AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

istanbul46

Yasaklı
oyunda birbirinizi yediniz tarafsiz kaldim olur birbirlerine uyuzlar dedim. ama hilali bahane edip koyleri peskes cekmeniz ve bugun bir kadin oyuncunun fotosunu paylasmaniz yakismadi isko. burda gunlerce sancak uyesi altinda rakibe atar yapip sonra koyleri yine dusmana peskes cekmeniz cezalar aldirmaniz durusunuzun sadece oyunla sinirla oldugunu gosterdi.

sabahlara kadar muhabbet ettik samimiyet kurduk kusura bakayin uzulerek bunu soylemek zorundayim yakismadi size.

koca AT ekibi bir Hilal etmezsiniz
BEN KÖYLERİ HESABI KOMPLE BIRAKTIM.BİR ÇOGUMUZDA BIRAKTI DİYE BİLİYORUM.AMA KÖYLERİ SANCAĞA BIRAKMAYANDA OLABİLİR.KENDİ HESABI SONUÇTA. BİZİ HİLALLE VS KARŞILAŞTIRMAN ÜZDÜ.AYRICA SANCAK BENİM HESABI GELİŞTİRMEDİ BARBAR ALARAK GELİŞTİRDİM.ŞUANA KADAR BEDAVA 5 KÖY ANCA ALMIŞIMDIR.BU HESAP GELİŞTİRME KONUSUNA GİRERSEK ALDIGINIZ KÖYLERİ %70 İ TOPLAMA.BIRAKILAN HESAPLARA ÇÖKMEDİR.MESELA **crixus** HESABI KOMPLE TOPLAMA HESAPTIR.SANCAKTA KAFAYA OYNAYAN OYUNCULARIN HEMEN HEMEN HEPSİ AYNI ŞEKİLDEDİR.AYRICA HİLALİN DÜŞMAN KLAN OYUNCULARINA İT EKİBİNİ GÖNDERDİM DEMESİ SİZİ ÜZMEMİŞ HERALDE.BELKİDE BAŞTAN BERİ AYNI SAFTAYDINIZ.BİLEMEYİZ.

Bu ssleri gönderen ekibe itafen kaldı ki o harmenin konuşmasındaki terbiyesizin ismini karalamasan da olurmuş biz zaten biliyoruz,
Zaten sizlerin nasıl kişiliklere sahip olduğunuzu bir kesim olarak biliyorduk çok şükür bütün Sancağa gösterdiniz kendinizi. Babasının çocuğa almadığı oyuncak karşısında çocuğun ağlamaları gibi sesleriniz geliyor lakin o çocuktan tek farkınız siz masum değilsiniz. Zamanında samimiyetten ve güvenden dolayı yapılan konuşmaları ve bazı durumları sonrasında kullanıp rakibe atacak kadar hatta SANCAK sayesinde büyüttüğünüz hesaplardaki köylerin bir kısmını peşkeş çekecek kadar küçüksünüz.Küçüksünüz diyorum çünkü başka bir şey yapmaya gücünüz yetmez. Her zaman derim bu oyun insanın karakterini yansıtır. Karaktersizliklerinizi gösterdiğiniz için teşekkürler AT ekibi. Sayenizde size güvenen kesim mahcup oldu ve tek dedikleri karaktersizliklerinde boğulsunlar.

Bu arada;
Yaptıklarınız sonra nee diye hitap etseydim ? Çok şükür ağzımı sizler kadar bozmuyorum sadece o kadarda kalmışsınız.
Beğenmediğin kesimle 49da gece gündüz oynuyordun. İşinize gelmeyince karşınızda ki karaktersiz oluyor. 49da yeloköy merneri desteklemedi diye zaten onun bütün gazı da. Ama seni çözemiyorum. Bizlerle ne yaşadın da bu lafları daha savaş başlamadan söyledin?
Bizleri bilen biliyor. Bilmeyen de kendi gibi biliyor. Kime faydamız olmuyorsa hemen hakarete başlıyor.

Bezzersdakki ahlaksız adam ve buradaki diğer sesi çok çıkan (oyununu tebrik ettiğim) temür melik, Oyunda genelde pasif görünce saldırmaya bir tarafı yiyen bypascal ve kullanıcı adı burasıyla bir tutmayan diğer boş adamlar topluluğu sizde çok iyi biliyorsunuz ki savaşarak bizi yenemezsiniz. Elinizden geleni ardınıza koymayın. İçimizdeki haysiyetsizler de çıkar davalarında ters düşünce kendini belli etti. Çürük elmaları ayıkladık. Gelin TOPunuz gelin sizinle oynayacağız.

Şahsen ben burada konuşuyorsam harme527 zamanında sizin burada savunduğunuz ekip yüzünden. Normalde tebrik eder geçerim. Daha öncede belirttim bu hesabı Sancak vs Aztek arasında yaşanan olayların hiçibiri ile bağlantısı yoktur. Ben oyunumu oynarım gerisi beni bağlamaz.

Sonradan gördüm ne olursa olsun burada whatsap konuşmalarının veya whatsaptan birini fotoğrafını koymak terbiyesizliktir. Oyunda olan oyunda kalır.

opacity

Yasaklı
Kendisi ve ekibi fake scripti, illegal yazılım, bot vs. kullanıp sonrasında bunu klanda ki 2-3 arkadaşına anlatıp daha sonrasında da onlara ban yedirten vasıfsız, acizin tekisin sen. Ayrıca sağda solda benim ismimi verip ağlamana gerek yok, yüzüme konuşma cesaretin yoksa arkamdan da konuşmayacaksın he konuşuyorsanda 2 kere düşüneceksin.

Yediği ilk opta ağlayarak "Abisini üzerime salıyor" diye ortalığı yangın yerine veren bir adet vitaminsiz ve ekip arkadaşları..
Benim, kimseyi senin veya sizin gibi bir çapsızın üzerine salma gibi bir durumum söz konusu olamaz. Kendini nimetten mi sayıyorsun sen?
Sancaktakilere ağlamış, Azteke ağlamış yetmemiş gitmiş Alarma ağlamış :)
Sen inanılmaz bir ağlaksın yavrucum. Ve maalesef girdiğin her dünyada da ağlamaya mahkumsun :confused:

Son olarakta girdiğiniz her dünyada içinize ve dışınıza dikkat edin. Hadi rastgele.

canim-yaniyor-sozluk_1744442.jpg

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Aha linçleme kampanyası başladı fotoyu bilerek atmadım lan mobildeyim farketmedim yoksa kırpardım kimseye bu eziyeti çektirmek istemezdim :(

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Beğenmediğin kesimle 49da gece gündüz oynuyordun. İşinize gelmeyince karşınızda ki karaktersiz oluyor. 49da yeloköy merneri desteklemedi diye zaten onun bütün gazı da. Ama seni çözemiyorum. Bizlerle ne yaşadın da bu lafları daha savaş başlamadan söyledin?
Bizleri bilen biliyor. Bilmeyen de kendi gibi biliyor. Kime faydamız olmuyorsa hemen hakarete başlıyor.

Pardon da o yazıdan tam olarak kendinize nerde pay çıkardın ? Terbiyesiz olan harmenin sssindeki ismini karaladığın kişi,karaktersiz olan da onun ekibi. Sanırım bir hışımla okudun cevap verdin ama yanlış yerden vurdun. AT ekibinden bahsediyordum ama sen ne ara o ekipten oldun da kendini saydın anlayamadım ? Boşa algı yaratmaya çalışma bence okuduğunu yanlış anlamışsın çünkü :) Kaldı ki içinizde sevip,saydığım abilerim var. Bir o kadar da arkadaşlarım tabii ki. Terbiyesiz diye bahsettiğim sizler değilsiniz.

Ssleri kimsenin bize gönderdiği yok. Tüm ssler benden çıktı. Masahimara06 nın suçu yok. Sadece arkalarından ettiğiniz laflar yüzünden bakıcı istedim. O da kırmadı attı.
Hayırlı sahurlar. Yatın dinlenin.
Mevlanayı aklınıza getirin.
Birini işaret parmağın ile gösterip suçlarsan, kalan 4 parmak seni gösterir.
O yüzden otursun düşünsün herkes.

O 6 köy bize bişe katmaz. Sadece aylardır yaşadığımızı yaşayın istedim. Amacıma da ulaştım.
Kalın sağlıcakla. Kotamı doldurdum. Bu kadar mesaj yeterli.

bypascal

Milis
Bezzersdakki ahlaksız adam ve buradaki diğer sesi çok çıkan (oyununu tebrik ettiğim) temür melik, Oyunda genelde pasif görünce saldırmaya bir tarafı yiyen bypascal ve kullanıcı adı burasıyla bir tutmayan diğer boş adamlar topluluğu sizde çok iyi biliyorsunuz ki savaşarak bizi yenemezsiniz. Elinizden geleni ardınıza koymayın. İçimizdeki haysiyetsizler de çıkar davalarında ters düşünce kendini belli etti. Çürük elmaları ayıkladık. Gelin TOPunuz gelin sizinle oynayacağız.

Fazla azot çarpmış seni biraz hava al aslan :)

Biz haritamız gereği savunmaktan başka bişey yapmadik yapamadik
Sen çekirdek citler bacak bacak üstünde fake,kami,mis atarken biz ara yapıyor bı opu karsilayip bitirip diğer opu karsiliyoduk hadi boş yapma

Madem oyun istiyorsun oynada oduncu gorelim:p

Sen kazananı tebrik ederim diyorsan ve bu sözünde de durursan reelde gelip tebriğin için teşekkür ederim ve ettiğim onca sözden dolayı özür dilerim. Net konuşuyorum
Beni tanısan zaten bana bu lafları düşünüp söylersin. Benim dilim sivridir. Hak birdir, doğru birdir. Doğru bildiğimi söylemekten sakınmam. Zamanında alpha iken, DestroyerM i de savunmuşluğum var. Hemde yeloköy e karşı.

Reelde gelmek isteyen de gelebilir. Sakıncası yok. Herkesi hak ettiği gibi ağırlarım. Başkaları gibi de hiç uğruna sağa sola rüzgar yapmam.

POLİGON

Okçu
BEN KÖYLERİ HESABI KOMPLE BIRAKTIM.BİR ÇOGUMUZDA BIRAKTI DİYE BİLİYORUM.AMA KÖYLERİ SANCAĞA BIRAKMAYANDA OLABİLİR.KENDİ HESABI SONUÇTA. BİZİ HİLALLE VS KARŞILAŞTIRMAN ÜZDÜ.AYRICA SANCAK BENİM HESABI GELİŞTİRMEDİ BARBAR ALARAK GELİŞTİRDİM.ŞUANA KADAR BEDAVA 5 KÖY ANCA ALMIŞIMDIR.BU HESAP GELİŞTİRME KONUSUNA GİRERSEK ALDIGINIZ KÖYLERİ %70 İ TOPLAMA.BIRAKILAN HESAPLARA ÇÖKMEDİR.MESELA **crixus** HESABI KOMPLE TOPLAMA HESAPTIR.SANCAKTA KAFAYA OYNAYAN OYUNCULARIN HEMEN HEMEN HEPSİ AYNI ŞEKİLDEDİR.AYRICA HİLALİN DÜŞMAN KLAN OYUNCULARINA İT EKİBİNİ GÖNDERDİM DEMESİ SİZİ ÜZMEMİŞ HERALDE.BELKİDE BAŞTAN BERİ AYNI SAFTAYDINIZ.BİLEMEYİZ.

Haklısın tüm at ekibi dememem lazımdı. Seni ve maralı ayrı tutuyorum Ali. Sen saldın maral sildi bunlar hoş karşılanır ama rakibe bakıcı vermek olmadı kol kırılır yen içinde kalır. Bir kişiye kızıp 100 kişiyi zor durumda bırakmak sizin ekibe yakışmadı ben yakıştıramadım açıkçası

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Sizi bu ss lerle yalnız bırakıp 1 dakikalık kaygı duruşuna davet ediyorum. Hayırlı sahurlar arkadaşlar. Emek verdiğimiz uykusuz kaldığımız klanın bize yaptıkları bizi ziyadesiyle üzdü. (Klandaki 1-2 hainin bize yaptığına susan herkes de onlar kadar suçluydu.)

ergen bi kız çocuğunu ne takıyosunuz isko yav bi lafımızla toplarız onları diyenler şu an belki bana sövüyorlar belki de gerçekleri görüp biz ne yaptık diye kara kara düşünüyorlar. Neyse artık yapacak bişey yok iyi oyunlar herkese :)

Sahiden iyi mi oyunlar? :)

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Sizin çekemediğiniz konu tam olarak bu işte **crixus** :)
Sebebi de şu adam taşınmayla geldi yukarıya sancağa benim için ama op yerken hepiniz ağlarken ilk 2 opta sağlam gelmelerine rağmen sizin gibi ağlayıp köylerini foruma yazıp ara beklemedi ya da savunma savunma diye zırlamadı. Naptığını siz de çok iyi biliyorsunuz da yediremiyorsnuz. Mert geç dedikten sonra geçti düzgünce hem hesabından op karşıladı hem de üzerine ara atman lazım dediğimde 20-25 köyü araladı. Sizler kendi hesaplarınızı çeviremezken hem kendine gelen sağlam opu karşıladı hem de klanın ara ihtiyacının bir kısmını giderdi. At ekibi naptı ? Ara için tutulan hesaplardan iç köylerine def çekti yetmedi üstüne gidip mis arasına 1 sayfa köy koyup destek bölümüne de konu açtı. Evet normalde olması gereken belki de bu belki ama sizin ara hesabı yaptık dediğiniz hesaplar noldu ? Anlatılacak çok şey var lakin Sancaktakiler olarak biz gerçekleri biliyoruz. He üzerine bu çocuk bir de naptı biliyor musun ? Senin bir gram ilerletemediğin yukardaki sınır var ya hani şu içlerinde köylerin hatta ekibinin de köyleri olduğu sınır heh sen orayı ilerletemezken kendisi k45 sınırında sınır ilerletip kaç kere köy düşürdü. Aztek de iyi hatırlar **crixus** sınırındakiler. He ama bu çocuk SOA dan geldi demi bizim klana ? Eee hani en başından beri oynayan bi at ekibi vardı onlar naptı ? Boşa algı yaratmaya çalışmayın kimin ne olduğunu biz klan içinde biliyoruz siz rahat olun.
Köylerin ismi ve fotoğraf tamamen benim fikrim gayet hoş olmuştu ama köylerinin ismi belli,fotoğrafı da zaten o değil o yüzden kısa süreliğine olan şeyler için karın ağrısı yaratmayın kendinize :)

Burası ağlama duvarına dönmüş iyice. Siz devam edin biz eğleniyoruz :)

By KkuWelL

Yasaklı
oyunda birbirinizi yediniz tarafsiz kaldim olur birbirlerine uyuzlar dedim. ama hilali bahane edip koyleri peskes cekmeniz ve bugun bir kadin oyuncunun fotosunu paylasmaniz yakismadi isko. burda gunlerce sancak uyesi altinda rakibe atar yapip sonra koyleri yine dusmana peskes cekmeniz cezalar aldirmaniz durusunuzun sadece oyunla sinirla oldugunu gosterdi.

sabahlara kadar muhabbet ettik samimiyet kurduk kusura bakayin uzulerek bunu soylemek zorundayim yakismadi size.

lan burhan sen ne anlatıyon ya sanki siz cok düsmanla harp ettinizde sanıcak millet klandaki hespaları toplayarak bi yere geldiniz bide bize hava civa yapmayın herkes haklısınız dedigi yerde sözünü tutmadı hani deler hilali toplayacagız diyenler nerde ?? nolduda hesap silmeye karar verdiler ilk anda hilal den bukadarmı korkuyor dedeleriniz abileriniz :D okadar erkektiler geregini niye yapamadılar biz adam gibi sildik gittik ve düsman bunu haberin almasa bile haritaya bakmıyomular salak mı bu adamlar köylerin hesapların toplandıgını gören saldırırn bu kadar basit siz bizim emekleri iç ettiniz bi karı yüzünden ..

biz dogrudur hilal etmeyiz o kararktersizlikte zirvede ondan everest,n en tepesi gibi düsün o bayrak sallayı şuan D sizde yiyosunuz devam edin :D

mr.texas ben banlattım nolcak o hesaba oplarda kendi hesabım dahil ben gittim emegimi var o hesapta benm baktıgım hesap kac op gittigim belli ve son 2 opta 750k kesim yaptım ben ne anlatıyonuz siz bi ömere hiç edecegimimi sandınız bide hesap satın almak istiyonuz 750 TL neymiş cihad söyledikleri sancak sizi istemiyo bahaneye bak vur alsana ozmzn niye macanız yemezde ondan cihad yanlıs yaptı cevabını aldı ve bana temmuzda ben bırkacam hesap senin diyen adam 2 dk paraya tav olursa beni dinlemezse geregini yaparım
emek benm emegim yakarsamda ben yakarım...

Tekrar ediyorum.
Ssler tamamen tarafımdan çıkmıştır. Barışın bilgisi yoktur.
Harme527 hesabını da mesajı görüp ben şikayet ettim.
Amacım yaşadıklarımızı yaşamanızdı. Amacıma da ulaştım. Biz bu olaylardan muzdarip olup sinir küpüne dönerken dalga geçiyordunuz birçoğunuz. Şimdi empati zamanı.
Kalın sağlıcakla.

By KkuWelL

Yasaklı

lan burhan sen ne anlatıyon ya sanki siz cok düsmanla harp ettinizde sanıcak millet klandaki hespaları toplayarak bi yere geldiniz bide bize hava civa yapmayın herkes haklısınız dedigi yerde sözünü tutmadı hani deler hilali toplayacagız diyenler nerde ?? nolduda hesap silmeye karar verdiler ilk anda hilal den bukadarmı korkuyor dedeleriniz abileriniz :D okadar erkektiler geregini niye yapamadılar biz adam gibi sildik gittik ve düsman bunu haberin almasa bile haritaya bakmıyomular salak mı bu adamlar köylerin hesapların toplandıgını gören saldırırn bu kadar basit siz bizim emekleri iç ettiniz bi karı yüzünden ..

biz dogrudur hilal etmeyiz o kararktersizlikte zirvede ondan everest,n en tepesi gibi düsün o bayrak sallayı şuan D sizde yiyosunuz devam edin :D

mr.texas ben banlattım nolcak o hesaba oplarda kendi hesabım dahil ben gittim emegimi var o hesapta benm baktıgım hesap kac op gittigim belli ve son 2 opta 750k kesim yaptım ben ne anlatıyonuz siz bi ömere hiç edecegimimi sandınız bide hesap satın almak istiyonuz 750 TL neymiş cihad söyledikleri sancak sizi istemiyo bahaneye bak vur alsana ozmzn niye macanız yemezde ondan cihad yanlıs yaptı cevabını aldı ve bana temmuzda ben bırkacam hesap senin diyen adam 2 dk paraya tav olursa beni dinlemezse geregini yaparım
emek benm emegim yakarsamda ben yakarım...

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Sizi bu ss lerle yalnız bırakıp 1 dakikalık kaygı duruşuna davet ediyorum. Hayırlı sahurlar arkadaşlar. Emek verdiğimiz uykusuz kaldığımız klanın bize yaptıkları bizi ziyadesiyle üzdü. (Klandaki 1-2 hainin bize yaptığına susan herkes de onlar kadar suçluydu.)

ergen bi kız çocuğunu ne takıyosunuz isko yav bi lafımızla toplarız onları diyenler şu an belki bana sövüyorlar belki de gerçekleri görüp keşke toplasaydık ergen kızı biz ne yaptık diye kara kara düşünüyorlar. Neyse artık yapacak bişey yok iyi oyunlar herkese :)

Sahiden iyi mi oyunlar? :) güzel bence ortada dönen oyunlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.