Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

DeletedUser68061

Ziyaretçi
Efsaneleri istatistikler belirler
Girin şöhretler listesine ortalama alın :)

En efsane klanlardan ben
Klansavasları.net döneminden

W2 ekipleri TREMPS RUSH asla unutamam ✌

myw**

Okçu
Nop ve Pusula en efsane klanlardır. W1'den Giyotin klanını çok söyleyen olmuş saygım sonsuz ancak tek bir worldde gösterilen performans ile bir klanın efsane olup olmadığı anlaşılamaz diye düşünüyorum.

Giyotin olayında sana katılıyorum. Ben bir numaralarına denk gelmedim suan aktif oynayan pek çok klan giyotine göre daha çok iş yapmıştır .Bu olay tamamen oyuna yeni başlayan kişilerin o sıra ulan birinci klan bu ne klan be diyerek gözünde büyüttüğü bir durum olduğunu düşünüyorum. Tek dünya haricinde bir şeyi yok bu mantıkta sahi de efsane klan

DeletedUser69553

Ziyaretçi
En efsaneyi bilmem de

bence efsane kimine göre kendi klanı, kimine göre oynadığı klan, kimine göre savaştığı klan'dır. Oyun tamamen diplomasiye bakıyor en efsane dediğiniz klanlar yada en beğendiğiniz klanlar neden 3 4 cephede savaşmıyor ? Yada neden Nop kötülemem asla iyi oyuncuları organize eden iyi yöneticileri vardır ama son w47 de dünya ekip Nopla başladı dünyaya madem efsane iyi niye başka ekipleri getiriyor yanında. Pusula demişler pusula son classic dünyasında bir çok ekip katıldı Pusulaya kendiliğinden gelmediler ya davet edildiler sonuçta.

Yani kısaca yukarıda örnek verdiklerim yanlış anlamayın kötüleme niyetinde değilim.

Yönetim güçlü olduğu zaman ve gerekli zamanı ayırdığı zaman
İyi diplomasi izlendiği zaman
Hatta iyi oyuncu kadrosu olduğu zaman

Her klan efsanedir.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Bunu konusarak belirleyemeyiz: ) guclu klanlarin bir worlde baslayip sifir diplomasi ile savasmasiyla belli olacak bir durum.

İllede isim soylenecekse kalitesiyle,gecmisiyle, durusuyla pusula ve diablo derim

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Muhattap almanız demeyelim ona kendinizi kaf dağında gördügünüz icin bahaneler arkasına saklanıp millete biz işte ban yedik yemeseydik kapatırdık imajı vermeye calişmanızdır. Yenemezdiniz , yenemediniz de bunu kabullenin artık. Simdi 50 nizi kapatın ve önümüzde ki temmuzdan sonra classige giricez biz nasıl olsa gelirsiniz dersimizi verirsiniz ,gelirseniz

Hadi eyw :)

Bizler kendimizi kaf dağında görmüyoruz sadece sen çok aşağıdasın ve bu sende aşağılık kompleksi yaratıyor normal olarak.

Senin isteğine göre dünyalara giriş yapan oyun oynayan kişiler değiliz.Biz girmek istediğimiz zaman tanıtımı yaparız sen o 50 de yapmaya çalıştığın çakallıkları devam ettirmeye çalışırsın. Zira delikanlı gibi klan kurup oynamak yerine milletinkiyle gerdeğe girmeye çalışıyordun en son.

O yüzden bu taraftan pek bir önemi olmayan birisin kendine gereksiz anlamlar yükleyip de rakibimiz olduğun fikrine kapılma senin için ne ekibimi özel olarak bir dünyaya sokarım ne de yorarım. Fakat milleti arayıp bize karşı doldurmakla uğraştığın kadar gireceğimiz dünyaya hazırlık yapar gelirsen ben güveniyorum sana kendalf yenersin tekrar bizi ;)

O zamana kadar gereksiz polemiklere sokma bizi kendin çal kendin oyna.

myw**

Okçu
İyi önümüzdeki klasiğe gelin o zaman presiz dünya da gösterin kendinizi kendal da çağırsın milleti pusulamız da gelsin respawnımız da gelsin gelin ya klanlar oynayan herkes gelsin valla bak dünyanın adı da efsane olsun kapatan klan efsane klan olacak kabul ediyor musunuz bunu herkese diyorum?

pusula yı boşver ybaydi de gelsin o dünyaya fena dünya olur :)

DeletedUser69553

Ziyaretçi
İyi önümüzdeki klasiğe gelin o zaman presiz dünya da gösterin kendinizi kendal da çağırsın milleti pusulamız da gelsin respawnımız da gelsin gelin ya klanlar oynayan herkes gelsin valla bak dünyanın adı da efsane olsun kapatan klan efsane klan olacak kabul ediyor musunuz bunu herkese diyorum?

:D multi sokuluyorsa gelir bunlar classice de ama multiler pre kasmaz botları işe yaramaz gelmezler yanii.. :D kendala laf yapmışlar neden 50 ye gelmemiş adam seni tokatladığı 47 yi bitirmekle kapatmakla meşguldü.. Madem çok düşman olmak istiyordun bekleseydin gireceği w ye girseydin. Ağzı olan konuşuyor şu forumda :)

Bizler kendimizi kaf dağında görmüyoruz sadece sen çok aşağıdasın ve bu sende aşağılık kompleksi yaratıyor normal olarak.

Senin isteğine göre dünyalara giriş yapan oyun oynayan kişiler değiliz.Biz girmek istediğimiz zaman tanıtımı yaparız sen o 50 de yapmaya çalıştığın çakallıkları devam ettirmeye çalışırsın. Zira delikanlı gibi klan kurup oynamak yerine milletinkiyle gerdeğe girmeye çalışıyordun en son.

O yüzden bu taraftan pek bir önemi olmayan birisin kendine gereksiz anlamlar yükleyip de rakibimiz olduğun fikrine kapılma senin için ne ekibimi özel olarak bir dünyaya sokarım ne de yorarım. Fakat milleti arayıp bize karşı doldurmakla uğraştığın kadar gireceğimiz dünyaya hazırlık yapar gelirsen ben güveniyorum sana kendalf yenersin tekrar bizi ;)

O zamana kadar gereksiz polemiklere sokma bizi kendin çal kendin oyna.

Güldürdün, zamanında peşimden koşan adam. İki yüz verdikten sonra böyle oldun. :)

Fazla tribüne oynama emirhancım, yemiyorum senin içi boş laflarını. Yok rakibimiz felan değilsin ayakları, ikimizde biliyoruz senin benim karsıma cıkmaktan korktugunu, benim ne nirvanaya benzedigimi ne sancaga benzedigimi yada icinden adam cekebileceğin herhangi bir klan olabileceğimi cok iyi biliyorsun. O yüzden kendini kandırmaktan vazgec.

Ben sizi yendim siz dışardan izlerken 47i kapatıyorum suan ağlayarak giden sen oldun ve ben senin oldugun yere değil sen benim oldugum yere geliceksin. Ve cok iyi biliyorumki yalakalık yapacağin bir iki klan buldugunda hooop damlayacaksın karşıma.

Ha unutma, gecenlerde gelecem demiştin. Bende temmuz'a kadar kpss calişacağim. Temmuzdan sonra giricem o zaman a kadar rahat uyu. Ve bi öyle bi kıvırma. Seni ciddiye aldıgıma üzülürüm sonra.

Öpüyorum seni tontişim :)

TyPHonE

Yasaklı

Hiç Kimse:Hepiniz klasiğe gelin
Kendal,Pusula,Respawn:Tm

angry zeynep

Mızrakçı
Arkadaş en efsane diye konuyu açmış herkes en iyiyi söylemeye çalışmış arkadaş bu forumun kafasından istiyorum :D

*JooKeeR*

Çaylak
Kendal keşke lafların, sözlerin birbirini tutsa menfaat uğruna oynuyorsun bu oyunu w. Basında şaman ve remember nop gittikten sonra teke tek savasacak diye söz verildi ki mevzuda 38 den kalma mevzu oldugunuda biliyordun nop savaşında gereken savaşı ekipce verdiğimizi düşünüyorum nop varken rememberi piyasada gören yoktur fakat nop gitti remember piyasaya çıktı e tabiki cezalı köyleri kim toplucak :) keşke sözünde duraydin da şaman ve remember teke tek kapissaydi ozaman derdim kendal adamdır lafinda durdu ama ne yazikki adamlık konusunda yenildiniz bu arada tebrikler w. Kapatiyorsunuz yeni gördüm daha erken kapanmış olması lazımdı. Ki olurda soa ile savaş yaparsanız bu savaşta soa sizi alır eyerki hakkıyla savaş verirseniz oyunlara basvurmazsaniz başka türlü soa yeneceginizi düşünmüyorum.

Son olarak da Ömer senide adam yerine koyup senle sohbet ediyordum o zamanlar Selçuk abi ile kavgaliydim bunu bildiğin halde benim yazışmaları Selçuk abiye iletiyordun :) bir Batmanlıdan öyle hatırlıyorum böyle adam çıkmaz mert ol laf taşıma yüzümüze konuşup arkamızdan farklı oyunlar yapma en fazla dünya kapatırsın bununda pek bir önemi olmaz sanalda başarın olması realde saygı göreceğin anlamına gelmez .

Hadi eywallah.

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
Gene azrail iyi, adam bir şeyler için uğraştı...

Yusuf 3 kere işi batırdı, hak etti de, iyi oldu da...

Umarım bir daha da oyunda öylelerini görmeyiz :D