D

pNc*

Casus
Artık 50. dünya da oynamayanlar şu forumu bir salsa keşke ben C5'te oynamadım sizi de tanımam etmem ama madem kuyruk acın yok dünyayı kapatmışsın ne diye kendini açıklama gereği duyuyorsun 50 tane adam aynı şeyi söylüyor tek başına yok öyle olmadı diyorsun bu kadar adam yalancı tek doğru söyleyen sen misin ? UDW hak ettiğini bulup silinmiş gitmiş yaptığına yakışır şekilde boş yapma forumda

DeletedUser59456

Ziyaretçi
bos yapmayın nasıl bır rahatsızlık verdıysek kac world dur unutamıyorsunuz yara halen taze :)))))))))))))))

Elmacı

Okçu
Yok. Türkiye'deki çoğu yerde bulundum ama Amasya'ya bir kez bile gitmedim. Amasya'dan geçmedim de. Amasyalı kimseyi de tanımıyorum. Amasya nerede bu arada?