ZORBA

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Beyler ZORBA ile ALAY klanları pakt değil mi daha öncede beraber w kapatmışsınız sanırım ? Bir harita yapacağım da bundan soruyorum

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Daha önce ortak w kapattığınız için basit bir soru sordum aynı dünyada bir kıtanın bir ucuna siz diğer ucuna onlar yerleşmiş pakt gibi girme ihtimaliniz girmemenizden daha fazla değil mi görünürde ?

onur1408

Kılıç Ustası
Bu konu neden bütün dünya için önemli ? eger ALAY ZORBA ile muttefikse dunyayi birakip gidelim kafasimi yoksa birbirlerine duserler beklentisimi? dunyaya anlasarak girmedik ama ileri derece dostluklarimiz var ancak iki klanin diplomasileri farkli ZORBA klani kendi diplomasisiyle ALAY klani kendi diplomasisi ile oynuyor.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Biliyorsan neyi soruyorsun :)

hocam bu yaptığın diplomatlık değil siyasetçi konuşması hiç değil. Kendine güvenen bir ekibin öncüsünün duruşu hiç olamaz özür diliyerek yorumlarımı yapıyorum.

Bu konu neden bütün dünya için önemli ? eger ALAY ZORBA ile muttefikse dunyayi birakip gidelim kafasimi yoksa birbirlerine duserler beklentisimi? dunyaya anlasarak girmedik ama ileri derece dostluklarimiz var ancak iki klanin diplomasileri farkli ZORBA klani kendi diplomasisiyle ALAY klani kendi diplomasisi ile oynuyor.

Hiçbiri değil kendi adıma konuşacak olursam amacım etraftaki her kuvvetli klanın diplomasisini anlamak ve bu diplomasilere göre hedef koymak.

Örnek: Eğer zorba ve alay pakt ise ve biz k54 de ilerlersek bizim K54 bölgesinde 2 ay sonra bu ki klanla sınırım olacak. Dolayısıyla adımımı şimdi bunu hespalayarak en azından hesaplamaya çalışarak atmak istiyorum. Benim gibi herkesin de bu durumları değerlendirmek isteyeceğini düşünüyorum. bu yüzdne başından beri diplomasilerimizi forumda açıkca belirtiyoruz.