Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

myw**

Dük
c4 anatolle w7 deki anatolün aynı kişiler olduğunu bilmiyordum
c4 de mirmidondaydım ben anatol birleşerek kapattı merkezden bir klanı kendilerine kattılar kuzeydoğudan knock out vardı onlarda anatole katılmıştı
sancağa gelince bende senin dediğin sancak dan bahsetmiyordum zaten

Adam bir degil diyor sen hala ayni kisiler oldugunu bilmiyordum diyorsun.. K.o ile anatol savasinin sonunda k.o sildi tanidik hesaplar anatole gecti fakat bu olay zaten her dunyada olan birsey.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
KIRMIZI ALARM da bu klanların içerisinde en son sıraya koyuyorum. Çünkü tamamen toplama bir klandır. Kemik bir kadrosu yok Dehşet ekibinden sancak ekibinden vb klanların içerisinde ki iyi oyuncuların bir araya gelmesi ile oluşmuş bir klan olduğu için ben kırmızı alarmı alt sıralara koydum

Kırmızı Alarm toplama klandır , kemik kadrosu yoktur , başka klanların bir araya gelmesiyle oluşmuş bir klandır derken??
W14te kurulmuş ve bugüne kadar birlikte oynamış ve oynamaya devam eden bir ekip olarak neye göre toplama klan olunduğunu anlamış değilim?

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Kırmızı Alarm toplama klandır , kemik kadrosu yoktur , başka klanların bir araya gelmesiyle oluşmuş bir klandır derken??
W14te kurulmuş ve bugüne kadar birlikte oynamış ve oynamaya devam eden bir ekip olarak neye göre toplama klan olunduğunu anlamış değilim?

w14 ekibiyle benim bildiğim alarm ekibi aynı değildir muhtemelen

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Demek ki ANATOL kısmını eksik biliyormuşum :)
doğru biliyorsun :) ama anatolün başında sadece orange yoktu selim54 vardı king kull vardı vs vs. Zaten w7 sonrasında ki hiç bir anatole girmedim. Onlarda ne kadar iyi de olsalar çok sürekli olamadılar. Tabi eski oyuncu onlar oyun sürekli revize oluyor, yeni özellikler ekleniyor ve ya çıkıyor ben bile adapte olmakta baya zorlandım w19 da

Aynen, ben de alışma konusunda sıkıntılar yaşadım. Misal, pre kasma olayı w26'da geldi zaten, oyun o zamandan beri pay to win'e döndü...

Eski oyucular (ben de içindeyim) ne kadar da pre kassak da, oyuna başladığımız zaman bizim için yeterli olmuyor, belki de esk, türlü gelişmeyi seviyor da olabiliriz :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
En efsane klan diplomasiyi en iyi yapan klandır...
Gördüğüm en saçma yorum. En efsane diplomatı mı belirliyoruz ? Yok mu şöyle katakulle bilmeyen alayıyla savaşarak herkesin kafasına vuran bir tayfa. (300-500 kişi worlde girenler dahil olamaz)
Bana kalırsa bu oyunda kimse efsane değil. 50 kişilik kemik bir ekiple oynayıp diplomasi düzenbazlığı yapmadan vura vura ilerleyerek w kapatan biri olursa o efsanedir

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Bence; SOA
Örneğin; adamlar W55'te oynuyor diyelim. Çaylak kalktığı an savaşa başlıyorlar. 1 hafta sonra 1 klan daha düşman oluyor. 1.ayın sonunda 3 düşman.
Sonra bir bakıyorsun W55'ten W54'e, W56'ya savaş açıyorlar. O da yetmiyor W55'i komple kırmızı işaretliyorlar.

Daha çılgın klan yok ama daha çılgın bir ekip var: VAKVAK'LAR.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Gördüğüm en saçma yorum. En efsane diplomatı mı belirliyoruz ? Yok mu şöyle katakulle bilmeyen alayıyla savaşarak herkesin kafasına vuran bir tayfa. (300-500 kişi worlde girenler dahil olamaz)
Bana kalırsa bu oyunda kimse efsane değil. 50 kişilik kemik bir ekiple oynayıp diplomasi düzenbazlığı yapmadan vura vura ilerleyerek w kapatan biri olursa o efsanedir

Sizin semt kahvesinde 101 oynamıyorsun aslanım o ne öyle çakallık olmadan klanlar mı oynanır. Adamı suya götürcen susuz getircen yoksa ne gerek var klanlar oynamaya

DeletedUser66676

Ziyaretçi

azrail ve ybaydi herkese bedel :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Sizin semt kahvesinde 101 oynamıyorsun aslanım o ne öyle çakallık olmadan klanlar mı oynanır. Adamı suya götürcen susuz getircen yoksa ne gerek var klanlar oynamaya
Herkesin zevki farklı demek ki. Ben böyle katakulle yaparak klanlar oynamaktansa bizim semt kahvesinde 101 oynamaktan daha keyif alıyorum. Oyunda bir savaş kazanmak için katakulle yapan herkes benim gibileri şamarlayıp geçiyor zaten :) Biz bu kafayla w kapatamayız
azrail ve ybaydi herkese bedel :)
Onlara hayranım zaten

aslankilic

Hafif Atlı
En iyi klan diye bişey yok :D

İsmi geçen her klan oynadığı dönemlerin en iyisi idi :)

norm ender midir kinder midir kim lan o ne dissi ne diyorsunuz ne diss i
urbsQD2VzJW9GVPV9