Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

angry zeynep

Hafif Atlı
Gördüğüm en saçma yorum. En efsane diplomatı mı belirliyoruz ? Yok mu şöyle katakulle bilmeyen alayıyla savaşarak herkesin kafasına vuran bir tayfa. (300-500 kişi worlde girenler dahil olamaz)
Bana kalırsa bu oyunda kimse efsane değil. 50 kişilik kemik bir ekiple oynayıp diplomasi düzenbazlığı yapmadan vura vura ilerleyerek w kapatan biri olursa o efsanedir

Haticeye değil neticeye bakçen benimde gördügüm en saçma yorum bu

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Haticeye değil neticeye bakçen benimde gördügüm en saçma yorum bu

ben arkadaşın fikrine katılıyorum. En efsane diye bir şey mi var ? Mesela hangi konuda en efsane ? Savunma ya da saldırı ? Her ikisi mi ? Çok göreceli bir konuda tartışıyorsunuz. Ayrıca bu o klanın o dünyada ki geçirdiği koşullara göre belli olur. X dünyasında çok iyi olan klan Y dünyasında aynı şekilde oynayamaz.

angry zeynep

Hafif Atlı
ben arkadaşın fikrine katılıyorum. En efsane diye bir şey mi var ? Mesela hangi konuda en efsane ? Savunma ya da saldırı ? Her ikisi mi ? Çok göreceli bir konuda tartışıyorsunuz. Ayrıca bu o klanın o dünyada ki geçirdiği koşullara göre belli olur. X dünyasında çok iyi olan klan Y dünyasında aynı şekilde oynayamaz.

Kolay bi soruyu bu kadar zorlaştırmanın alemi ney anlayamadım :D basit bi şekilde en efsane klan denmiş bu kadar irdelemeye gerek yok bence :D

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Açik ara 51 crom klani. Adamlar forumdan yazip,oyundan global yediler. Özlüyorum o gunleri ne yalan soyliyim

morfin*

Yasaklı
Birileri efsanemi dedi..

Efsane dediginiz klanlar gecmiste kaldi. o zamanlar herkesin zamani vardi oyunun ilk donemleri oldugu icin farkli bir heyecanla oynuyorlardi
Efsane olmak icin dunya kapatmak gerekiryorsa W3 u sahi klanlari kapadi efsanemi oldu ??

Pusula
Nop
Hucum
Cin
Stalker
Soa
Diablo
Crom
Alarm

Aklima gelenler bunlar. Dunya kapamakla is bitmiyor bu klanlar girdikleri dunyalarda iz birakmislardir.