Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

-AzraiL-

Yasaklı
Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan hangi klandi? Bildiğiniz bir klan varsa kısa hikayesiyle birlikte yazarsanız güzel olur.

NOT:Başlık muhabbet amaçlı açılmıştır.

UNCHARTED

Dük
Valla w1 gyotin klanı çok iyiydi ama sadece w1de iş yaptılar onun dışında açılan gyotinlerde öyle icraat görmedim

Ama genele vurursak girdiği her dünya ses getiren klan PUSULAdır açık ara fark ile en efsane klandır

Tabi dünya dünya farklı olarak güzel klanlar vardı
Pusulanın oynamadığı dünyalarda başarı kazanmış klanlar biz efsaneyiz demesin :D

Ortalama Biri

Misyoner
Valla w1 gyotin klanı çok iyiydi ama sadece w1de iş yaptılar onun dışında açılan gyotinlerde öyle icraat görmedim

Ama genele vurursak girdiği her dünya ses getiren klan PUSULAdır açık ara fark ile en efsane klandır

Tabi dünya dünya farklı olarak güzel klanlar vardı
Pusulanın oynamadığı dünyalarda başarı kazanmış klanlar biz efsaneyiz demesin :D

NOP'a laf mı attın şimdi sen :p

Yalnız şu post tam Pusula-Alarm tartışmasını alevlendirmelik duruyor :D
Alarm kazanmıştı. O zaman Alarm efsaneyiz diyebilir galiba :p

Edit: Ekleme

Londoneye 41

Baltacı
W12 de WOW klani simdiye kadar oynadigim en iyi klandi oyun anlayisi , dostluk ve heyecan olarak. Uygulama yada diger eklentiler olmadigi icin mis atmak icin cay demler sabahlardik. Her kes masa basi bilgisayar kullanir klan forumunda sabahlardik. Senede 2 sefer Istanbul bulusmasi olur Turkiye ve avrupadan gelenler bulusurduk.Kisaca hikaye bu

JrFly

Dük
kendi klanım diye demiyorum SAYGI OP TİM en efsane klandır (klanımız 5 kişiliktir. ) :D varsa bi şekliniz müsait zamanda speede bekleriz :D paramız yok fakiriz diye normal dünyalarda oynayamıyoruz :p:p:p ha öbür şeyimizde yok hani kurulan yüklenilen bir şey o olsa belki bizde oynardık :D

W12 de WOW klani simdiye kadar oynadigim en iyi klandi oyun anlayisi , dostluk ve heyecan olarak. Uygulama yada diger eklentiler olmadigi icin mis atmak icin cay demler sabahlardik. Her kes masa basi bilgisayar kullanir klan forumunda sabahlardik. Senede 2 sefer Istanbul bulusmasi olur Turkiye ve avrupadan gelenler bulusurduk.Kisaca hikaye bu
Abi, sanırım Avrupa'dan tek sen geliyordun :) (Tahmindir.)

kral emrexx

Baltacı
W17 Reis ve w19 karanlık gündüzler klanı iyiydi. Daha güçlü diyebileceğiniz klanlarda elbette bulundum ama onlarda rakip genelde denk olmadığı için tam o zevki almıyordum. Bu iki klanda her günüm savaşla geçmişti. W17 Astınous bu arkadaşı tanıyan varsa yazarsa sevinirim.

Richie Rich

Okçu
NOP Stalker da oynadim aktif olarak, Pusula ekibinide iyi bilirim cokda arkadasim var. Kimin iyi oldugunun girilecek ay ve dunya ozellikleri belirleyebilir. Her ekibin kendine gore guclu yonleri var. Keske bir dunyada herhabgi 2 ekibi karsilikli gorebilsek. 3 nun ayni dunyaya girmesi imkansiz oldugu icin herhangi 2 ekibin bile girmesi o dunyayi efsaneler arasina sokucagini dusunuyorum.

Benim tercihim ve gonlum her zaman STALKER olacaktir.

STALKER MODE ON