ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68937

Ziyaretçi
klanlar tarihinde görülmemiş bir şekilde koca klanı düzgün bir açıklama bile yapmadan dağıtıp yönetim kadrosuyla düşman klana geçen ŞİZOFREN yönetimine başarılar...

DeletedUser59456

Ziyaretçi
sonunda ALARM ın galip geleceği bir savaş olucak inşallah :)
2 tarafada başarılar .

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Dünyanın özeti...

GmM6Jr.jpg

DeletedUser46610

Ziyaretçi
ALARM tarafından sahinim gereken açıklamayı yapmış, aynı şekilde trick tarafından da kesinlikle kimse ortam bozucu mesaj, laf atma yapmasın.

Bana gelince,

Lynx hesabı hem alarm a dalacak, hem trick e :)))) akıllı olun iki klanida toplarım ulen:))

Uzun lafin kısası bence hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği şekilde saygılı, bol kesimli bir savaş olacak. Her operasyon sonrasi klanlar tabii ki raporlar ile birbirini kizdirici şekilde kibarca birbirine "çöp" diyebilir :)))

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Ben sakasina topac acmistim, cidden savas açıldı. Şaşırdım valla...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
w50 yi kanca kapatır.. Diplomasi sorumlusu mayıs çünkü :D sıkıyorsa diplomasi teklif edin :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu arada ŞİZOFREN klanını ayrıca tebrik ederim 30 ocak - 05 şubat arası hem CEDCAL hem ALARM savaşırız diye böbürlenen klan olarak CEDCAL ile pakta girip, ALARM ile birleşmek gerçekten büyük başarı olsa gerek :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Bu arada ŞİZOFREN klanını ayrıca tebrik ederim 30 ocak - 05 şubat arası hem CEDCAL hem ALARM savaşırız diye böbürlenen klan olarak CEDCAL ile pakta girip, ALARM ile birleşmek gerçekten büyük başarı olsa gerek :D
Birleşme diyorsun da serhat tüm şizo bizde değil yani ben haritada hala tonla kırmızı görüyorum :) şöyle denilebilir sanki, şizodan belirli isimlerin alarma geçmesi :)

DISCIPLIN3

Okçu
Herkeze bol sans.

Iyi olan kazansin saygimizi yitirmeden oyun oynayalim. Baska serverde Ornekleri mevcut, eski dostluklar baglar savaslarda zedeleniyor hatta geri donulmez laflar ediliyor. kanli bicakli olmayin efendi olun :) Burdada ufak tefek makara donerse guleriz ne ala :)

angry zeynep

Hafif Atlı

Hacı sen 52 de oynamıyomusun neden hala burda millete boş yere sallıyosun laf yemek hoşuna gidiyor heralde :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Birleşme diyorsun da serhat tüm şizo bizde değil yani ben haritada hala tonla kırmızı görüyorum :) şöyle denilebilir sanki, şizodan belirli isimlerin alarma geçmesi :)

Abi 2 zat var bana göre kendini beğenmiş onların geçtiğini görünce diğerlerini isim isim kontrol etmedim :) doğrudur dediğin gibidir. Ama demek istediğim şey farklıydı :) Sizinle ilgili bir durum değil yani.