ZORBA

Dexterover

Acemi
oldu tabii ki : )
o zamanlar böyle bir dünyaya 10 klan girip forumda '' asıp, kesen'' yukarıdaki arkadaşlardan da yoktu. güzeldi : D

Eskiden oyunun daha güzel oldugu kısmına katılıyorum.Lakin eskiden de klanlar kalabalıktı.Senin klanlar geçmişin hangi dünyaya dayanıyor bilmiyorum ama w1 den beri oynuyorum.Hep kalabalıktı, oyuncu sayısı da fazlaydı, kıtalar genişti.Neyi ispat etmeye çalışıyorsun bilmiyorum ama şunu söylemeliyim Çok bilenler konusmaz,Çok konusanlar bilmez.

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Eskiden oyunun daha güzel oldugu kısmına katılıyorum.Lakin eskiden de klanlar kalabalıktı.Senin klanlar geçmişin hangi dünyaya dayanıyor bilmiyorum ama w1 den beri oynuyorum.Hep kalabalıktı, oyuncu sayısı da fazlaydı, kıtalar genişti.Neyi ispat etmeye çalışıyorsun bilmiyorum ama şunu söylemeliyim Çok bilenler konusmaz,Çok konusanlar bilmez.

ben klan savaşlarından beri oynuyorum. : D
bizim buradaki konumuz oyun bilgisi değil.
verilen yazılara cevap veriyorum tek yaptığım bu : D
ha diyorsan ki senden iyiyim, speed gelince girer yüzleşiriz, kuru laf kalabalığına gerek yok : D
klansavaşları w1 M0RG klanı, bilen bilir. sen yoktun sanırım sağlık olsun : d

ben senı tanımıyorum klan savasları 1 den :) veya dıger hıc bır dunyada adını sanını görmedım tanıyabılecegım abılerının nıcklerını soyle bana

1 kac gundur yazıyorsun cogu arkadasta sana duzgun cvaplar vermeye calısmıs ama
10 degıl 30 klan gene sokarız dunyaya bu senı ılgılendırır mı ? hayır
aşiret klanı vs dıyorsun ne oldu asıret klanın mı yok ondan mı bu göz yasların ? olabılır
10 degıl 2 klanda olsa zorba karsısına gırebılecek bır klanın varmıydı ? hayır

daha ne konusuyorsun anlamadım aglamayan bebeye emzık yok dıyo klanlar ıcın soylememısler emzıgı yanlıs yerde arıyorsun kardesm
varsa klanın sok zorbanın karsısına oyna madem asıret klanı falan dıyorsun getır asıretınıde yenelım yanı nedır bu ısrarın anlamadım napalım sana klan mı verelım ne ıstıyorsun ıstedıgın ısoyle yapalım hadı bız hayır sever ınsanlarız

ben klan savaşlarından beri oynuyorum. : D
bizim buradaki konumuz oyun bilgisi değil.
verilen yazılara cevap veriyorum tek yaptığım bu : D
ha diyorsan ki senden iyiyim, speed gelince girer yüzleşiriz, kuru laf kalabalığına gerek yok : D
klansavaşları w1 M0RG klanı, bilen bilir. sen yoktun sanırım sağlık olsun : d

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Bir zorbacı gidiyor , öteki geliyor : D
siz çok iyi oyuncusunuz belli zaten,
dünyada kalabalık klan yok sizden başka.
Başka aşiret klanları olsa, eyvallah diyeceğim : D
madem oyuncusunuz gösterin oyunculuğunuzu?
Kendi ekibiniz ile adam gibi savaşın oyun bilginizi gösterin??
-yooooookkk. var mı sizde o oyun bilgisi, o yürek : D
kalabalık neredeyse oraya geçelim, seriden profile ''Kazanan Klan'' titlesi alalım : D
Sonra profillerinize bakıp bakıp göğüs kabartırsınız : D : D
Biz biliyoruz sizin oyunculuğunuzu rahat olun : D
Sizler daha oyunun zevkinin nerede olduğunu anlayamamışsınız.
Sizin gibiler sayesinde biz bu oyundan bayağı keyif alıyoruz, eksik olmayın : D

Bos yere düşman edindin haberin yok. Senin kim oldugunu da biliyoruz :) böyle şeyler yaparak kendi kendini bitirmiş oldun. Harcadıgın zaman yazık, harcattıgın zamana daha cok yazık.

Aşiret ile dünyaya giriş yapan benim her zaman düşmanım olmuştur zaten. Herkesi kendinle karıştırma : D
Madem zaman harcıyorsun, girme foruma o zaman : D
kulağından tutup zorla mı getiriyoruz arkadaşım.

Yarın dünya başlıyor. Yeterince muhabbet ettik.
Siz '' OYUNCUUU '' arkadaşlara başarılar : D

YaHepYaHiç

Baltacı
ben senı tanımıyorum klan savasları 1 den :) veya dıger hıc bır dunyada adını sanını görmedım tanıyabılecegım abılerının nıcklerını soyle bana

aşiret klanı vs dıyorsun ne oldu asıret klanın mı yok ondan mı bu göz yasların ? olabılır

daha ne konusuyorsun anlamadım aglamayan bebeye emzık yok dıyo klanlar ıcın soylememısler emzıgı yanlıs yerde arıyorsun kardesm
varsa klanın sok zorbanın karsısına oyna madem asıret klanı falan dıyorsun getır asıretınıde yenelım yanı nedır bu ısrarın anlamadım napalım sana klan mı verelım ne ıstıyorsun ıstedıgın ısoyle yapalım hadı bız hayır sever ınsanlarız
sal reis ya zaten foruma gelip iki yazı yazan klansavaslari w1 den beri oynuyor oluyor :D

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası

Aslan parçası, biz her dünyaya aynı nickle giriş yapamayız senin gibiler gibi : D
Her dünyada aşiret klanlarının karşısında oynuyoruz.
Sen de delikanlı gibi aşirete karşı 20 kişi savaş, rezil kepaze et.
Seninde nickini unutmazlar sonra nickini görünce tüm aşireti üstüne salarlar : D
Ama sen bilemezsin tabi bu işleri : D
10 değil 2 klan olsa demişsin, 2 klan olsunlar biz tek klan olalım : D
kazanma ihtimalleri yok : D
Neden 10 klan giriliyor sanıyorsun kafayı kullan biraz : D
Hala aglayan bebe emzik cart curt : D
Ağlayıp aşiret girenler belli : D
İstersen 50 klan sok, biz yine karşında oluruz : D

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
sal reis ya zaten foruma gelip iki yazı yazan klansavaslari w1 den beri oynuyor oluyor :D

İster inanırsın, ister inanmazsın. Keyfine kalmış.
Orada da çok görüyorduk fullmetaljacket' e '' abi GYOTİN'e al bizi abiiiiiiğğğğğğğğğğğğğ '' diye yalvaran oyuncuları : D
Abileri gitti, abilerinin torunları geldi : D : D

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
Aslan parçası, biz her dünyaya aynı nickle giriş yapamayız senin gibiler gibi : D
Her dünyada aşiret klanlarının karşısında oynuyoruz.
Sen de delikanlı gibi aşirete karşı 20 kişi savaş, rezil kepaze et.
Seninde nickini unutmazlar sonra nickini görünce tüm aşireti üstüne salarlar : D
Ama sen bilemezsin tabi bu işleri : D
10 değil 2 klan olsa demişsin, 2 klan olsunlar biz tek klan olalım : D
kazanma ihtimalleri yok : D
Neden 10 klan giriliyor sanıyorsun kafayı kullan biraz : D
Hala aglayan bebe emzik cart curt : D
Ağlayıp aşiret girenler belli : D
İstersen 50 klan sok, biz yine karşında oluruz : D

1 A sınıfından UBBE yi bu taktire şayan hareketleri için alkışlıyoruz. Hocam nasıl bir sıkıntın var anlamadım :D sana ne kim nasıl dünyaya girmiş velek ki farklı klanlar kurulsa diplomasi yapıldığında da bu sefer diplomasi yaptınız hüü diyeceksin. Ne kadar loser bir adamsın ya :D bu arada 10 klan değil sen 2 klan Zorba tek klan girse yine ezer geçer seni emin ol. Sal oyna oyununu iyi şeyler yaparsan taktir görürsün.