Çatapat vs Sado

Mutios

Yasaklı
Herkese selamun aleyküm. Savaş başlığını kendimiz adına ÇATAPAT vs SADO olarak açacaktık lakin rakip arkadaşlarımız manipülasyon ve algı yaratmak için konuyu farklı türlü açtıkları için bu şekilde açmayı uygun gördük.

Şuan için savaşan klanlar başlıktaki gibidir. Eksik ve fazla varsa iletirseniz editlenmesini rica ediyor olacağım.

Sizlere ekibim adına söylemek istediğim tek şey:

FORUMDA GİRDİĞİMİZ ENTRYLERDE TAMAMEN ROLEPLAY MODUNDA OLDUĞUMUZ VE BU ŞEKİLDE STRESS ATIYOR OLDUĞUMUZDUR. Knight Online ortamından gelen oyuncular olarak atışma durumlarında ayarımız biraz kaçabiliyor ( bunun farkındayız ) lakin biz buyuz. 14-15 senedir USKO'da ağır polemikler geçirmiş oyuncular olarak tepkilerimiz buraya fazla kaçıyor olabilir. Lakin her sunucuya bu tarz bir ekip gerekli olduğunu düşünüyorum. Biz olmasaydık çok sıkılırdınıza getirmek istemiyorum :)

Omuz omuza savaştığımız bütün herkese başarılar.

Arelll

Yasaklı
Başlık yanlış
ZORBA+ALAY+SAVAGE+ÇATAPAT---- SADO+ADALET

ŞEKLİNDE OLACAKTI.

Arelll

Yasaklı
Bak biz yine dogru acmisiz. Adalet-Sado olacak

Sadoyu dragon dede anatol diye acmana gerek yok. Bosuna mesaj atiyorum su anda :)))

Arelll

Yasaklı
pardon mesajın süresi geçti editleyemedim. Anatol&Dede&Dragon klanları kendi ekibiniz mi yoksa yakın zamanda birleşilen mi? Yazılmaları icap etmiyor mu?

SONUÇTA KLAN OLARAK RAKİBİNİZİ YAZIYORSUNUZ VE RAKİP KLANLAR BELLİ O YÜZDEN BELİRTTİM. EKİP OLARAK YAZACAK OLSAK ZORBANIN ALAYIN İÇİNDE DE EKİP VARDIR EMİNİM. AÇILIMLARA GEREK YOK

Arelll

Yasaklı
arel hocam sizin klanda uye alimi yok diyor ama ben farkeetimki sizin klan klan oralarak toplu aliyor zaten uye almaya ne gerek var mantikli is

gereksiz başvuru ve teklifler olmasın diye yazdık onu. ama yine de teklifler alıyoruz. zira teklif ediyorlar sonra kabul edilene kadar başka teklif gelince oraya kayılıyor:)

LittleSusam1

Milis
Bak biz yine dogru acmisiz. Adalet-Sado olacak

Sadoyu dragon dede anatol diye acmana gerek yok. Bosuna mesaj atiyorum su anda :)))
Hacı sen anatolu dragonu özellikle dedeyi almadın mi klan bünyene ? Adamların köy isimleri bile hala dede. Tek başımıza dünyaya kafa tutuyoruz makarası yapacaksın da tutmaz o piyar. Ziya Paşa'nın terkibi bendinde dediği gibi " sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın " . Ziya pasam kendim gibi demeyi unutmuş onu da biz deyiverelim madem .

LittleSusam1

Milis
gereksiz başvuru ve teklifler olmasın diye yazdık onu. ama yine de teklifler alıyoruz. zira teklif ediyorlar sonra kabul edilene kadar başka teklif gelince oraya kayılıyor:)
Valla teklif edenler size kayıyor gibi sanki ama sen bilirsin yine de . Sonuçta herkes kendi geniş mezhebinden sorumlu

PARS Estergon

Ağır Atlı
Zorba ve adalet harici diğer klanlar çok saf değiştirir. Güneş balçıkla sıvanmaz. Zamanla ittifaklar arası klan değişimleri olur, defalarca da oldu bu dünyada. Tekrardan başarılar.

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi
Vurduğunuz gol olsun müttefiğimiz çatapata canı gönülden başarılar

Real59*

Kılıç Ustası
Sado ekibine ve sado içerisinde bulunan sevdiğim abilerime başarılar dilerim , kılıcınız keskin olsun. ;)

willyc

Kılıç Ustası
Good fellas ekibine başarılar. Elemanlar opa çıktı aldığı köy 18 biz daha op yapmadık aldığımız köy 24, hakkınızda hayırlısı olsun. Sadoyu bir klan olarak görmüyorum lakin savaşmadan oyunu oynamak, diplomasiyle içerisine klan katmak falan bana eğlenceli gelmiyor. Şuan evet olduğumuz tarafın gücü zaten ortada ama sorun müttefiklerimizin gücü değil, rakip olan sadonun pasifliğidir. Ben bu dünyada savaşın gidişatından şunu farkettim, bir insan ne kadar rahat olursa o kadar pasif oynuyor bu oyunu. Nitekim sado ekibinden köylerime gelen kamiler çaylak korumasının bittiği gün köyümde vardı:D arel isimli arkadaşla ben telefonda görüştüm kendisini düzgün ve oturaklı biri olarak görüyorum lakin klanın diplomasisini altı bezli bir çocuğa vermiş olması konusunda yanlış hareket ettiği kanısındayım. Nitekim 4lü pakt konuşmalarında bile arkadaş zorbanın adamıymış ve bizle öyle masaya oturmuş. Adalet tarafı da bunu görmesi lazım nitekim ben şahsen adalet oyuncularından yana sıkıntı görmedim hiç. (Dünyada polemiğe girmediğim tek klan heralde :D) kanıt isteyen arkadaşlar olursa bana özelden yazabilir bu arada ;) herkese iyi savaşlar dilerim. Nitekim ben savaşıyor gibi hissetmiyorum:D pasif toplama köy büyütme işleri yapıyorum çünkü gelen 12 ciddi saldırından sadece 2 tanesi tam kami çıktı ve onlar da köyün surunu indiremedi:(

Mutios

Yasaklı
Good fellas ekibine başarılar. Elemanlar opa çıktı aldığı köy 18 biz daha op yapmadık aldığımız köy 24, hakkınızda hayırlısı olsun. Sadoyu bir klan olarak görmüyorum lakin savaşmadan oyunu oynamak, diplomasiyle içerisine klan katmak falan bana eğlenceli gelmiyor. Şuan evet olduğumuz tarafın gücü zaten ortada ama sorun müttefiklerimizin gücü değil, rakip olan sadonun pasifliğidir. Ben bu dünyada savaşın gidişatından şunu farkettim, bir insan ne kadar rahat olursa o kadar pasif oynuyor bu oyunu. Nitekim sado ekibinden köylerime gelen kamiler çaylak korumasının bittiği gün köyümde vardı:D arel isimli arkadaşla ben telefonda görüştüm kendisini düzgün ve oturaklı biri olarak görüyorum lakin klanın diplomasisini altı bezli bir çocuğa vermiş olması konusunda yanlış hareket ettiği kanısındayım. Nitekim 4lü pakt konuşmalarında bile arkadaş zorbanın adamıymış ve bizle öyle masaya oturmuş. Adalet tarafı da bunu görmesi lazım nitekim ben şahsen adalet oyuncularından yana sıkıntı görmedim hiç. (Dünyada polemiğe girmediğim tek klan heralde :D) kanıt isteyen arkadaşlar olursa bana özelden yazabilir bu arada ;) herkese iyi savaşlar dilerim. Nitekim ben savaşıyor gibi hissetmiyorum:D pasif toplama köy büyütme işleri yapıyorum çünkü gelen 12 ciddi saldırından sadece 2 tanesi tam kami çıktı ve onlar da köyün surunu indiremedi:(

saplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa