AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Biz savaşmadık. Hep savunduk. Kimin kimi yeneceği belli olmaz. Kazanırsanız gelir efendi gibi tebrik ederiz. Amma velakin bizim yaşadıklarımızı yaşıyorsunuz şuan. Biz yine de gelip bu kadar lafını etmedik. İçimizden çıkan onlarca hesap yüzünden hep yarım kaldık. Her yerde ordu be savunma bekletme mecburiyetindeydik. Kaldı ki halen bekletiyoruz.
Sana 59da başarılar diliyorum.

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Bu ssleri gönderen ekibe itafen kaldı ki o harmenin konuşmasındaki terbiyesizin ismini karalamasan da olurmuş biz zaten biliyoruz,
Zaten sizlerin nasıl kişiliklere sahip olduğunuzu bir kesim olarak biliyorduk çok şükür bütün Sancağa gösterdiniz kendinizi. Babasının çocuğa almadığı oyuncak karşısında çocuğun ağlamaları gibi sesleriniz geliyor lakin o çocuktan tek farkınız siz masum değilsiniz. Zamanında samimiyetten ve güvenden dolayı yapılan konuşmaları ve bazı durumları sonrasında kullanıp rakibe atacak kadar hatta SANCAK sayesinde büyüttüğünüz hesaplardaki köylerin bir kısmını peşkeş çekecek kadar küçüksünüz.Küçüksünüz diyorum çünkü başka bir şey yapmaya gücünüz yetmez. Her zaman derim bu oyun insanın karakterini yansıtır. Karaktersizliklerinizi gösterdiğiniz için teşekkürler AT ekibi. Sayenizde size güvenen kesim mahcup oldu ve tek dedikleri karaktersizliklerinde boğulsunlar.

Bu arada;
Yaptıklarınız sonra nee diye hitap etseydim ? Çok şükür ağzımı sizler kadar bozmuyorum sadece o kadarda kalmışsınız.

harme527

Acemi
Sen kazananı tebrik ederim diyorsan ve bu sözünde de durursan reelde gelip tebriğin için teşekkür ederim ve ettiğim onca sözden dolayı özür dilerim. Net konuşuyorum

Freaky

Casus
Anlamadığım olay neden bana ahlaksız dedi:(

Bende hala onu anlamaya çalışıyorum,adama gidip i*t dedi, sana ahlaksız diyor değişik durumlar.
Ben sınır mücadelerinden dolayı isko ekibini tebrik ederim.
Arkadan yapılan böle konuşmalar var ise az bile yapılmış döner vururdum ben.

Biz üç klanla savaşırken yenilmedik, bazen sıkıldık bazen yorulduk ama biz bitti demeden bitmez bunu anlayamadınız.

Ne varsa sende var kel hem oyundan vur hem forumdan :)

harme527

Acemi
Bir Hilal Uğruna Ya Rab, Ne Güneşler Batıyor

Bu oyunu reele taşımayın büyük küçük demem o hakaretleri iade ederim.

herkes yoluna baksın şu saatten sonra.
Sen iade etsen nolur barış telefon numaram da vardır. Gruptan falan duruyorsa haklıysan ara yüzüme söyle. Size karşı herhangi bir kötü konuşmamı duyduysan buyur buradan ifşala beni. Ben sizin hakkınızda söylediklerimi ispatlarım. İsterseniz Cihad, Oğuz artık hesapta o anda hangisi vardıysa ona sorabilirsiniz

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Yalnız bu mesaj herkesin sile aldığı gün akşamı geldi. Kimseye bir hamle yaptırmamışken kendi bulunduğum hesabı bile bakıcı atmışken. O yüzden üste çıkmalar boşa daha çok ss var konuşma var insanlar konuştukları şeye dikkat etmeli bence ;)

harme527

Acemi
İsko paylaşırken en azından fotoğrafı kırpsaydın. Belli ki iyi niyetli olmayanlar var. Oyun için cidden değmez

Drow

Mızrakçı
bu sahurda da cekırdekle karnımızı doyurduk. Yarına Allah kerım. hadı hayırlı geceler. Fakelere devam uyumayan tayfa :)

By KkuWelL

Yasaklı
Hial bak 10 numara insan sanki sanir onu herkes

Klanin parmaginda oynatiyor sonra gecip bize laf atmaya kalkiyo sen once yedigin naneleri aciklasak burda pekin yol olur AT ekibi agzina alabilecek karakterde degilsin bizi bile bilio hakli oldugmuz yolda geregini yaptik sildik ama siz uslu durmadiniz cenenizin yayi gevsemiz onu sıkmaya geldik geri ve geregini yaptik bu size yeter bence dahasini isterseniz yapariz zamani gelince :)

Konu bot kullanımıyken vatsap ss'sine nasıl geldi?
Adamlar botla feyk atmışlar, yetmemiş başkalarının pc'sine kurmuşlar, o da yetmemiş ceza yenildiği halde üste çıkmaya çalışılmış?

POLİGON

Okçu
oyunda birbirinizi yediniz tarafsiz kaldim olur birbirlerine uyuzlar dedim. ama hilali bahane edip koyleri peskes cekmeniz ve bugun bir kadin oyuncunun fotosunu paylasmaniz yakismadi isko. burda gunlerce sancak uyesi altinda rakibe atar yapip sonra koyleri yine dusmana peskes cekmeniz cezalar aldirmaniz durusunuzun sadece oyunla sinirla oldugunu gosterdi.

sabahlara kadar muhabbet ettik samimiyet kurduk kusura bakayin uzulerek bunu soylemek zorundayim yakismadi size.

koca AT ekibi bir Hilal etmezsiniz

**crixus**

Casus
Kendisi ve ekibi fake scripti, illegal yazılım, bot vs. kullanıp sonrasında bunu klanda ki 2-3 arkadaşına anlatıp daha sonrasında da onlara ban yedirten vasıfsız, acizin tekisin sen. Ayrıca sağda solda benim ismimi verip ağlamana gerek yok, yüzüme konuşma cesaretin yoksa arkamdan da konuşmayacaksın he konuşuyorsanda 2 kere düşüneceksin.

Yediği ilk opta ağlayarak "Abisini üzerime salıyor" diye ortalığı yangın yerine veren bir adet vitaminsiz ve ekip arkadaşları..
Benim, kimseyi senin veya sizin gibi bir çapsızın üzerine salma gibi bir durumum söz konusu olamaz. Kendini nimetten mi sayıyorsun sen?
Sancaktakilere ağlamış, Azteke ağlamış yetmemiş gitmiş Alarma ağlamış :)
Sen inanılmaz bir ağlaksın yavrucum. Ve maalesef girdiğin her dünyada da ağlamaya mahkumsun :confused:

Son olarakta girdiğiniz her dünyada içinize ve dışınıza dikkat edin. Hadi rastgele.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
7C1B6E05-0C4D-4AAF-9B5E-3C99F88491C1.jpeg
704EBC32-4A80-48CE-B2B6-36A4F896DDB2.jpeg

36B22237-0299-42B9-AD1A-88F2362BBCB3.jpeg

Şeytan diyo mesajları atanı da göster ama neyse günlük ifşa limitim tükenmiştir. Bu arada biz kimseye ağlamadık aslanlar gibi de op karşıladık düşen 1 tane köyüm oldu 50 köye geldiler onun da sebebi belli. Dost görünüp düşman gibi davranmaya gerek yok delikanlı olup karşıma geçseydiniz keşke daha nice ss ler var nice mesajlar var. Biz oynarken rakibi Aztek sanıyorduk ama durum öyle değilmiş. Bu konuyu da çok nadir insanlar biliyor sancak dışında kimseye ağladığımız yok söz verdikleri gibi sizin toplatılmanızı bekledik sözlerini tutmadı büyüklerimiz. Biz de eyvallah dedik çekildik konu bundan ibaret. Köyleri aldıktan sonra yok köy isimlerini Soa yapmalar yok profil resmini birilerininki yapmalar.

Kısacası kimse gelip de edebiyat yapmasın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.