AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Ney ben 2 op forumda mis arası diye mi ağlamışım hhaahhaha ulan foruma 50 köyden 3 köy mü ne koydum geri kalanı hallettim. Set çeken abilerimiz oldu sağolsunlar ama tutup da sizin gibi buraya niye bu kadar çiftlik sav gidiyo hakkımızı yiyorsunuz demedim. Hesaba ilk geldiğim zaman sanırım başlarda bi op yedim mobilden halledemediğim için foruma açmıştım onun harici benim ekipten başlık açan bile görsem kızıyordum ne gerek var biz hallederiz artanı da klana atarız diye. Başlığı meşgül etmenin alemi yoktu o başlık dolup taşmıyorsa benim sayemdedir.

Her op yediğimde savunma sıkıntısı çeksem de destekçi olarak da gereken görevimi yaptım. Kendi köylerini setleyip her mis arasındaki başlığa sadakat düşür peşleme yap diye emrivaki yapan bir ergen kız için fazla büyük laflar bunlar. Daha konuştuğun lafların altından kalkamadın bunların altında ezilirsin dikkat et.

POLİGON

Okçu
lan burhan sen ne anlatıyon ya sanki siz cok düsmanla harp ettinizde sanıcak millet klandaki hespaları toplayarak bi yere geldiniz bide bize hava civa yapmayın herkes haklısınız dedigi yerde sözünü tutmadı hani deler hilali toplayacagız diyenler nerde ?? nolduda hesap silmeye karar verdiler ilk anda hilal den bukadarmı korkuyor dedeleriniz abileriniz :D okadar erkektiler geregini niye yapamadılar biz adam gibi sildik gittik ve düsman bunu haberin almasa bile haritaya bakmıyomular salak mı bu adamlar köylerin hesapların toplandıgını gören saldırırn bu kadar basit siz bizim emekleri iç ettiniz bi karı yüzünden ..

biz dogrudur hilal etmeyiz o kararktersizlikte zirvede ondan everest,n en tepesi gibi düsün o bayrak sallayı şuan D sizde yiyosunuz devam edin :D

mr.texas ben banlattım nolcak o hesaba oplarda kendi hesabım dahil ben gittim emegimi var o hesapta benm baktıgım hesap kac op gittigim belli ve son 2 opta 750k kesim yaptım ben ne anlatıyonuz siz bi ömere hiç edecegimimi sandınız bide hesap satın almak istiyonuz 750 TL neymiş cihad söyledikleri sancak sizi istemiyo bahaneye bak vur alsana ozmzn niye macanız yemezde ondan cihad yanlıs yaptı cevabını aldı ve bana temmuzda ben bırkacam hesap senin diyen adam 2 dk paraya tav olursa beni dinlemezse geregini yaparım
emek benm emegim yakarsamda ben yakarım...

Dostum birincisi dedeler ne konuştunuz bilmiyorum orda yoktum o yüzden sorduğun sorulara cavap veremem. Onu muhattaplarına sorucaksın

Ayrıca hesabı banlatman iyi olmuş para teklif edenin parası cebinde kalmış hesap yine toplandı.

Hesap silenlere kızanlar oldu ama ben kızmadım kendi hesabıdır silmiştir. Benim kızdığım peşkeş çekmeler ara atmalar ve iskonun wp yi koyması diğer konuşmaları koymasınada kızmadım. Neyse herkes kendine yakışanı yapar ne diyim.

turkbye

Baltacı
13149 adlı eklentiyi görüntüle
13150 adlı eklentiyi görüntüle

13151 adlı eklentiyi görüntüle

Şeytan diyo mesajları atanı da göster ama neyse günlük ifşa limitim tükenmiştir. Bu arada biz kimseye ağlamadık aslanlar gibi de op karşıladık düşen 1 tane köyüm oldu 50 köye geldiler onun da sebebi belli. Dost görünüp düşman gibi davranmaya gerek yok delikanlı olup karşıma geçseydiniz keşke daha nice ss ler var nice mesajlar var. Biz oynarken rakibi Aztek sanıyorduk ama durum öyle değilmiş. Bu konuyu da çok nadir insanlar biliyor sancak dışında kimseye ağladığımız yok söz verdikleri gibi sizin toplatılmanızı bekledik sözlerini tutmadı büyüklerimiz. Biz de eyvallah dedik çekildik konu bundan ibaret. Köyleri aldıktan sonra yok köy isimlerini Soa yapmalar yok profil resmini birilerininki yapmalar.

Kısacası kimse gelip de edebiyat yapmasın.
Senin çoğu koyune gidilen son opta bölgeyi ben belirledim. Bunda senle forumda olsun oyunda içinde olsun karşılıklı yazışmalarımızın etkisi olmuş olabilir. Aynı zamanda haritamızda buna daha uygundu.

Burada bana sancaktan birilerinin yönlendirmesi ile hedeflerin belirlendiğini düşünmen tamamen yanlış. Sana çoğu misi çıktıktan sonra oradaki tanıdıklarım bu operasyonda senin olduğun bölgeye gittiğimizi öğrendi.
Bazı oyuncularla hukukumuz iyi olabilir. Ama herkes kendi klanı için mücadele veriyor.
Kaldı ki 1-1.5 ay önceki ilk sancak opunda 10 civarı crixius hesabının koyune de gitmiştim.

Whatsapp ve oyun mesajlarındaki konuyu bilmiyorum. Bu başlıkta özellikle itham ettiğin isimlerle de hiç bir ilgisi yok.
Whatsapp mesajını iletenden de ilgili yöneticiyi öğrenebilirsin.

MrTroya.

Casus
Dostum birincisi dedeler ne konuştunuz bilmiyorum orda yoktum o yüzden sorduğun sorulara cavap veremem. Onu muhattaplarına sorucaksın

Ayrıca hesabı banlatman iyi olmuş para teklif edenin parası cebinde kalmış hesap yine toplandı.

Hesap silenlere kızanlar oldu ama ben kızmadım kendi hesabıdır silmiştir. Benim kızdığım peşkeş çekmeler ara atmalar ve iskonun wp yi koyması diğer konuşmaları koymasınada kızmadım. Neyse herkes kendine yakışanı yapar ne diyim.
Reis peki bişey merak ediyorum. Bizim köylerimiz iskoya peşkeş çekilip, göbeğimize kadar geldiklerinde ya da içimizdeki hesaplarda isko fink atarken de kızdın mı böyle bişeye? Yoksa sadece size olunca mı kızdın? Merak ettim de.

SameGuard

Mızrakçı
Bezzersdakki ahlaksız adam ve buradaki diğer sesi çok çıkan (oyununu tebrik ettiğim) temür melik, Oyunda genelde pasif görünce saldırmaya bir tarafı yiyen bypascal ve kullanıcı adı burasıyla bir tutmayan diğer boş adamlar topluluğu sizde çok iyi biliyorsunuz ki savaşarak bizi yenemezsiniz. Elinizden geleni ardınıza koymayın. İçimizdeki haysiyetsizler de çıkar davalarında ters düşünce kendini belli etti. Çürük elmaları ayıkladık. Gelin TOPunuz gelin sizinle oynayacağız.
Botla yenersiniz haklısın :)

By KkuWelL

Yasaklı
isko ban yedi ondan bana söyledi bi msj daha iletmemi istedi :D

Bize savunma için ağlıyor diyenlerin sınırı ilerletme aşkım zaten savunma atmıyorlar diye ağlayan acizin tekisin.

Oplarda en çok fakedir ordudur kim atıyor? İskonun ekibi. K35i kim tutuyor? İskonun ekibi. Hesap var boşta mis arası girecek kim var? İskonun ekibi.

Riyakarsınız vesselam. ;)

POLİGON

Okçu
Reis peki bişey merak ediyorum. Bizim köylerimiz iskoya peşkeş çekilip, göbeğimize kadar geldiklerinde ya da içimizdeki hesaplarda isko fink atarken de kızdın mı böyle bişeye? Yoksa sadece size olunca mı kızdın? Merak ettim de.

Sizin oyuncunuz bize köy peşkeş çekerse ben neden sizin oyuncunuza kızayım hocam sen şuan at ekibine kızıyormusun. Sen seni satana kız ben beni satana :)

Kusursuzolay

Yasaklı
Klanda 3-5 kişiye kızdın küstün diye o kadar alakası olmayanları düşünmeden düşman klana bakıcı atman, kişinin fotoğrafını burda paylaşmanız tüm konuyu bitirmiştir bence.
Çok iyi olabilirsin, haklı da olabilirsin konuyu bilmiyorum ama bu hareketten sonra bülbül olsan haksız duruma düşürmüşsün kendini. (Şahsi fikrimdir.)

Oynadığınız Oyun için senin ve ekibinin Emeğine,eline sağlık İsko ve ekibi.

POLİGON

Okçu
Botla yenersiniz haklısın :)

attack.png
Koçbaşı A055* (473|358) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:308 SameGuard
attack.png
Koçbaşı T006* (465|373) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:321 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A011* (469|364) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:321 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A001* (478|371) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:392 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A025* (480|367) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:415 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A014* (482|360) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:438 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A057* (467|365) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:442 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A013* (478|367) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:570 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A032* (476|368) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:01:939 SameGuard
attack.png
Koçbaşı A008* (470|365) K34 --> Varış zamanı: May 13, 2020 11:00:02:349 SameGuard

bot ? boylemi oluyor reis :)

tuhaf bir dunya oldu bot kullananlar bot kullananlari elestiriyor :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.