AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Ruh halim çok yerinde, bu kadar işin çakallığına kaçan bir klanla savaşırken hırslı olacağımı da biliyorum. Mevcut durumda işler dengeye geldi diyebilirim sadece, bundan sonrası sizin ne zaman tam anlamıyla yıpranacağınıza bağlı. :)

2 ay once yani vuslat varken

+Arsimet : Ya biz bu oplari kime yapsaydik silmisti simdiye neden hala ayaktasiniz sasiriyorum coktan silmis olmaniz lazim di
Bu soyledigin cumlenin 2 anlami var ya sizler kendinizi cok iyi oyuncular goruyorsunuz yada bizi cok hafife almissiniz bana gore ikisede hem faktor

Vuslat varken 3 cephe birden savas veren biz ki size nerdeyse hic op yapmamaniza ragmen bizden koy dusuremediniz simdi 2 cephede mi hemde sizlen tamda sartlari yani operasyon yapma ve karsilama sartlarini dengelemisken mi kaybetcez
Git bunu woma soyle bak nasil gulerler size cunku sizin disinda diger 2 klanda dengelerin nasil degistiginin acikca farkinda

Bizden koy alabilirisniz setli koy dusurebilirisniz beles koy toplayabilirisniz ama bizi asla yikamazsiniz gucunuz yetmedi yetmezde onca firsata ragmen simdi karsilikli op larda ne yapacaksiniz cok merak ediyorum acikcasi

Sizi kurtaracak bi klanda olmicak
Alarm ve woma bakiyorsaniz onlar sizi coktan kurtaramadi bizden zaten :)

Zaman zman simdiye kadar zman ne gosterdiyse simdiden sonrasinida zaman gostericek o yuzden buraya gelipte trubunlere oynamayin sonra daha cok rezil olursunuz benden dmesi!

Kusursuzolay

Yasaklı
Zaman zman simdiye kadar zman ne gosterdiyse simdiden sonrasinida zaman gostericek o yuzden buraya gelipte trubunlere oynamayin sonra daha cok rezil olursunuz benden dmesi!

Daha kimse cevap yazmadan bunu yazmanı anlayamadım ama neyse. :)

Güzel ortamı yakalamışken öyle devam edelim aslan.
İyi olan, güçlü olan kazansın. Uzatmanın anlamı yok bence.

kEZ2Te.jpg

KuGGHD.jpg

Savaşta son durum böyle. İstatistiğe yansımayan bi 25-30 köy var tabi.

Hahahahhaha

Buna savas mi diyosun bu bildigin tek tarafli dovus biri saldiriyor digeri hep savunuyor oda mecburiyetten ona ragmen abiler cok rahat ve keyifleri gicirdi o istatitige bide 1 ay sonra bi gir bak her ay tek tek kontrol et tabi simdiden birakanlar var ama insallah rakamlardna korkmayi0 sonuna kadar dayabilirler :)

Keşke birileri bunu Sancak forumda devamlı konuşurken yazsaydı hepsi için demiyorum ama bazı Sancak üyeleri haddini aşan cümleler kurdu

Yok ondan digil simdi bi konu konusuluyorsa onunda bi adabi uslubu vardir kalkmislar burda hem kendilerini ovup hemde biz magduruz edebiyati yapmaya calisiyorlar yani gulunc ve sinirlendiren kisim bu

Normalde pek cevap vermemde yazmamda ama bu kadarida pes yani

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Hahahahhaha

Buna savas mi diyosun bu bildigin tek tarafli dovus biri saldiriyor digeri hep savunuyor oda mecburiyetten ona ragmen abiler cok rahat ve keyifleri gicirdi o istatitige bide 1 ay sonra bi gir bak her ay tek tek kontrol et tabi simdiden birakanlar var ama insallah rakamlardna korkmayi0 sonuna kadar dayabilirler :)

Olm sen kimsin ya? Bana düşmanım bile gelmiş oynadığım oyun için tebrik ediyor hazırladığım op için teşekkür edenler var klan başkanından oyuncusuna kadar hiç alakası olmayan tipler de bana sallıyor. Savaş tek taraf olması vuslat gittiğinde bitmişti zaten. Sancak sadece aztekten fazla op yapmıştır diyebiliriz bu tabloda. Aztek hiç op yapamıyor diyemezsin. Sancak azteki silemedi diyebilirsin ancak keyifleri gıcırdı diyemezsin. Yani kısacası oyunla biraz alakanız olsun yorum yaparken boş yapmayın.

Ha şu an keyifler gıcır aztekin savaşı takip ediyorum ara ara başarılar iki tarafa da.

DISCIPLIN3

Okçu
az once baktimda 35 gundur sancagin yaptigi kesimi biz tek opta yapmisiz. tabiki saygi duyuyoruz. siz bi alarm ile aramizdaki savasi gorun derim :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Kıyas olarak yanlış bence ortada kıyaslanacak durum yok 1) şu baktığınız istatistik eskiye ait yaklaşık 1 ay kadar 2) elbette azap alarm opları daha etkili olacak ama sizin dediğiniz kadar değil. Savaşın şu anki istatistiği ile sizin istatistiğiniz de öyle tek opta olan istatistikler olduğunu hiç sanmıyorum oyunun şu evresinde :) geçen bakmıştım sanırım 1/2 oran vardı.

KaraAkk

Mızrakçı
Kıyas olarak yanlış bence ortada kıyaslanacak durum yok 1) şu baktığınız istatistik eskiye ait yaklaşık 1 ay kadar 2) elbette azap alarm opları daha etkili olacak ama sizin dediğiniz kadar değil. Savaşın şu anki istatistiği ile sizin istatistiğiniz de öyle tek opta olan istatistikler olduğunu hiç sanmıyorum oyunun şu evresinde :) geçen bakmıştım sanırım 1/2 oran vardı.
Sen şimdi dünyadan ayrıldın ya haberin olmaması normal tabi son yapılan op da sadece azap saldırı kesiminde 70m küsür kesim yaptı yanlışım varsa düzeltilir yani sizin o eski fotoğraf dediğinde 2 haftalık fotoğraf savaşın ilk zamanında 2 hafta öncesine kadar yapılan kesimle aynı nerdeyse

DISCIPLIN3

Okçu
35 gunluk savas istatistigi yaziyor orda. 35 gune 3-4 op sigar rahatlikla. Ben ona istinaden yazdim. 1/2 diye birsey soz konusu degil nerden gordun bu bilgiyi bilmem ama yeni istatistikler mevcut konularda

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
En son sancak opu girdiğinde 35m kesim yapmıştık. Azap opunda da azap 70m kesim yapmıştı. Bir önceki operasyonlarda da oran 1/2 şeklindeydi. Şimdi ben azapın 20-30 gün geriye dönük bir savaşında ehuehuh 1 günlük kesimim bu benim diye paylaşsam mantık neresinde bunun? Umarım anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışsınızdır az biraz beyninizi kullanın çalıştırın olcak o iş ;)

KaraAkk

Mızrakçı
En son sancak opu girdiğinde 35m kesim yapmıştık. Azap opunda da azap 70m kesim yapmıştı. Bir önceki operasyonlarda da oran 1/2 şeklindeydi. Şimdi ben azapın 20-30 gün geriye dönük bir savaşında ehuehuh 1 günlük kesimim bu benim diye paylaşsam mantık neresinde bunun? Umarım anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışsınızdır az biraz beyninizi kullanın çalıştırın olcak o iş ;)
Sağ kulağını sol elinle tutmaya çalışma at gözlüğünü kenara bi bırak sonra ikimizde saksıları çalıştıralım bence isko bey böyle daha rahat anlaşırız kabulsen devam edelim :)

DISCIPLIN3

Okçu

:))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.