Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55478

Ziyaretçi

Valla hocam buyuk konuşma yani burada konu açmalara kadar vardıgına göre sen klanın ile kasıyorsun :)

15-16 gununu pre kasmak için harcayan bu dunya da hedefi kalmamış ve rolanti modda ilerleyen biri olarak her anlamda seni 2 ile çarpıp 8 e katlayıp 12 ye bölmek gibi bir eziciligim söz konusu aşagıda beraber kıyaslayalım istersen

S i N S e R vs Onshore65z

Sıralama :
1.246 / 3381
Kesim :
183.481 (127.) / 17.786 (2488.)
Alınan Köy:
3 / 1
Kaybedilen Köy:
1 / 1
Oyuna başlangıç:
7 Aralık / 8 aralık

Daha işin detayı ödullere girmedim bile :) Kısacası hocam sen beni hem mizah, hem mizaç hem de oyunculuk olarak kesinlikle örnek al, bu sana fayda saglar, zarar getirmez. Hadi selametle.

Sinser seni gunahim kadar sevmezdim.ama oturup bi cay içebiliriz :)

DeletedUser48333

Ziyaretçi
YoruLuyor muydun ki? pardon özür diLerim. bored

Yukarıda tanımını yazdığın kelime buradaki konuşmalarla uyuşmuyor... Bizim burada yaptığımız idrar yarışı şuan, laf sokmalar ve baskın geLme çabaşı(en azından senin için)...

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Haa bu arada evet kLanımLa kasıyorum sağoLsunLar. Ben 14-15 yaşından beridir kendi çabımda oynuyorum. Diablo ekibiyle başladım işte oynamaya sağolsunlar :) öyle pek bilmem oyun falan.

DeletedUser55478

Ziyaretçi
Haa bu arada evet kLanımLa kasıyorum sağoLsunLar. Ben 14-15 yaşından beridir kendi çabımda oynuyorum. Diablo ekibiyle başladım işte oynamaya sağolsunlar :) öyle pek bilmem oyun falan.

Sen kendi capinda devam et ;)
Tavlada en iyileri yenerim.Acemi şansı olsa gerek :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Tamam bu tartışmaya da katıldık da heyecanı kalmadı yeni tartışma çıkarsın biri :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Her alanda iyiyimdir de ben hala şu yazıyı bekliyom bak meraklı adamım ben :D

Kanka bu gun yayınlıcam kesin bilgi :)

Sen kendi capinda devam et ;)
Tavlada en iyileri yenerim.Acemi şansı olsa gerek :)

En iyi degilim :D o yüzden ben seni yenerim tt2

En iyiyi yensen beni yenmen gerekirdi hatırlamıyorum öyle bişey :D dur yine egom geldi :D :D

gel kapışalım bir ara tt2

Serhat bütünlemeye kalmadın mı la sen :D tamam beklet topluca cevap verirsin :D

olm ne butunlemesi 18 yaşımdan beri çalışıyorum ben tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Kanka bu gun yayınlıcam kesin bilgi :)

En iyi degilim :D o yüzden ben seni yenerim tt2

gel kapışalım bir ara tt2

olm ne butunlemesi 18 yaşımdan beri çalışıyorum ben tt2

4 sayfada biraktim 8 olmus :) yarisi serhatin postu. Serhat bi ozet gecsene :)

KralMerodin*

Mızrakçı
Paşanın As Ekibini Biri Çıkartsın Saldırı Puanına Baksın Sizin Etiniz Ne Butunuz ne Forumlarda 2 3 sayfa Yazı Yazmakla İnsanları Bir ARada Tutmak Öyle Her Babayiğit İşi Değil...

Merhabalar bana cevap hakkı dogmus sanırım PAŞA ile yaklasık 7 seneyi bitirip 8. seneye giriyorum nacizhane biraz yönetici biraz kendi halinde takılan bir oyuncuyum :)

Oyundaki nickim: *Kralmerodin*
Yenilen rakipler: 245.972 (78.)

http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=5146265

bunlarda aldıklarım köyler.

Hepsi dusman klanlardan sadece Elitteki arkadasın ilk köyunu aldıkdan sonra klandan atıldı.

ikinci bir arkadasım
Nick: ahmetgkdn
Yenilen rakipler: 257.966 (68.)

http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=5153076

Her klanın bir stratesijisi mevcut.

Mesela sizin TRUVA opu diye nitelendirdiginiz icimizdeki bir uyeye destekler yıgıp klandan bizi vurmasını saglamaya calıstıgınız Wurdu Gol Oldu (keske oyun bilen bir kişiyi secseydiniz.) 1 gunde savunmada nasıl 2. olduguna burada bulunan arkadaslar bir göz atsın bakalım.

Oyun basındaki ALways i icimizde gelistirip klandan ayrılıp etrafa vurdurmak nasıl bir stretejı oldugundan bahsedilmesi gerekir.

Bu biraz oyun birazda entrika oyunuda sizin yaptıklarınızı Bizans görse kıskanırdı bunları nasıl biz yapmadık diye.

İste birazda Sabır oyunu kim ne kadar fazla sabır eder savaslardan bunalmaz tempoyu tutrursa 6 ay sonra burda suan konusan hickimse olmıcagını hepmiz biliyoruz.(örnek diger dunya forumları)

Son olarak ben genel forumda yazmayı pek sevmem mesaj sayısındanda belli olur zaten :) Hazır bize karsı acılan tum konulara cevap veriyim..

Elitin savas istatigindeki farkın bu kadar acık olmasının sebebi acaba hangi diplomatik adıma baglanır. (Oyun basında saglam diplomasi ile basladıgımız klan)

Elit yönetiminde bulunan kişilerin dejavudan köy almayıp kamileri fulleyip savastan cekilip PAŞA ya karsı savasa girmesi full kamilerin ve hazır mislerin sonucudur..

Bazı arkadasların kafasındaki soru işareti gidermek amacıyla yazdım :)

Herkese iyi aksamlar dilerim :)

Sohbet icin oyundan ulasabilirsiniz :) kapım her zaman acıktır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
paşa eliti nötr e çekti elit degil ordu fullemeye gelince herşey ortadaydı fazla konuşmanın anlamı yok