ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66609

Ziyaretçi
bu savaş çok uzun da sürebilir. beklenilenin aksine çok kısa da.
bir tarafta dolgun konuşma yetisiyle kıvrak dil hareketleriyle fenersavar
diğer tarafta sabit çizgili düz mantık ashley
bir tarafta nop ve soa klanlarının sentezlenmesinden doğan dalavericiler.
diğer tarafta world başından beri savaşın usulü olduğunu iddia eden ve aralarında dostluğun kesinlikle olamayacağını eden alarm ve şizofren klanları.( tabi sonucta tek payda da bütünleşmiş)

trickster bünyesinde cok fazla ekip barındırıyor. ekipçilik var demedim sadece barındırıyor dedim. ama ashley de dalaverici degil.
ilk aşamada harıtayı bölmek gerekirse.
şizofren vs eski cedcal
trickster vs alarm olur.
15 nisan çok geç değil mi ? ben burada tatlı atışmalar görmek istiyorum savaş tarihini daha erkene alamazmısınız
savaşın baya zevki gececeğini düşünmekteyim.
şuraya bir dipnot eklemek istiyorum
AMAÇ , kendine giden yolları meşrulaştırır./ ZAFERE giden her yol mubahtır.
bakın bunları kullanın sonra demedi demeyin siz çizginiz olduğunu söylüyorsunuz ama hedefe kitlenenler ve aşırı hırslılar çizgi mizgi dinlemez.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Onların ne konuştuğunun bi önemi yok abi çok umursama bence :)

Sadece kızdıgım nokta doğru bildiklerini bile sırf bir ekibi karalamak için yalan yanlış beyan etmeleri sen bu açıklamayı yapmasan kaç kişi sırada bekliyordu bunun üzerinden bizi karalamayı :)

PiiiKaaaÇuuuuu

Mızrakçı
C5 i karıştırma bence F*tih herkes c5 te ne olduğunu biliyor o zamanki şartlarda Mustafa’ya şu şekilde gidildi ki bu teklifi götürenler içerisinde bende vardım Serdar abi de Beleşçi Furkan da Kendal da “ ya acemiyizle birlikte olursun alarm ile savaşırız yada bizle olan savaşına devam edersin biz orduları size sallar udw cephesini savunur kuzeydoğunun üst sınırından boş köyleri alarm a veririz” kullanılan cümle harfiyen buydu Mustafa’ya sorabilirsin benim dünya kapatmak gibi bir amacım yok diyen Mustafa 1 gün sonra teklifi kabul etti ve o dönem savaş hemen başlarken burada taraflar anlaşıp ileri bir tarihe gün vermiş lütfen olayı çarpıtma

Öncelikle şunun müjdesini vereyim banane c5 ten diyenlere salıyorum son :)
Hoş Onurun yazısını görmesem dün eğleneceğim kadar eğlenmiştim aslında ve salmıştımda:)

Onur yargı dağıtmışsın be:D
Okurken helal be laf konmuş masaya alan alsın denmiş resmen dedim kendime:cool:
Halbuki çok net hatırlıyorum daha ortada fol yok yumurta yokken Alarmın genel forumda makara yapmak için açtığı konudan sonraki tepkini :) Raidte ben bu dünyayı Alarma böyle bırakmıyacam Alarm sınırına gidip Alarmla savaşıcam ben gidip Mustafayla konuşacam bana dokunmasın dediğini çok net hatırlıyorum:) Seninde dediğin gibi Mustafa ilk etapta teklifi geri çevirmiş sonrasında bi hamleye karşılık ısrarla gelen teklifi kabul etmek durumunda kalmıştı :)
Demem o ki Onur
Bir gece Nasreddin hocanın ahırından eşeği çalınmış
Sabah bunu farkeden hoca konu komşuya eşeğini çalan hırsızı görüp görmediklerini sormuş
Görmediklerini belirten komşular sonrasında başlamış hocaya verip veriştirmeye
Hoca kapıyı niye sağlam kitlemedin, hoca koca eşek nasıl duymadın vs vs
Bir süre komşularını dinledikten sonra hoca komşularına dönüp
Hırsızın hiçmi suçu yok diye sormuş :)

Son olarak çarpıtmaya çalıştığım bi şey yok o zamanlar Alarmın makara yaptığı konuda şimdi ben yapıyorum çarpıttığım bi şey göremedim :)

DeletedUser60833

Ziyaretçi
İki tarafta savaşın açılması konusunda kendini haklı görebilir. Şahsi düşüncem bu savaş iki tarafa da yakışmadı. NOP oyuncusu olarak TRİCKERS klanında oynuyordum.
Bu savaşın HÜCUM-CİN savaşı gibi dostluklara zarar vereceği ve kalplerin kırılacağı düşüncesindeyim. Bu yüzden hesabı bıraktım savaşta yer almayacağım. Umarım herkes aklını başına alır ve bu savaşı bir an önce bitirir(Mert-Şahin Abi). Herkes işine gücüne bakar.Hakkımızda Hayırlısı olsun

DeletedUser67834

Ziyaretçi
İki tarafta savaşın açılması konusunda kendini haklı görebilir. Şahsi düşüncem bu savaş iki tarafa da yakışmadı. NOP oyuncusu olarak TRİCKERS klanında oynuyordum.
Bu savaşın HÜCUM-CİN savaşı gibi dostluklara zarar vereceği ve kalplerin kırılacağı düşüncesindeyim. Bu yüzden hesabı bıraktım savaşta yer almayacağım. Umarım herkes aklını başına alır ve bu savaşı bir an önce bitirir(Mert-Şahin Abi). Herkes işine gücüne bakar.Hakkımızda Hayırlısı olsun

Hocam izninle birkac cumle soylemek istiyorum.

Ilk olarak bu bir savas oyunu degil mi? Savas ve oyun dendiginde savasmanin bu kadar zor olmamasi gerekir kanaatindeyim.

Ayrica sunu da belirtmek isterim. Kiytirik bir savas oyunu yuzunden dostluklar bozulup kalpler kiriliyorsa o dostluklar zaten basindan beri olmamistir olamamistir gorusundeyim. Ayrica bu dunya saglam bir savasla kapanmayi hakediyor :).
Sahsina yonelik bir lafim yok. Sadece goruslerimi senin postun uzerinden dile getirmek istedim. Herkesin fikrine saygimiz sonsuz :).

The JUDGE

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Ozaman ne diyelim
#FORZA BİÇERDÖVER

İyi geceler yalnız adam : D

Öncelikle şunun müjdesini vereyim banane c5 ten diyenlere salıyorum son :)
Hoş Onurun yazısını görmesem dün eğleneceğim kadar eğlenmiştim aslında ve salmıştımda:)

Onur yargı dağıtmışsın be:D
Okurken helal be laf konmuş masaya alan alsın denmiş resmen dedim kendime:cool:
Halbuki çok net hatırlıyorum daha ortada fol yok yumurta yokken Alarmın genel forumda makara yapmak için açtığı konudan sonraki tepkini :) Raidte ben bu dünyayı Alarma böyle bırakmıyacam Alarm sınırına gidip Alarmla savaşıcam ben gidip Mustafayla konuşacam bana dokunmasın dediğini çok net hatırlıyorum:) Seninde dediğin gibi Mustafa ilk etapta teklifi geri çevirmiş sonrasında bi hamleye karşılık ısrarla gelen teklifi kabul etmek durumunda kalmıştı :)
Demem o ki Onur
Bir gece Nasreddin hocanın ahırından eşeği çalınmış
Sabah bunu farkeden hoca konu komşuya eşeğini çalan hırsızı görüp görmediklerini sormuş
Görmediklerini belirten komşular sonrasında başlamış hocaya verip veriştirmeye
Hoca kapıyı niye sağlam kitlemedin, hoca koca eşek nasıl duymadın vs vs
Bir süre komşularını dinledikten sonra hoca komşularına dönüp
Hırsızın hiçmi suçu yok diye sormuş :)

Son olarak çarpıtmaya çalıştığım bi şey yok o zamanlar Alarmın makara yaptığı konuda şimdi ben yapıyorum çarpıttığım bi şey göremedim :)

yargı dağıtılacak bir durum yok sadece söylemek istedim alarma c5 de ayıp edildi bu ayıp bizlik değildi biz teklifi götürdük mustafa kabul etmeye bilirdi de.

diğer konu mustafa nın karar değiştirmesini sağlayan etken emin ol udw den gelen baskılar değildi her ne kadar benim dünya kapatmak amacım yok dese de içten içe dünyayı kapatmak istiyordu bunu udw nin içinde olan sen daha iyi bilirsin. bizim tavrımızı görünce kararını değiştirdi yoksa başka türlü o haritadan çıkamayacağını biliyordu çünkü 2 kıta alarm 1 kıta udw 1 kıta acemiyiz olan dünyada 3 kıtaya 1 kıta savaşan acemiyiz durumunda 2 hafta sonra kendisi olacaktı biz diplomasi oyunu yaptık kabul ediyorum biizm yerimzide kim olsa aynısını yapardı gelen teklifi kabul edip etmemek bizim sorumluluğumuz değil sonuçta alarm diplomasisine sadık kaldı bi bilgide vereyim o dönem alarmdan görüştüğüm bazı yöneticiler de vardı kendileri udw acemiyiz savaşına müdahale etmeyeceklerini savaş sonu galip kalanla 1-1 savaşacağını da söylemişti alarm klanını savunduğumu düşünme sadece olanı söylüyorum. :) neyse daha da başlığı kirletmeyeyim herkesten özür dilerim verdiğim rahatsızlık için

İyi Oyunlar

Eminbasgan

Acemi

Reis modları ikna et de dünyayı 1000 kişi kapatalım valla bizim de işimize gelir. Zaten iki klan kaldı bu savaş olmazsa hangi işimize gücümüze bakacağız

Elmacı

Milis
Onu bunu boşverin. Bana Afyonlu biri lazım. Nasıl oluyor bu Afyonlular? Afyonlu birini tanıyan kimse var mı? Afyonlular gizli bir cemiyet mi?

DeletedUser68669

Ziyaretçi
keskin bicak diye bir nike ip ucu vermis siz ne zevk aliyorsunuz bu oyundan onu merak ediyom daldan dala daldan dala girip cikmadiniz klan kalmadi sizin gibileri bu oyundan aritmak cok zevkli olvak

DeletedUser68669

Ziyaretçi
alarm klanlari olara hic bir savasimizda hile hurdaya bas vurmadik vurduk kirdik parcaladik kazandik dusmanlarimiz bizi tebrik etti kufur etmedi arkamizdan sanirim net bir mesaj verdim

savas olursa her iki tarafada hayirli olsun karsimizdakilerin cou dost gordumuz insanlar
isn temiz bir savas olur en azindan alarm tarafinda temiz olcana eminim )))

birde bir konuya aciklik getirim triks titani bitirdik alarm savasa girdi demis ))) bizler gorduk ne yaptinizi simdiye kadar ayrica biz bizim dusman klandan ayrilip titan olan guruba savas ilani verdik daha ilk opumuzda misler yoldayken tum tioitan daildi )))) beles svas kazanmis oldunuz sayemizde daha ne istiyorsunuz ););););)

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Aramızda savaşıcaz diye bizi unutmayın bir saldırı yapında köyleri alın kopamıyorum oyundan :(