Çatapat vs Sado

komedian

Milis
Bak şimdi sıvadın şunu yazarak, sen niye bu mutios vızıltısını savunuyorsun dediğimde klanımın oyuncusu demesini biliyorsun,

Şimdi adam sado klanında oynarken, sado'nun rakibi pozisyonunda bir oyuncuya sado taraflı bir mesaj yazamaz mı ve sen eskiden bu adamın yazdıklarını beğenip şuan taşlıyorsan çok saçma.

O zaman adam doğruları yazıyormuş sen beğeniyormuşsun şimdi sado tarafından yazınca üslup biraz değişmiş haliyle ve sen sırf bu yüzden taşlıyorsun. Fakat doğru yine doğru kılıf aramana gerek yok böyle oldu bitti de bitsin gitsin.

Aynı şey mi ben mutiosun hatalı olduğu hangi şeyi burda savunmuşum?

Ben adamın eskiden yorumlarını beğeniyordum çünkü yorum yapıyordu.
Ben yorum yapmasına hiçbir şekilde laf etmiyorum.
Ben insanlara laf atmasına karışıyorum.
Nasıl bir tesadüfse bu lafları tam da dünyaya başladığında yapıyor.

Neyse sizinle daha fazla gereksiz konuşmalara girmeye gerek yok. Yukarıda yazdıklarıma halen yanıt vermemişsiniz :)
görmezden gelmeyin onları :)

O kadar iğrenç bir dünya ki keşke direkt bitse de kurtulsak.
Bu dünyada savaşmak bile zevk vermiyor.

komedian

Milis
Ek olarak burası genel forum isteyen istediği gibi karışır ve fikrini beyan eder kimseyi ilgilendirmez.

Siz halay klanı ile genel forumda münakaşaya girerseniz herkeste sizin şuan ki ilişkinizi forum üzerinden sorgulayabilir.

Ha diyorsanız biz döneklik yaparız kendimize güvenmiyoruz gidin tartışmanızı özel mesajlaşma üzerinden yapın genel forumda yayınlanması yasak.

Öyle asarım keserim restleşmelerine girip gövde gösterisi yaptıktan sonra bunu yaptığınız klan ile canım cicim olduğunuzda eleştiri beklememek direk 66. dünyaya hakaret olur.

Gövde gösterisi preli dünyada olmaz koçum gelirsin clasiğe gösterirsin orda gösterini :)
Ben linki attım karşılık gelmedi :)

Ryuzaki HD

Yasaklı
Gövde gösterisi preli dünyada olmaz koçum gelirsin clasiğe gösterirsin orda gösterini :)

Sen cidden bana mı yapıyorsun bu teklifi?

Canımın içi ben w66'da da hiç pre harcamadım ki classic'te karşıma gelsen sence şansın olur mu? :D

Emin ol zamanım olsa seve seve kabul ederdim lakin W66 sağolsun zamanım kalmıyor pek :)

Aklımdasın ilerleyen zamanlarda illa denk düşeriz. Ha birde senden önce rezervasyon yapanlar da var şu işler bi bitsin keyifli bi classic döneriz önümüzdeki dönemlerde :*

Ryuzaki HD

Yasaklı

Ha bide böyle düşünüyorsanız bidaha preli dünyalarda Gövde gösterisi yapmaya çalışmayın sonu malum savaş istatistiklerimiz gibi oluyor puahahah hadi yallah

Ryuzaki HD

Yasaklı
Arsiz olunurda bu kadar olunmaz:D:D:D:D Rezil bir reel life’in olduguna yemin edebilirim ama kanitlayamam. Neys günlerin sayili biraz daha entry AT mongi

Ya sen 150 kilo twitch yayıncısı olan çocuksun, muhtemelen biri seni bir hata edip dışarı çağırmış heyecandan oyuna bakamamışsın foruma da Reelde işlerim vardı yazmışsın o ara 5 6 köyünü çıkardık aradan gelmiş benim reelime laf ediyorsun :dd

Foruma girerken mutios (t) :dd

inCollage_20211015_023441144.jpg

Pardon fit adam koymuşum puahah hadi yallah :*

komedian

Milis
Sen cidden bana mı yapıyorsun bu teklifi?

Canımın içi ben w66'da da hiç pre harcamadım ki classic'te karşıma gelsen sence şansın olur mu? :D

Emin ol zamanım olsa seve seve kabul ederdim lakin W66 sağolsun zamanım kalmıyor pek :)

Aklımdasın ilerleyen zamanlarda illa denk düşeriz. Ha birde senden önce rezervasyon yapanlar da var şu işler bi bitsin keyifli bi classic döneriz önümüzdeki dönemlerde :*

ben de pre harcamadım w66 da tesadüfe bak :)

komedian

Milis
Ha bide böyle düşünüyorsanız bidaha preli dünyalarda Gövde gösterisi yapmaya çalışmayın sonu malum savaş istatistiklerimiz gibi oluyor puahahah hadi yallah

:DDd savaş istatistiklerine bakıyorum. nerdeyse 250 kişi vs 70 kişi :D
bir zahmet önde olun :)

zorba savaşa dahil olunca sizi göreceğim :)

GameMafia

Milis
Ben bunun mesleğini yazınca ban yiyorum modlarımızda hiç mesleğe saygı yok o yüzden malesef yazamıyorum:(

Dzpiyade

Yasaklı
La yavrum boş boş konusuyorsun sende kesilen asker sayısı 200 k mızrak 200 k kılıçtan fazla. Gelmiş burda tantana yapıyorsun. Senin çapın ne ki o köylerde 50 er k sav tutacaksın. Tüm savunmani bir köye koysan 50 şer k kılıç mızrak çıkaramazsin gelmiş burda adamların aldığı veya verdiği savunmaya laf atıyorsun. Olum biraz akıllı olun la idiot gibi davranmayında millet ciddiye alsın...ateş olsanız curmunuz kadar yer yakarsınız.

Ryuzaki HD

Yasaklı
La yavrum boş boş konusuyorsun sende kesilen asker sayısı 200 k mızrak 200 k kılıçtan fazla. Gelmiş burda tantana yapıyorsun. Senin çapın ne ki o köylerde 50 er k sav tutacaksın. Tüm savunmani bir köye koysan 50 şer k kılıç mızrak çıkaramazsin gelmiş burda adamların aldığı veya verdiği savunmaya laf atıyorsun. Olum biraz akıllı olun la idiot gibi davranmayında millet ciddiye alsın...ateş olsanız curmunuz kadar yer yakarsınız.

bakıyorum da matematiğin yok ingilizcen var idiot falan, ama türkçende yok maalesef cürmün kadar değil onun doğrusu cirmin kadar tam bir fiyaskosun :D

bizim cirmimiz senin çapından büyük olduğu için yanan sürekli sen oluyorsun kamil seni tarlaya çevirince anlamışsındır çapımı sağdan soldan ham dilen şimdi asker bas seriden :d

ayriyetten kendi savaş başlığınızda yazmaya yüzünüz yok farklı başlıklarda arkanıza destek alarak yazmaya yeltenmeyin ryu baba kafana sopayı burda da basar affetmez hadi yallah şimdi 3 iq moloz yığını seni

Screenshot_11.png
Screenshot_12.png

*Alpagu

Yasaklı
Ne boş yaptın be. Konuşmayı bilmezsin oynamayı bilmezsin birde gitmiş idiot yazmış hakaret etmek için başka dillere medet umuyorsun. Gözümde bir zavallıdan farkın yok. Biraz zevzeklik yapmada icraat görelim