ZORBA

Davzetli

Mızrakçı
Zaten 10 klansınız, 15 oyuncunuz ters tarafa ışınlan atsa ne olacak? : D çok merak ettim : D
yanınızda olmasalar yapamayacak mısınız yani nedir anlamadım : D

adam sana çok güzel bir teklif sundu madem kapışmak istiyorsun niye kabul etmiyorsun seni ve arkadaşlarını yenebileceklerini düşünüyor demek ki 15vs15te seni yendikten sonra o 15 oyuncu napsın hesap mı silsin adamlara meydan okuyan sensin gereğini yapmayan yine sen (zorba klanlarında ilk defa oynucam o da pre kasmak için bir alakam yok yani özellikle yazıyorum bunu dışardan bir göz olarak düşün boşa laf atma sonrasında)

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
adam sana çok güzel bir teklif sundu madem kapışmak istiyorsun niye kabul etmiyorsun seni ve arkadaşlarını yenebileceklerini düşünüyor demek ki 15vs15te seni yendikten sonra o 15 oyuncu napsın hesap mı silsin adamlara meydan okuyan sensin gereğini yapmayan yine sen (zorba klanlarında ilk defa oynucam o da pre kasmak için bir alakam yok yani özellikle yazıyorum bunu dışardan bir göz olarak düşün boşa laf atma sonrasında)

ya siz var ya harbiden iki yüzlüsünüz : D
doğruyu görüyorsunuz yanlışı alkışlıyorsunuz.
ben sana olacağı söyleyeyim, sen oyunda da yenisin anlaşılan. : D kıyamam. yazık.
Hepsinin dibinde başlarsak 15' i pataklanınca, diplerindeki arkadaşlarından mis. arası , destek vs. alıcaklar : D
dışarıdan kamiler gelmeye başlıcak emin ol : D
sağlam adam olsalar 10. klanı açmazlar : D
Hesap neden silsinler oğlum, başka aşiret giren klan mı var dünyanın 3/4 ü zaten onlarda olcak. 1' inde de biz kapışalım diyoruz yanlış veya mantıksız bir şey mi söylüyoruz.?
buna bile gelemiyorsunuz yazık : D
harbiden pes,
bu kadar da şakşakcı olmayın be kardeşim.
gerçi sende artık zorbacısın : D
devaaammm..

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
15 kişiyi 400 kankisinin yanına çağırıyor kapışalım diye , sen de '' sana ne gözöl teklöf yaptılör , nöye köböl etmöyörsöğğn'' diyorsun : D
yazmayayım yazmayayım diyorum da tiplere baksana yazmamak imkansız arkadaş.

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Dünya sizin olsun kardeşim, kapatın dünyayı.
Alın free' den title' nizi de, hayırlı olsun.
Sağda solda anlatırsınız,
10 klan girdik hakettik vs.
Oynayın farmvillenizi.
Çok sağlam oyuncularsınız layığıyla hakediyorsunuz.
Haydi eyvallah.

Davzetli

Mızrakçı
15 kişiyi 400 kankisinin yanına çağırıyor kapışalım diye , sen de '' sana ne gözöl teklöf yaptılör , nöye köböl etmöyörsöğğn'' diyorsun : D
yazmayayım yazmayayım diyorum da tiplere baksana yazmamak imkansız arkadaş.

Kurt ile eşek, tartışmalarını kavga boyutunda sürdürüyormuş.

Eşek; çimen sarıdır diye anırmakta.

Kurt; çimen yeşildir diye ulumaktaymış.

Çözüm icin sonunda ormanlar kralı aslana gitmişler.

Aslan konuyu bilgece dinledikten sonra eşeğe özgürlük, kurt’a da bir ay hapis cezası vermiş. Kurt oldukça içerlemiş ve aslana sormuş;

-Hakikaten çimeni sarı mı görüyorsun kralım?

-Hayır demiş ormanlar kralı, ben de senin gibi çimeni yeşil görüyorum.

-O halde neden bana bir ay hapis verdin?

-Ben sana eşekle tartışmaya girdiğin için bir ay ceza verdim…

Bu usluptayken seninle konusmaya calisan bizlerde kabahat sen de haklisin

Cutorq

Baltacı
çok prim yaptırdınız şuna cevabını zaten Sertan abi verdi :)
boşuna başlığı daha fazla kirletmenin anlamı yok.