AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser70781

Ziyaretçi
Daha fazla fake hesap gelip atıp tutmazsa sevinirim. Burda oluşan bir seviye vardı manipüle etmeye gerek yok zaten oyunda da değilim sadece takipçiyim iyi oyunlar dilerim herkese savaşta keyif almaya bakın :) savaşın sonucunda buraya atacağım sürpriz ssler var savaşı çabuk bitirin o yüzden :)

Hayırdır oyunu bıraktınız mı
Peşinizden hesap silecekler var mı

MrTroya.

Casus
Botla oyun mu oynanır ya, nasıl zevk alıyonuz? Sonuçta bot oynuyor. Peki botların istekleri de oluyor mu? Sav at, kami lazım falan?

Drow

Mızrakçı
en son kaz etı yedıgımın uerınden 10 sene gecmıstır :S ısmarlasalar da yesek dıycem ama bır kaz 200 lırayı gectı :d

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
Muğla’ya giden olursa Bodrum kebabı (çökertme kebabı)nı öneririm kesinlikle :D
Doğuda et yedikten sonra onlar tat vermiyor be reis :D havasindan mı suyundan mi bilmem batıda tatil yap doğuda yemek ye :D egenin illerinin et yemeği pek hosuma gitmiyor cunku yaninda meze yok :D
en son kaz etı yedıgımın uerınden 10 sene gecmıstır :S ısmarlasalar da yesek dıycem ama bır kaz 200 lırayı gectı :d
Ben yedigimde 25 lira mı neydi 1 porsiyon orda meşhur bir restaurant var orda yemiştim sahibide bi hanım teyze oraya giden herkes bilir o teyzeyi, kaz ciğeri de yedim kaz etide çok güzellerdi ama gereksiz bence sonucta tavuktan en fazla 1 2 tık daha güzel kaz eti yiyecegime gider çıldır gölünde balık yerim, o değilde Kars ta yediğim kış çorbası çok guzeldi ben içinde ne vardı bilmiyorum ama aacayiphosuma gitriydi bak yine canım çekti

istanbul46

Yasaklı
uzaktan izlenmesi komik oluyor bu ne lan :)) işin komik tarafı olsada bu yapılanı onaylamıyorum kim yaptıysa artık.sancakta sevdiğim kişiler var olmamış bu

harme527

Acemi
O mesajlarda gizlediğiniz adam Benim yakın arkadaşım saydığım askerdeyken de bir faydam dokunsun diye çabaladığım İsko diye bildiğiniz adı Cihad olan adamın ekibinden Masahimara06. Esas adı Barıştır. Olaydan anlamadığımı benim bilgisayarıma timewiver ile bağlandığını ve kurduğunu benim kullanamadığımı da mesajların tamamından anlamışsınızdır. Hatta hesabı size peşkeş çekmiş. Hayatınız şerefsizliklerle dolu İsko ve şerefsiz arkadaşı Barış a diyecek söz bulamıyorum. Adam sandık eşşeği alnımıza değdi ....

Bırak şimdi karakter şeref edebiyatlarını. Anlamıyorsan da kullanmışsın işte. Köy peşkeş çekmeyi içimizden çıkan hesaplara savunmalı gelenler iyi bilirler. İçimizden çıkıp düşmana geçen hesabın haddi hesabı yok.
59dan devam et sen

harme527

Acemi
Bezzersdakki ahlaksız adam ve buradaki diğer sesi çok çıkan (oyununu tebrik ettiğim) temür melik, Oyunda genelde pasif görünce saldırmaya bir tarafı yiyen bypascal ve kullanıcı adı burasıyla bir tutmayan diğer boş adamlar topluluğu sizde çok iyi biliyorsunuz ki savaşarak bizi yenemezsiniz. Elinizden geleni ardınıza koymayın. İçimizdeki haysiyetsizler de çıkar davalarında ters düşünce kendini belli etti. Çürük elmaları ayıkladık. Gelin TOPunuz gelin sizinle oynayacağız.

Drow

Mızrakçı
he valla 10 sene oldu :D o sıyah sıyah etının agızda dagılısını, kemıklerınden ayrılırken o etın, kuzumu tavuk mu hındı mı dıye kararsız kalıp, "amaan neye benzıyorsa benzesın, tadı cok guzel" demeyı de ozledım. gercı sımdıkıler cıftlıklerde sunıyem ıle buyutuluyor et sıyah da cıkmıyor eskısı gıbı. yerınde yıyeceksın aslında.

Kac gunumuz kaldı bu arada dagılmamıza bır arkadas 15 gun vermıstı, dagılırsak yemeye vakıt buluruz bol bol :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.