Çatapat vs Sado

RahaT Durmaz

Yasaklı
AzraiL kardeşim şey diyodu. diplomatımız biraz yaşı büyük olsaydı dünya daha güzel olurdu fln. Bir ulaş istersen kendisine xd
Doğru demiş fevri kararlar verebiliyorum mesela çatapatı toplamak gibi :D klanımda ki oyuncular ne diyorsa altına imzamı atarım ama senin gibi oyuncularımı peşlemem desteklerim :d ahı var eseskikinin adama bir güle güle bile demediniz

komedian

Baltacı
Doğru demiş fevri kararlar verebiliyorum mesela çatapatı toplamak gibi :D klanımda ki oyuncular ne diyorsa altına imzamı atarım ama senin gibi oyuncularımı peşlemem desteklerim :d ahı var eseskikinin adama bir güle güle bile demediniz

whatsapp vereyim mi bana da yalakalık yapmak ister misin :))))

RahaT Durmaz

Yasaklı
Çatapat savunma klanlarını utançlarından savaşa ekliyemeyenler burda lak lak yapıyor yüzsüzlük böyle bir şey işte :d

komedian

Baltacı
Allah kimseyi sizin yerinize düşürmesin zorba abiniz desteği bi kesse(dul maaşına bağlanmış gibisiniz) silinip gidersiniz tükürük devam ett tükürdüğünü yalamaya

ahahahahaha nasıl da ağlıyor :D

ulan 3 klanı birleştirdiniz korkudan konusuyon bir de :D
çok ses yapma adalete yardım et. o kadar zırlıyordun zorba zorba diye :)

RahaT Durmaz

Yasaklı
ahahahahaha nasıl da ağlıyor :D

ulan 3 klanı birleştirdiniz korkudan konusuyon bir de :D
çok ses yapma adalete yardım et. o kadar zırlıyordun zorba zorba diye :)
Adaletin yardıma ihtiyacı yok kaya gibi sapa sağlam duruyor orda ama siz gruplar da burda söylesem ban yiceğim laflar ediyorsunuz biz bittik beyler bittik :d hadi biraz daha ağla 10 çiflik daha atarlar belki