Delete vs Nostra :)

EİBO-UNUS

Casus
Adamım diye geçinenlerin kendi aralarında ne kadar eğlendiğine şahit olduk hepsi birbirinden omurgasız ve Don lastiği gibiler gerçekten bu oyunu çok fazla ciddiye alıyorsunuz bir köy için sizin birbirinizi yediğiniz zamanları ilerde hiç şüphesiz göreceğiz herkesin eline sağlık savaş savaştır.

Kral üzülme harbiden mesele omurga meselesi . Toplayacak güçleri var ama yüzüne anlaşma bıttı sende kendi hazırlığını yap deme cesaretleri yok . Bu oyunu çok eskiden beri oynarım . Hep böyleleri çıkar . Birileri de bu durumum üzerinde haha hihi dalga gecer aklınca .

Sen güzel adamsın boşver 99 . Kez izleyisim bu olayı.

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Kral üzülme harbiden mesele omurga meselesi . Toplayacak güçleri var ama yüzüne anlaşma bıttı sende kendi hazırlığını yap deme cesaretleri yok . Bu oyunu çok eskiden beri oynarım . Hep böyleleri çıkar . Birileri de bu durumum üzerinde haha hihi dalga gecer aklınca .

Sen güzel adamsın boşver 99 . Kez izleyisim bu olayı.

Sen parayla klanını satan adam değil misin la ne omurgası :)

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Yok yani ağlayan arkadaşlar, zaten delete ve squid mütken ikisi de kırmızı ekliydi kendileri sorun yaşayıp birbirine düştü(mütünü vurdu).Şimdi olayla yakından alakası olmayan, bize karşı direk olarak bir argüman veya oyun sergileyecek cesaretleri olmayanlar forumdan başkalarının üstünden bir şey bilmeden konuşmaya çalışıyor. Tamam önemsemiyoruz ciddiye almıyoruz da, şımarmayın :)

JohnWick.

Casus
Hayal dünyan çok genişmiş, tamamen tahminlere dayalı ithamlarla hiç bir klanı yargılayamazsın nostranın ne yaptığı bizi ilgilendirmez isterse müttefiğini vurur biz oyunumuza bakıyoruz. Ortada ki tek sorun başkalarına sallamadan önce kendilerine bakmaları gerektiği, attıkları binlerce barbar, oyuna sokup geliştirdikleri ve sonra köylerini aldıkları 100lerce multi vsvs.. parolaları tek klan olan nostra bu dünyaya giren her klandan fazla hesap kullandı. Forumda şov yapmaya devam edebilirsiniz herkes neyin ne olduğunu biliyor
atılan barbar görmek istiyorsan 520/343 dünyaya girişler neden kapandı cevabı burda :)

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
Nerede acıttım canını aslanım.
Her neyse kendine güvenen bizi tanıyan adresimizi bilir gelir çayımızı içer.
Çok yogun çalışıyorum kardeş oyun oynamaya vaktim yok İstanbul Anadolu yakası ise yakın özelden sana adres verim. Sana pamuk şeker alırım lünaparka götürürüm.

DeletedUser76867

Ziyaretçi

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
Karakter zengin olsun para herzaman bulunur. Ama karakter bozuksa. Eşşek istedigi kadar zorlasın at gibi koşmaz.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Bizi tanıyanlara sor bizim karakterimiz iyi bilirler tanımadığın biri hakkında böyle konuşursan böyle her forum mesajında konu değiştirirsin.

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Bariz tek klan girdiğimiz dünyada bile en çok hesap nostranındı diye ağlamış birisi, merak etmeyin daha çok ağlatıcaz öyle dümenden de değil ciddili
bundan bahsediyorum işte konuşmaya değicek kişiler bile değilsiniz ağlamış,zortlamış,patlamış vs vs amacınız sadece dalga geçmek kendi grubunuz hariç sizi tanımayan veya uzaktan tanıyan herkese itici geliyorsunuz, artık kanıtlanamayacak adminlerin bile aksiyon almadığı konularda tabii ki yapmamış gibi bariz tek klan girdik diye yazarsın her neyse başarılar oyunda fazla uzatmaya gerek yok

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
Konu degiştir en yok konuyu kafana göre yorumlama çocuk. Sen mevzuyu paraya getirdin ben paranın Bi önemi olmadıgını söyledim... Çok eski degil konusma dön bak bakayım çocuk.