Çatapat vs Sado

.AMO.

Casus
Klandan biz atmadık kendisi çıktı. Sabahtan beri online olmasına ve konuşmamıza rağmen mis yok diyip akşamına köyleri ard arda kaybedip hayırlı olsun yapmak..

.AMO.

Casus
Biz buradayız istediğiniz kadar truva çıkarın 1 ay 2 ay 3 ay ne kadar uzatırsak uzatıcaz

captanboyy

Kılıç Ustası
İçinizden truva çıkaracam diyip op yiyince turuva çıkardınız diye ağlamak da acınası bir durum

.AMO.

Casus
Valla amocum ben sabah 5te uyanıp mis attım adama truva olsaydı yaya yaya atardım misleri :)

valla reis 25 köy aldınız galiba isterseniz 50 köy alın fark etmez düşen köyler belli bazı köylerde ara yetmedi ancak bir oyuncu sürekli online olup mis gelmiyor deyip aksamına köylerini kaybetmesi ? Umrumda değil satan satar ama yaptığınızı yapmadık diyipte kendinizi doğrucu göstermeye calısmayın

komedian

Baltacı
Klandan biz atmadık kendisi çıktı. Sabahtan beri online olmasına ve konuşmamıza rağmen mis yok diyip akşamına köyleri ard arda kaybedip hayırlı olsun yapmak..

Bizim klanı özetlemişsin resmen günde 5 tane mesaj atıyorum mis yok diyorlar discorddaki bot olamasa giden köyü fark etmeyecez :D

JoG JOKERQ

Kılıç Ustası
ozaman defolup git klanınla ilgilen çürükleri ayıkla ne kafa açıyorsun burada? unutmadan komidinin üstünde zevk sigaram kalmadı sayenizde.

L A Z U Z U

Kılıç Ustası

Bizde antreman olsun diye bu şekilde gidiyoruz köylere zaten. Adamın tüm köylerine bundan daha iyi şekilde gidildi. Süre vermemiş mis basmamış ara atmamış bunlar bizim derdimiz değil sizin derdiniz

.AMO.

Casus
Ben herzaman diyorım elimden geldiğince buradayım herzaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz yapmayada devam edeceğiz. Sıkışıp haritamız var dipdibeyiz ben orda haritam iyice darlandıkca savunma ağırlıklı bir oyuna dönüp burada zorbayı engelleyebildipim kadar engelleyeceğim. Sado çatapatı alayı yemesi uzun sürmeyecektir ben onlara yeterli zamanı burada kazandırıcam. Her op 25 köy düşürerek 1 senede yenersiniz bizi hani büyük klansınız hani kalabasınız ya :))))

captanboyy

Kılıç Ustası
Savaş ilanindaki aciklamada; içerdeki dostlara selam olsun diye bir ifade vardi.

Screenshot_2021-10-15-23-46-46-507_com.android.chrome.jpg

Şimdi 1 yıl direniriz sado bizi kurtarıra döndüler ne üzücü bir durum

.AMO.

Casus
Savaş başlamadan bire bir de biz sizi alırız diyordun kanka ? :D

savaş başlamadan bire bir de alırım demedim ki zorbaya vurucam dedim :) ekibime güveniyorum işimiz zor ama savaştan geri adım atmıcaz dedim. Ha bire birde hertürlü yerim yine köy avantajın sayesinde habersiz aldığınız köyler sayesinde 25-30 aralığında köy alabiliyorsunuz köy başı 10-15 kamivs biz vurunca bizde 15-30 aralığında alıyorux 2 er kamiyle mesela :)

OffensiveZorba*

Baltacı
Kanka haticeye değil neticeye bakalım lütfen sizde içimizdeki pasiflere op yaptınız geçen 2k'lık köylere bile mis attınız hatta. O hesapları da siz mi satın aldınız? Bırak tebrik et geç iyisin tek çabalıyorsun yapma yıpratır vallahi seni yıpratır Adalet denen klan 10 kişi içinde dönen bir klan bunu da en iyi sen biliyorsun sınır az daha ilerlesin sevdaborcuvar gibi bir ton adam çıkacak içinizden çünkü oynayan oyuncunuz yok.

GameMafia

Baltacı
savaş başlamadan bire bir de alırım demedim ki zorbaya vurucam dedim :) ekibime güveniyorum işimiz zor ama savaştan geri adım atmıcaz dedim. Ha bire birde hertürlü yerim yine köy avantajın sayesinde habersiz aldığınız köyler sayesinde 25-30 aralığında köy alabiliyorsunuz köy başı 10-15 kamivs biz vurunca bizde 15-30 aralığında alıyorux 2 er kamiyle mesela :)
15 30 arasını gldtmsmsömeöör lan yemin olsun şizofrenin tekisin maks aldığın elinde tuttuğun köy 5 dlmgöeöföröedlmrmmrmrm

.AMO.

Casus
Kanka haticeye değil neticeye bakalım lütfen sizde içimizdeki pasiflere op yaptınız geçen 2k'lık köylere bile mis attınız hatta. O hesapları da siz mi satın aldınız? Bırak tebrik et geç iyisin tek çabalıyorsun yapma yıpratır vallahi seni yıpratır Adalet denen klan 10 kişi içinde dönen bir klan bunu da en iyi sen biliyorsun sınır az daha ilerlesin sevdaborcuvar gibi bir ton adam çıkacak içinizden çünkü oynayan oyuncunuz yok.

Bak kanka ben dünya kapama heveslisi bir oyuncu değilim oynadığım worldlerde herzaman net bir duruşum olur buraya yalan yok pre kasmaya girdik sonradan oynama kararı verdik ve asılmaya başladık pre kasmaya girmemiz bir bahane değil sonuç olarak aktif bir şekilde oynuyoruz. Köy kaybetmek savaş kaybetmek dünya kaybetmekte hiç önemli değil biz keyif almaya bakıyoruz. Ancak gün için konuştuğum ve sürekli aktif olan bir oyuncumun bana mis gelmiyor vs vs deyipte tam merkezimizden bile köy vermesi köyleri vermeden hayırlı olsun demesi bunlar can sıkan şeyler. Ben bu oyunculardan bıktım aksi taktirde benim şu anki ekibim hiçbir savaşta geri planda kalacak bir ekip değil ve adalet zorba savasında çok bariz bir üstünlük ben görmüyorum şu aşamada siz nasıl düşünüyorsunuz bunu bilemem. Evet uğraşıyoruz belki haddinden fazla uğraşıyoruz ancak kolay pes eden zoru gördümü kaçan bir ekip değiliz malesef hiçbir çıkar yolumuz kalmayıncaya kadarda uğraşmaya devam edicez. Belki bundan 1 ay sonra oyundan hiç keyif almayacağımıxı bile bile ful savunmaya dönüp bu savaşı daha fazla uzatma yoluna giricez ne yapıcaz nasıl ilerliycez bilmiyorım ama çekip gitmiycez hiçbir şekilde ha giden gider kalan kalır onu bilemem ben burdayım