Çatapat vs Sado

OffensiveZorba*

Baltacı
Kanka gitme demiyorum ki ben sana neden suçu direk karşı tarafta arıyorsun onu merak ediyorum sor bir arkadaşa derdi neymiş neden öyle yapmış L A Z U Z U o arkadaşa nasıl gittiğinin fotoğrafını atmış satın alınan veya bizden olan birine bu adam gecenin yarısında kalkıp neden ms'lik saldırılar atsın Jog Tsys'nin dolu kamisi kesildi keza o adamda bende sana bunu soruyorum her operasyonda aynısını diyorsun iyi de oynuyorsun sezarın hakkı sezara ama bir kerede tebrik et be kanka

OffensiveZorba*

Baltacı
Orman kaçkını beni kendi kendime kestirdi birde peşledi efendi efendi tebrik ettim özelden bende çıkıp komutlarımı bu adama kim söyledi diye casus mu arayım paronayak olursun cidden yapma

.AMO.

Casus
Kanka gitme demiyorum ki ben sana neden suçu direk karşı tarafta arıyorsun onu merak ediyorum sor bir arkadaşa derdi neymiş neden öyle yapmış L A Z U Z U o arkadaşa nasıl gittiğinin fotoğrafını atmış satın alınan veya bizden olan birine bu adam gecenin yarısında kalkıp neden ms'lik saldırılar atsın Jog Tsys'nin dolu kamisi kesildi keza o adamda bende sana bunu soruyorum her operasyonda aynısını diyorsun iyi de oynuyorsun sezarın hakkı sezara ama bir kerede tebrik et be kanka

Ben tebrik etmem etmeyeceğim demedim hiçbir zaman savaş sonucunda ben hakedene hakkını verir tebriğimide ederim diyeli çok oldu zaten

.AMO.

Casus
Orman kaçkını beni kendi kendime kestirdi birde peşledi efendi efendi tebrik ettim özelden bende çıkıp komutlarımı bu adama kim söyledi diye casus mu arayım paronayak olursun cidden yapma

Ben her op tebriğimi ediyorum bunu bilirsiniz veya bilmezsiniz burası beni ilgilendirmez knk ama dediğim gibi herkesin belli bir yürüyüş şekli var ben tstrabzon sparta vs vs birçpk oyuncuyu bizzat özelden yazarak birçok kez tebrik ettim sohbetimizi muhabbetimizide ettik mesela örnek bunlar

OffensiveZorba*

Baltacı
Doğrudur ben görmeyince birde bu durumları görünce ön yargılı davranmışım kusuruma bakma ben emeklerin adına özellikle seni tebrik ederim güzeldi bir dahaki oplarda görüşmek üzere :)

OffensiveZorba*

Baltacı
Ne diyim tanısalar böyle birşeye yeltenmeyeceğimizi bilirler kanka bende dilim döndüğünce anlatmaya çalışıyorum :D

.AMO.

Casus
Ya sen ne ponçik bir adamsın ama bunlar haketmiyor kaanım baksana her op bizi suçluyolar

Hocam suçlayıp suçlamamak mesele o değil. Gün içinde konuştuğum ve üstüne basa basa bana saldırı gelmiyor diyen bir oyuncunun köy kaybı ve öncesinde köy isimlerini hayırlı olsun yapması var ne diyelim ne yapalm ne soralım ?

.AMO.

Casus
Adama sordun mu niye böyle yaptın diye gerçekten merak ediyorum sorduysan ne dedi onu da merak ediyorum

misler farklı gelmiş bilemedim kısmet artık bugün değilse yarın düşcekti zaten falan filan sildim mesajları hatırladığım bu yani global ban attırasım geldi kendime o derece moral bozucu ve sinir bozucu bir olay. 25 değil 100 köy düşsün ama sabahtan beri uğraşıp minumum kayıp için uğraşırken saldırı gelmiyor diyipte merkezden bile köy vermesi valla bi an dedim söveyim süresiz yiyeyim gideyim haketti çünkü. Pasif oyuncu desem değil sürekli aktif yıllardır oynuyorum ben bu oyunu deyip misleri fark etmemek vs vs yapcak birşey yok pipico enesten bekliyoz hamle benim kumarım biter :)

GameMafia

Baltacı
Ya Kaan yazık kafana be kanka şu adamı karşına alıp ciddi ciddi muhabbet ediyorsun üzülüyorum adam şizofren la şizofren manyak etmiş kendini, her söylediği birbiriyle çelişiyor adamın