ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

aliklo

Okçu
Trick Klanına Başarılar,Beklenenden Daha Kolay Bir Savaş Olucağını Düşünüyorum,Kolay Gelsin:)

DeletedUser68362

Ziyaretçi
İki dost klana da başarılar. Son savaş güzel olacak gibi duruyor ...

Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, bir klasik 5 varmış. Klasik 5'te ALARM, PUSULA adlı klanı yenip, batı bloğunu kapatmış. Dünya sonu anlaşmalı müttefiki UDW ise hala ACEMİ ile savaşıyormuş. Sonra ACEMİ klanı, UDW klanına katılmış. Böylece doğu bloğu da kapanmış olmuş. Eşit şartlarda bir savaş zemini hazırlanmış. Binaenaleyh, ALARM klanı girmiş genel foruma. Karakterden girip, bişeylerden çıkarak UDW'ye sallamış da sallamış.

Aradan yıllar yıllar geçmiş. W50 diye bir dünyada bizim ALARM klanı, ŞİZOFREN ile savaşıyormuş. Dünya sonu müttefiği TRİCKS de Kuzey bloğunu kapatmış. Sonra ŞİZOFREN klanı ALARM klanına katılmış. Böylece eşit şartlarda savaş zemini hazırlanmış. Binaenaleyh, tükürdüğünü yalayanlar, genel forum arşivinden UDW klanına salladıkları postları bulup, "Aaa bizde böyleymişiz, bizim de karakterimiz böylemiş" falan şeklinde maziyi yad edip, kendilerinin farkına varabilirler.

Sonuç olarak, OCEAN bitti demeden asdasdasdas

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, bir klasik 5 varmış. Klasik 5'te ALARM, PUSULA adlı klanı yenip, batı bloğunu kapatmış. Dünya sonu anlaşmalı müttefiki UDW ise hala ACEMİ ile savaşıyormuş. Sonra ACEMİ klanı, UDW klanına katılmış. Böylece doğu bloğu da kapanmış olmuş. Eşit şartlarda bir savaş zemini hazırlanmış. Binaenaleyh, ALARM klanı girmiş genel foruma. Karakterden girip, bişeylerden çıkarak UDW'ye sallamış da sallamış.

Aradan yıllar yıllar geçmiş. W50 diye bir dünyada bizim ALARM klanı, ŞİZOFREN ile savaşıyormuş. Dünya sonu müttefiği TRİCKS de Kuzey bloğunu kapatmış. Sonra ŞİZOFREN klanı ALARM klanına katılmış. Böylece eşit şartlarda savaş zemini hazırlanmış. Binaenaleyh, tükürdüğünü yalayanlar, genel forum arşivinden UDW klanına salladıkları postları bulup, "Aaa bizde böyleymişiz, bizim de karakterimiz böylemiş" falan şeklinde maziyi yad edip, kendilerinin farkına varabilirler.

Sen aglamaya devam et.
Aradaki fark, Alarm sizofren'i silmis, ganimetini de kendisi almis. Karaktersizlikten bahsetme, c5'de yasananlari anlattirma burda.

Bilmedenoldu*

Yasaklı

Şizofren’den bize gelen kaç kişi var bi say bakalım? Biz şizofrenle birleşmedik, oyuncu aldık. siz c5’te acemiyizle birleştiniz. Saptırmayalım konuyu. Öte yandan size vuracaktık biz dayanamadınız, ilk giden siz oldunuz. bir daha böyle sert dünyalara katılmayın, rezil oluyorsunuz.

İlk olarak C5'i UDW kazandı, ben de UDW'de olduğum için ağlayabilecek bir durumum yok. Mendil sizde kalsın. Ben de o dünyada aktif oynadığım için, bildiğim dünyayı bana anlatmana gerek yok. Bir de savaş istatiği atar mısın, nasıl silmiş, merak ettim :DEn son başa baş mı, Şizofren mi önde diye tartışılıyordu genel forumda ama, yine de sen bilirsin.

İkinci olarak, ACEMİ UDW'ye geçti, yani sizin dediğiniz gibi birleşme falan yok ortada :p Bu arada evet, Şizofren'in hepsini almadınız, böyle avutun kendinizi.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hey yavrum hey görüyor musun C5 kazananı UDW ye bir SA yaparak tek atmışım haberim yok :D Hayır anlamadığım böyle işler yapan klanın gelip forumda bize böyle yaptılar diye ağlaması... :D Canınızı yediklerim sakin olun

Bilmedenoldu*

Yasaklı
İlk olarak C5'i UDW kazandı, ben de UDW'de olduğum için ağlayabilecek bir durumum yok. Mendil sizde kalsın. Ben de o dünyada aktif oynadığım için, bildiğim dünyayı bana anlatmana gerek yok. Bir de savaş istatiği atar mısın, nasıl silmiş, merak ettim :DEn son başa baş mı, Şizofren mi önde diye tartışılıyordu genel forumda ama, yine de sen bilirsin.

İkinci olarak, ACEMİ UDW'ye geçti, yani sizin dediğiniz gibi birleşme falan yok ortada :p Bu arada evet, Şizofren'in hepsini almadınız, böyle avutun kendinizi.

Bize kaç kişinin geçtiğini tek tek sayıp söyleyeceğim sana. ayrıca c5’te oynadığın halde yalan konuşuyorsun, biz şizofrenin 5-6-7 klanının ismini alarm mı yaptık? Sadece bir miktar oyuncu aldık. Bu kadar. Uzatmaya gerek yok.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bize kaç kişinin geçtiğini tek tek sayıp söyleyeceğim sana. ayrıca c5’te oynadığın halde yalan konuşuyorsun, biz şizofrenin 5-6-7 klanının ismini alarm mı yaptık? Sadece bir miktar oyuncu aldık. Bu kadar. Uzatmaya gerek yok.

Bunlara laf anlatamazsın abi ben 2 ay anlattım, anlamadılar. Bunlar ne doğru ne yanlış bakmıyor. Bir şey biliyorlar ısıtıp ısıtıp önüne koyuyorlar.. Uğraştığına değmez.

DeletedUser68937

Ziyaretçi

Birleşme sayılmaz tabi de sıralamaya oynayan ne kadar adam varsa size sığındı.
Nerde bu şizo yönetimi bi açıklamada onlar yapsınlar.
Önce kapak klanı kurup biz düşmana geçmeyiz ayakları yapıp sonra düşmana geçen tayfa nerde

DeletedUser68297

Ziyaretçi
benim sana cevap vermeme gerek yok By-sinser diye bi arkadaş var bak o konuşssun :D
https://forum.klanlar.org/index.php?threads/yanlış-alarm.30460/
Ama hakkını vereyim iyi yanlıyon haaa :D

Fatih 1. si C5 konularına hiç girmedim. 2.si ben dobra bir insanım kurucusu olduğum klan bile diplomasi de yaptığı alicengiz nedeni ile yeri geldi başlık açtım...Yani o gün ALARM ın yaptığı söylediği şeyi beğenmediysem doğru bulmadıysam bunu söylemişimdir. Bu gün seni yanlış buluyorum bunu söylüyorum. 3. sü dün aramın kötü olduğu biri ile bu gün aramın iyi olması birine yanlamak mı oluyor :) sen bu konuda yetkili birine benziyorsun.. :)

DeletedUser58950

Ziyaretçi
hey pika pika buraya bak , c5 ile buranın arasında dünya kadar fark var , burdada boş yapıp insanların aklını karıştırma , Pusula gibi böbürlenen bir klanı 1 haftada tokatladığımız doğrudur , sizin acmyzle olan bitmek bilmeyen sartlar eşit savaşınızda doğru, ama 1 gecede müttefikliği bozup , gece yarısı 30 dakikadan misleri çıkan adamlarsınız siz , c5 te kafa oyuncularımızdanda çok ban yiyen oldu bu sebeble biz moderatörlere tepki amaçlı sildik. Senin burda konuşmaya hakkın yok sanıyorum çünkü UDW klanları burda tokatlanıp gideli çok oldu, dayanabilseydiniz size gelicektik ama zayıf halka çıktınız yapacak bişey yok. Siz klanlar tarihinin en haysiyetsiz klanısınız , eğer geçmişe bakacaksakta bakalım , ama ders almasını bilene tabi, bizi c5 te diplomasi ile ekarte etmiştiniz ve haksız şikayet banlatmalarla ama bu dünyadanda diplomasi ile gittiniz. oynayamadığın bi dünyanın işlerine karışma

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Pusula ve bir haftada tokatlamak :D Nedense bunu dediğinizde diğer tüm klan oyuncularının sizi iplememesi :D Yazık sakat galiba bakışı :D
Sen de ipleme o zaman arkadaşım, bak c10’da sizi kurtaran udw yöneticisi de aynı şeyi diyor. sen öyle düşünmüyorsun o başka, senin bileceğin iş ama burada tekrardan tartışma çıkarmaya gerek yok.

Tartışmayı ben çıkartmadın, klan üyen çıkarttı. Ben şu an savaşın çıkıp sizleri elma armut gibi toplayacağım günleri bekliyorum saya saya.