Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

Merhabalar... Neyin mücadelesini veriyonuz la

3315704_o5b9a.jpg

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Ben pusulada oynadım.gerçekten sıkıcıydı.fake atmak için ordu yetiştiremiyorduk.çok aptalca bi şekilde online oluyorduk.rakip oyunu açtıgında 1000lerce fake direk hesap sil.rakip içinde sıkıcı bi klandı.
Ust kadrosu vardiyalı mı oynuyordu anlamadım hala 7/24 oyunda olan arkadaşlar vardı.pu5ula efsane olamaz olsa olsa delu olur.
Birde okadar emeği bi anda silebicek kadarda arızaydılar.
Benim efsanem bozkurt (mete) ilk w6 rakiptik 40 kişi kasıp kavurdular.gerçi pc basında çalışan. Oyuncularıda vardı.premiunlarıda.kredi kartı herkese çıkmıyordu.sonrasında havaleyle pre çıktı.baya bi mutlu olmuştuk.
Sonuçta baya bi efsane klan vardır.çünkü onlar efsane deildir.efsane yapan bizleriz.

sen pusula'da oynamamışsın ki seni pusula toplamış. ulan ne boş yapan adam var şu platformda :D

https://tr.twstats.com/tr17/index.php?page=player&mode=conquers&id=1215243&type=lose&pn=-1

opları en düzenli klanlardan biridir pusula. bölgeyi 1 hafta bombalar sonra çekirdek gibi köy toplarız. yukarıda da yazdım bkz: w11-w13.

sen boş yapmaya devam et.

aslankilic

Yasaklı
Brrrrrşşşşş. Ömer. Sakin gel. Nop ekibi senin mi nickini en çok gördü yoksa Joker ve centaur03’ün mü? İstersen onlara soralım.
Demek ki böyleymiş ne oldumcu olunca böyle oluyormuş. Komik bi yazı olmuş. Nop’tan vura vura köy alan ilerleme kaydeden tek bizdik seni banlanma korkusu mu sardı bu hale getirdi acaba üzüldüm şu yazına. Haberlerin geliyor. İyi ki gerçeği bilenlerin sayısı az. Ne oldumcu insanlarla burada efelik taslamanı kimse fark etmiyor sanıyorsun bu yüzden. Gerçek yüzün de ortaya çıkmış oluyor.

Oynayıp savaşanın istatistiğini ne oynadığını en iyi rakibi bilir. Allem kallemle nop içinden hesap çeke çeke aldığınız köyleri saymayalım istersen madem tüm NOP burada okuyormuş kendilerinden ricamdır hava nasıl oralarda mı daha iyiymiş joker mi cevap versinler:)

Ne güzel atıp tutmuşsun. Selçuk abinin nosu vardır git yaz bakalım Şaman o worlde ne için girmiş? Sinerjiye yardımcı olmak için girdiği worldde tabiki arkadan barbar alacak. Worldün en büyük op gücü olan ekibi nop silene kadar da bizdik. Bunu da defalarca kanıtladık. Keşke de ceza yemeselerdi. Yalnızca şaman ekibi ilerleme kaydediyordu pro düştü düşecekti, proyu bile düşmesinler diye biz destekledik sen hayaller alemine dalmışsın baya baya:)

Sen git, salih ixirin gözyaşlarından çorba iç kardeşim “Şaman arkamda başladı beni vuracak bunlar” gözyaşlarıyla Salih hocamızın çorbası pek helal oluyor herhalde. Zira her op yiyen rmci için 2k pre harcıyordu sanki öyle çöp oldukları için:) duvar basmaya parasını sizin içtiğiniz çorbalardan çıkarttı herhalde be Ömerim.

çok komiksiniz tek icraatiniz barbar toplamaktı sonrasında kastığınız hesaplarla prodan aldığınız savunmalarla size vurmayacaz rm yi indirecez diyebilecek kadar sahtekarsınız.
neyse ki bi günde puff oldunuz siz de hakettiğiniz gibi fazlasına gerek yoktu

aslankilic

Yasaklı
Kapatalım konuyu 2 3 seneye kadar oyuna dahil olmucam Ömer oyunculugumu sorguluyorsan istediğin zaman gelirim kapisiriz sen iyisin ben iyiyim triplerine giremem sen iyi ol sıkıntı değil konuyuda uzatmayalım dün kapattık tekrar acmayalim ben senin yaptığın terbiyesizligi söyledim inkar etmene gerek yok adamligin ve değerin gözümde okadar düştü onları yaptığında sen bu konudan farklı bir siyaset açıyorsun o yüzden burda seni reklam etmek amacım değil yaptığının farkında ol yeter iyi oyunlar.

ne adamlık var sende ne de oyunculuk karakteriniz belli dahasını demem size

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Çocukça konuşmalarına devam et aslancık halen pro diyorsun nop ile savastayken proya ne kadar muhtaç olduğunuzu unutmayın onların tek hatası kendi kıtasını kapatmadan sadece düşmana odaklanması idi dünyada olan zaten olanı bilir türbinlere oynamaya devam et senle iki kelam eden benim arkamdan ispiyonculuk yapan sensin bırak karaktersiz olanda ben olim kıvırmalarina devam et

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
çok komiksiniz tek icraatiniz barbar toplamaktı sonrasında kastığınız hesaplarla prodan aldığınız savunmalarla size vurmayacaz rm yi indirecez diyebilecek kadar sahtekarsınız.
neyse ki bi günde puff oldunuz siz de hakettiğiniz gibi fazlasına gerek yoktu

Desteklere gelince prodan ben destek almadım desteği alan turkoglu ve ekibi idi o yüzden ezbere konuşmayı bırak işine odaklan o zamanlar ekiple kavgaliydim silinceklerini bildiğim halde geri döndüm döndüğümde tek dediğim turkogluna güvenip yola çıkma Selçuk abiye yanı herşeyi anlatmaya gerek yok dediğim gibi varsa bı sıkıntı 3 sene sonra bana msj at hesaplasiriz

TyPHonE

Yasaklı
Brrrrrşşşşş. Ömer. Sakin gel. Nop ekibi senin mi nickini en çok gördü yoksa Joker ve centaur03’ün mü? İstersen onlara soralım.
Demek ki böyleymiş ne oldumcu olunca böyle oluyormuş. Komik bi yazı olmuş. Nop’tan vura vura köy alan ilerleme kaydeden tek bizdik seni banlanma korkusu mu sardı bu hale getirdi acaba üzüldüm şu yazına. Haberlerin geliyor. İyi ki gerçeği bilenlerin sayısı az. Ne oldumcu insanlarla burada efelik taslamanı kimse fark etmiyor sanıyorsun bu yüzden. Gerçek yüzün de ortaya çıkmış oluyor.

Oynayıp savaşanın istatistiğini ne oynadığını en iyi rakibi bilir. Allem kallemle nop içinden hesap çeke çeke aldığınız köyleri saymayalım istersen madem tüm NOP burada okuyormuş kendilerinden ricamdır hava nasıl oralarda mı daha iyiymiş joker mi cevap versinler:)

Ne güzel atıp tutmuşsun. Selçuk abinin nosu vardır git yaz bakalım Şaman o worlde ne için girmiş? Sinerjiye yardımcı olmak için girdiği worldde tabiki arkadan barbar alacak. Worldün en büyük op gücü olan ekibi nop silene kadar da bizdik. Bunu da defalarca kanıtladık. Keşke de ceza yemeselerdi. Yalnızca şaman ekibi ilerleme kaydediyordu pro düştü düşecekti, proyu bile düşmesinler diye biz destekledik sen hayaller alemine dalmışsın baya baya:)

Sen git, salih ixirin gözyaşlarından çorba iç kardeşim “Şaman arkamda başladı beni vuracak bunlar” gözyaşlarıyla Salih hocamızın çorbası pek helal oluyor herhalde. Zira her op yiyen rmci için 2k pre harcıyordu sanki öyle çöp oldukları için:) duvar basmaya parasını sizin içtiğiniz çorbalardan çıkarttı herhalde be Ömerim.
Yiğidi öldür hakkını yeme armut tabiri caizse köpek gibi oynadı o savaşta kim ne derse desin nop sinerjiye world başı 1 op harici hiç vurmadı ama sinerji ekibi 47 içerisinde nopa karşı savaşta en çok varlık gösteren ekipti