ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser20348

Ziyaretçi
Eninde sonunda olacak bir savaştı . Hayırlı olsun :)

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Hayırlı olsun başarılar iki tarafa da dostluk ve karşılıklı saygı çerçevesinde geçeceğine inanıyorum kazansak sevinemeyeceğim kaybetsekte üzülmeyeceğim bir savaş :)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
İki tarafada başarılar.Dünya geneli sönük geçse de , son savaş böyle olmayıp aksine çok eğlenceli geçeceğine eminim.

DeletedUser58688

Ziyaretçi
başarılar diliyorum diğer başlıkta hafife alıcı mesajlar vardı o arkadasları ben savasta göreyim yenmek yenilmek önemli değil oyun bu yenilirizde kazanırızda hiç bir dünyaya dünya kapatmaya girmedik yeri geldi savastık yeri geldi bir arkadaşımız için hesapları sile aldık bu oyunun sanal dünyadaki gercek dostluklarıdır alarm elinde büyüdüğüm kişilere vefa borcumuzu ödeme vakti gelmiştir !!!!

HESAPSİLDİREN

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Hayırlı olsun. Birleşme olmadan tek bir klanın kapatacak olması güzel. Tricks veya Alarm iyi olan kazansın.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Her iki tarafa da başarılar.

Forum ilerleyişi şu şekilde olacak;

Alarm öne geçtiğinde:

Trickers tarafından kuyruğu kesilen herkes gelip burada başta fenersavar olmak üzere bütün klanı çöp ilan edecek. Önceki dünyalardan örnekler, W50'de klasikleşen trickers'a giydirme postları ile bıdıbıdıbıdı bik bik bik....

Trickers öne geçtiğinde:

Pasifleri topluyorlar, onlar zaten trickers oyuncusu, casusları var opu biliyorlar, truva yapacaklardı köyleri böyle veriyorlar bıdıbıdıbıdı bikbikbik

Not: Bu tartışma başlangıçları kesinlikle iki klan oyuncuları (Alarm - Trickers) tarafından yapılmayacak. Hep başka klan ve oyuncuları yapacak .

Aman ya banane :D

DeletedUser68247

Ziyaretçi
15 nisanda başlayacak savaş arkadaşlar.

İki tarafada başarılar.

Saygızca bir yorum görmek istemiyorum. He olur ALARM tarafından görürsem pis bozarım şimdiden söyleyeyim.

Savaş her iki tarafa da hayırlı olsun :) Savasta bozmanı ümit ederim yeterince konustunuz zaten ;)