ZORBA

gogoleyte

Acemi
içimize multi atıp klana sokacaksınız. preyle 3 günde köyü 3-4 k civarına getirip güyaaaa pre kasıyorum hocam aksama kadar müsade edin , 1 gün daha pre kasayım diyip gecesinde köyü alıp desteklemeye gideceksiniz. ne kadar akıllısınız ya hayran kaldım oyun tarzınıza. köye gelen misler ve destekler güzelmiş. destekler varmaya yakın klana alayım bir işe yararsınız.

Pre gücünüz var eyvallah buna bi lafım yok.SAVAŞALIM BUNA DA İTİRAZIM YOK AKSİNE BU SAVAŞI İSTEDİĞİMİZ İÇİN BÖLGEDEN IŞINLANMADIK ZATEN. Ama en azından dalavereli işlere girmeden mertçe savaşın. SÜLALECEK GELMEYLE OLMUYOR BU İŞLER TATAVA YAPMADAN OYNAYIN

Bayram38

Acemi
içimize multi atıp klana sokacaksınız. preyle 3 günde köyü 3-4 k civarına getirip güyaaaa pre kasıyorum hocam aksama kadar müsade edin , 1 gün daha pre kasayım diyip gecesinde köyü alıp desteklemeye gideceksiniz. ne kadar akıllısınız ya hayran kaldım oyun tarzınıza. köye gelen misler ve destekler güzelmiş. destekler varmaya yakın klana alayım bir işe yararsınız.

Pre gücünüz var eyvallah buna bi lafım yok.SAVAŞALIM BUNA DA İTİRAZIM YOK AKSİNE BU SAVAŞI İSTEDİĞİMİZ İÇİN BÖLGEDEN IŞINLANMADIK ZATEN. Ama en azından dalavereli işlere girmeden mertçe savaşın. SÜLALECEK GELMEYLE OLMUYOR BU İŞLER TATAVA YAPMADAN OYNAYIN
Benzer taktikler :)

CaSiAn *

Okçu
Bu oyun strateji oyunu
Ne klanlar yenildi ki Heran herkes herşeyi yapabilir.
Asıl mesela kendi klanina sahip çıkmak ve müt olduğun klanlari yariyolda birakmamakta

datomereis

Kılıç Ustası
Bayılıyorum bu insanların sütten cıkma ak kaşık rollerine.
Farzedelim ki söylediğin doğru, sen de yap kardeşim o zaman. Yapmayıp söylediğinde altın madalya mı bekliyorsun. Madem biliyorsun uyanıklığın nasıl olduğunu yap o zaman. Yap bakalım oluyor mu goster bizede.
2 seçenek var ortada ya beceriksizsiniz beceremediğiniz için yapamıyorsunuz
Ya da oyun operatörlerinin aklıyla alay ediyorsunuz hafife alıyorsunuz.
Mutli yasak değil mi oyunda ?
Şikayet edin kanıtlayın bedavadan köy alın.
Yoksa boş yapmayın az ötede oynayın.

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Forumda konuştugunuz kadar oyunda icraat bekliyoruz sülalecek gelmeler filan daha op yapmadan aglamaya başladınız bu üzücü.en fazla 5 oyuncumuzla savaştınız forumlara yazdınız hepimiz gelsek mis girmeden barbara düşürürsünüz eminim

HapazCı.

Okçu

Peki sormazlar mı adama casusculuk yaptırmak dalavere işlere girmiyor mu diye

Ama casuslarınızda kurtarmayacak.
Daha saldırmaya bile başlamadık

EbitaF

Milis
Casus mu? Kendi oyuncunuz bizden bir arkadaşa komut paylaşımı açmış casus olduğundan şüpheleniyorsanız klandan atabilirsiniz xd

jenjenrosso

Milis
Klan tanıtımına biraz katkım olsun :) Ne de olsa zorba oyuncusuydum . Dün saat öğlen 2 civarında 1 günlük ban yedim. Ve zorba klanı, benim klanım(!) Aradan 12 saat geçmeden köyümü almış. İlk defa bu dünyada Zorbada bulunuyorum. Fakat merak ediyorum. Hep böyle mi köy topluyorsunuz gerçekten? Bu şekilde köy toplamaya alıştıysanız sizin rahatınızı bizzat ben bozacağım. Zorbanın düşmanı dostumdur mottosuyla bu dünyaya başlıyorum. Hayırlı olsun.

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Klan tanıtımına biraz katkım olsun :) Ne de olsa zorba oyuncusuydum . Dün saat öğlen 2 civarında 1 günlük ban yedim. Ve zorba klanı, benim klanım(!) Aradan 12 saat geçmeden köyümü almış. İlk defa bu dünyada Zorbada bulunuyorum. Fakat merak ediyorum. Hep böyle mi köy topluyorsunuz gerçekten? Bu şekilde köy toplamaya alıştıysanız sizin rahatınızı bizzat ben bozacağım. Zorbanın düşmanı dostumdur mottosuyla bu dünyaya başlıyorum. Hayırlı olsun.
Hocam gördüğüm kadarıyla 2300 puanda köyünüz alınmış dünya açılalı 1 ay oldu hala bi oyuncu 2. köyünü alıp puanını yükseltmiyorsa oyuncu aktif değildir sizin köyünüzüde aktif oyuncuya verip aktif köy sayılarını çoğatlmaya çalışıyolardır bu bir çoğu klanda yapılan bir olay lütfen bu kadar takmayın oyununuza daha aktif bir şekilde devam edin

EnesKOSOVA1

Yasaklı

keskin sirke küpüne zarar,
öfkeyle kalkan zararla oturur

vs vs...

Bence bu şekilde hiç başlama zira ilk durumda zaten baştan hatalısın, hatanı kabul edip sonraki w lerde daha doğru oynarsan doğru muameleyi yine burada olduğu gibi göreceksin. İnsanlar zannettiğiniz gibi değil insanlar hele hele yöneticiler doğru olduğuna inandığı şeyi yapıyor.