Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Hayır normal bi başlıklı biçerdöver girdi muhappete dağıldı konu .. Allahın BİÇOZZ uuu

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Klansavaşları döneminde daha 13 14 yaşında ilken bu oyuna başlamıştım ve 10 yıldır ara ara bırakarak oyuna devam ettim. Aklımdan çıkmayan tek klan ismi PUSULA dır.

DeletedUser895

Ziyaretçi
KlanSavaşları.org (2006)

W2

The Lords of The Tribals (LORDS)

ve

TURK EMPİRES (TREMPS)

klanlarıdır. LORDS kadrosu hala birbiriyle görüşüyor. Çaktırmayın TREMPS düşman klandı ama onları da özlüyorum :)

DeletedUser65040

Ziyaretçi
PUSULA - SANCAK - PRORESPAWN !

hangi sancak bu ? Öncelikle selamlar arkadaşlar. Elbette ki en müthiş en efsane diye bir şey yoktur. O an ki durum şartlar neyse o dur. Bildiğim, oyuncusu olduğum tüm klanları tek tek yazacağım. Ayrıca çoğu postu okudum. Aklımda ki en güzel klanı görmedim o sebeple 1. sıraya onu koyacağım.

ANATOL klanları benim oyundan en çok zevk aldığım klanlardan biridir hatta başı çeker. w7 den bahsediyorum. O zaman ki oyuncuların çoğu artık yok tabi ki. Emek vardı emek.
Ardından w19 SANCAK klanı gelir. Ortamı sohbeti muhabbeti güzel olan klanlardan biriydi. (Tabi klanı dağıtmış olmam sevmemem gerektiğini göstermez)
CİN klanları ile oynadığımda oyundan yine keyif almıştım lakin biraz fazla disiplin var gibiydi klanda. Bunu klanın yaş ortalamasının yüksek olmasına verdim ben :) Ayrıca @Richie Rich 'in dediği gibi pre gücünü iyi kullanıyorlar.
KIRMIZI ALARM da bu klanların içerisinde en son sıraya koyuyorum. Çünkü tamamen toplama bir klandır. Kemik bir kadrosu yok Dehşet ekibinden sancak ekibinden vb klanların içerisinde ki iyi oyuncuların bir araya gelmesi ile oluşmuş bir klan olduğu için ben kırmızı alarmı alt sıralara koydum. PAŞA klanlarına gelirsek, Sancak klanının üst yetkililerinin paşa oyuncusu olduğu gerçeği değişmeyecek . Teşekkürler :)

DeletedUser65040

Ziyaretçi
kardeşim :D klasikteki anatollerin bahsettiğim anatol olup olmadığı konusunda bir şey diyebilir misin ? :)

Guns n roses in sancağı
Anatol klasik 4 ü birleşerek kapattı birleşerek dünya kapatan klan efsane falan değildir hiç bir zamanda olamaz böyle klanlar efsane falan

DeletedUser65040

Ziyaretçi
guns n roses arada bir oyuna girip oynar. Sancak eski bir klandır. Benim bahsettiğim sancak onun bulunduğu değil sen bunu anla kafi :)

myw**

Dük
Günaydin crom klanının efsanele olarak anılmasının sebebi nedir. Ne tür basarıları vardır. Bilgisi olan arkadaşlar yazar bilir mi ?

myw**

Dük
Guns n roses in sancağı
Anatol klasik 4 ü birleşerek kapattı birleşerek dünya kapatan klan efsane falan değildir hiç bir zamanda olamaz böyle klanlar efsane falan

C4 te sen ordamiydin kiminle birleserek kapattı ? Ben o klani yönetenlerden biriydim öyle birşey görmedim ...Efsane falan degildir zaten o ayri mesele

Guns n roses in sancağı
Yalnız, w7 ANATOL ile Classic'deki ANATOL bir değil...

W7'de başkan Orange idi, Classic'de ise Crespo idi. Ayrıca, Classic ekibinin çoğunu PUSULA ekibi oluşturuyordu, w7 ekibinin küçük bir kısmı ise Casual 4'de takılmaktalar.

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Yalnız, w7 ANATOL ile Classic'deki ANATOL bir değil...

W7'de başkan Orange idi, Classic'de ise Crespo idi. Ayrıca, Classic ekibinin çoğunu PUSULA ekibi oluşturuyordu, w7 ekibinin küçük bir kısmı ise Casual 4'de takılmaktalar.

Ardından w11e orange kendi ekibi ile girdi Anatol'ü kurdu. Bende bir çok dünya da Anatol klanı kurdum ama yerini tutmuyor.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
aboooow
birleşmeden dünya kapatan klan mı varmış ya

50 kişi ile dünya kapatan var mı ya :D