AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Sağ kulağını sol elinle tutmaya çalışma at gözlüğünü kenara bi bırak sonra ikimizde saksıları çalıştıralım bence isko bey böyle daha rahat anlaşırız kabulsen devam edelim :)

Beynini kullanmalısın, kullanmadığın için yakın zamanda bir ybaydi bir Eneskosova olacaksın. Durum ciddi yani ;)

Ruh halim çok yerinde, bu kadar işin çakallığına kaçan bir klanla savaşırken hırslı olacağımı da biliyorum. Mevcut durumda işler dengeye geldi diyebilirim sadece, bundan sonrası sizin ne zaman tam anlamıyla yıpranacağınıza bağlı. :)
Ben bunu nedem görmemişim ki.
Op zamanı banlanan hesaplar bizde oldu, sizde de oluyor. Ama kasıt aramıyoruz. 1 2 köylü hesaplara, bolca kami gelen köyleri devretmeyi gördük :)
Henüz ihtiyac duymadık buna. 4 klanla savaşırken bile.
Bakalım görünen dağın dibi yakındır.
Biz ayın 11inde yıpranmıştık zaten :)

En son sancak opu girdiğinde 35m kesim yapmıştık. Azap opunda da azap 70m kesim yapmıştı. Bir önceki operasyonlarda da oran 1/2 şeklindeydi. Şimdi ben azapın 20-30 gün geriye dönük bir savaşında ehuehuh 1 günlük kesimim bu benim diye paylaşsam mantık neresinde bunun? Umarım anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışsınızdır az biraz beyninizi kullanın çalıştırın olcak o iş ;)
E biz de savunmada 85m kestik:)
PMA vs SANCAK = x
AZAP vs ALARM = 2x
Bu savaşların farkı budur. Köy sayısı olarak..

Sure bicen var dedin ya ben ona istinaden demistim misi yetiyormuymus o sureyi veren kisi onuda merak etmiyor degilim :)
Mis yetmesi mesele değil. Köyler barbar olduktan sonra almayıp yağmada yapabilirler :)
Buradaki mesele beylik laflar etmek.
Savaşta kazanan tektir, kaybeden tektir.
Vuslat konuştu durdu. Sonuç ortada.
Sonunu görmeden, büyük konuşmak gereksiz kısacası.

POLİGON

Okçu
en son koylumu bulmustun tatli tatli muhabbet edoyrduk =. yine bir multi hesap gelmis burda ortaligi karistirmis. :) sahsi dusuncem ortam yumusamasin diye kasitli yapilan hareketler bunlar. oyuncular burda tartisssin hirs yapsin oyunu birakmasin diye

en son koylumu bulmustun tatli tatli muhabbet edoyrduk =. yine bir multi hesap gelmis burda ortaligi karistirmis. :) sahsi dusuncem ortam yumusamasin diye kasitli yapilan hareketler bunlar. oyuncular burda tartisssin hirs yapsin oyunu birakmasin diye
Şu mübarek ayda Allah herkesin gönlüne göre versin.
Seninle burda seviyeyi koruyup tartışsak ne olur :)
3 mesaj sonra @Marlboro touchh a Ardahan dan bana kaz getir yazarım. Normale döner :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
E biz de savunmada 85m kestik:)
PMA vs SANCAK = x
AZAP vs ALARM = 2x
Bu savaşların farkı budur. Köy sayısı olarak..

Anlatmaya çalıştığım nokta tam olarak bu. Yani azabın tek operasyonda yaptığı kesim 35x sancak değil olamaz :) 2x 3x olabilir ama kimse de gelip buraya ego kasmasın bi zahmet. aynı şeyi savunuyoruz şu an.

Köy devir muhabbetine geçersek yediğim operasyonda 3 köyü moralden çaktırırım dedim. 8 köyü de kendi kendine kestiririm. Keza o 3 köye diğerlerinden daha fazla Ordu ve savunmalı mis geliyordu 8 peşleme yaptığım köye de 6 ile 9 mis arası geliyor mis atan kişiler de aynı klanda değildi muhtemel klan değişimi yapmazlar diye düşündüm ve haklı çıktım o arkadaşlar sanırım foruma rapor koyamadı utancından :) 3 köye gelecek olursak neden o 3 köye de 40-40 set çekiyim ki 15-15 çeker %45 moralden çakılmanızı izlemek bir stratejidir bir keyiftir. Bu bir çaresizlik değildir keza bana op yapan arkadaşlar çaresiz olmadığımı görmüş olmalı yaptığım hamlelerle. :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Daha fazla fake hesap gelip atıp tutmazsa sevinirim. Burda oluşan bir seviye vardı manipüle etmeye gerek yok zaten oyunda da değilim sadece takipçiyim iyi oyunlar dilerim herkese savaşta keyif almaya bakın :) savaşın sonucunda buraya atacağım sürpriz ssler var savaşı çabuk bitirin o yüzden :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.