W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Hocam farkindaysan konu bam baska ben burda her klan birinin bunyesine giriyor muhabeti var o girenlerde bu oyunda biliyorsunuz kimse kapatmaya almazlar star trek klani bugune kdr bunyesine kimseyi katmadan oynadi bizim herseyim belli 200 kisilik kadroda is yapan kim varsa o kapatacak kapatamayan arkadaslarda baska dunyaya biz burda sonradan tanisma vs gibi konularla gelmedik herkes birbirini taniyor hak eden listeye girecek bunu bile bile gelindi ama burda kimi vurduysak baskalarina sigindilar mevzu bu ama sen tabi ne dusunuyorsun bilmiyorum

DeletedUser59556

Ziyaretçi
50 kişi muhabbetini de pp'de star trek yazan arkadaş yapıyor sizin kaç yüz oyuncunuz var? bu bir oyun ve amaç illaki profilde şu dünyayı kapattı yazısını görmek değil ben eğlencemi alana kadar oynamayı sonra hesap silip klanımın ilerleyişini görmeyi seviyorum niye aylarca belki bir yıldan uzun süre kendimi odaklayayım ki sanal bir şeye maksat eğlence, odaklayan varsa buyursun kapatma listesine girsin hakediyorsa çekememezlik yapmanın lüzumu yok dahil olduğum klan kapatmış mı kapatmış mesele bu
bu yorumda haklı ancak oyundan zevk alan kesimlerin istedikleri şeyler farklı.
Kimisi hırsa sahip olup dünyayı kapatmak için herkesi klana alıyor. Kimisi kendi çapında savaşlardan alacağı zevke bakıyor.
Kimisinin oyundan beklentisi bulunduğu grubun savaşıp başarıya ulaşması
kimisinin ise savaşta iyi iş çıkarmak. Herkesin zevk aldığı şeyler farklı tabi.

Ancak ben de küçük klanlar olup maks 1-2 klanla çetin savaşlar her rakip elemesinde sürpriz başka rakiple karşılaşmak isterim ama maalesef aşiretlerimiz çok güçlüler

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Hocam farkindaysan konu bam baska ben burda her klan birinin bunyesine giriyor muhabeti var o girenlerde bu oyunda biliyorsunuz kimse kapatmaya almazlar star trek klani bugune kdr bunyesine kimseyi katmadan oynadi bizim herseyim belli 200 kisilik kadroda is yapan kim varsa o kapatacak kapatamayan arkadaslarda baska dunyaya biz burda sonradan tanisma vs gibi konularla gelmedik herkes birbirini taniyor hak eden listeye girecek bunu bile bile gelindi ama burda kimi vurduysak baskalarina sigindilar mevzu bu ama sen tabi ne dusunuyorsun bilmiyorum
Hocam böyle bir olay mümkün değil. Her klan her world başlangıcında öküz gibi adamla geliyor. O senin bahsettiğin 200 kişilik kadro damdan düşüp birleşmedi. Yada hepsi sağdan soldan bağlantılarla birleşmiş değil. O 200 kişi önceki worldlerden sürekli aynı klana denk geldikçe eklenip büyüyen bir topluluk. Dediğin doğru değil yani.

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Peki kardes senin dedigin gibi olsun sen dogru degil diyorsan degildir seni mi kircaz :)

Seyanora123

Hafif Atlı
50 kişi kapatıcak muhabbetini yapanlar ağır boş yapıyosunuz kaybeden cümleleridir bunlar ve belliki sizde kaybedenlerdensiniz

JrFly

Dük
barbar dova haş birdir ayırt edilemez mi oldu oyun şuan :AS.DSA:SDADSAS:ADSd abcd klanları birdir ayırt edilemez tek tek tokatlıcaz hepiniz gelin hüloğğğğ...

DeletedUser61855

Ziyaretçi
haritaya VALHALA klanını eklemenizi reca edeceğim. hani şu güneydoğuda nwanın baş edemediği uğruna mislerini heder ettiği barbar toplamak zorunda kaldığı klan. dünya kapatacaklarmış bir de peh peh asdasjhd

DeletedUser69493

Ziyaretçi
haritaya VALHALA klanını eklemenizi reca edeceğim. hani şu güneydoğuda nwanın baş edemediği uğruna mislerini heder ettiği barbar toplamak zorunda kaldığı klan. dünya kapatacaklarmış bir de peh peh asdasjhd
Seni tanımak istiyorum yiğidim. Klana alım varsa çıkıp geleyim baksana bizi yeneceksiniz bu gidişle yada fazla gaza getirmiyim sizi ozaman hadi gidin az ötede oynayın. bizi toplamıyorlarsa vardır abilerimizin bi bildikleri diyeceksiniz zorla kendinizi toplattırmıcaksınız

DeletedUser61855

Ziyaretçi
sizi yenme gibi bi iddamız yok geliyorsunuz zaten burda iplemiyoruz muabbeti yapmanıza gerek yok. ya da klanından haberin yok :D abiliğini yiyeyim ayrıca senin :D

DeletedUser69493

Ziyaretçi
iplemiyo muhabbeti değil zaten iplemiyorum ben sizin klandan yeni haberdar oldum.

DeletedUser61855

Ziyaretçi
o kadar kalabasınız ki birbirinizden haberiniz yok demek ki. neyse öğrenmiş oldunuz :D

DeletedUser61855

Ziyaretçi
savaş açtığınız klanı da hatırlamamanız enteresan gerçekten :D

DeletedUser69493

Ziyaretçi
kalabalık değiliz büyük bir aileyiz. şimdi oyununa geri dön köylerinin gidişini seyret burdan prim kasmaya calısma küçük adamsın öylede kalacaksın

DeletedUser61855

Ziyaretçi
peki sanal dünyanın ücra köşesindeki büyük adam. hayranlıkla izleyeceğim köylerime gelişinizi.
not: bi ara burdan nasıl prim kasılıyor ne işe yarıyor pre mi veriyorlar takipçi mi kasıyoruz öğretsene ben bilmiyordum

DeletedUser69493

Ziyaretçi
peki sanal dünyanın ücra köşesindeki büyük adam. hayranlıkla izleyeceğim köylerime gelişinizi.
not: bi ara burdan nasıl prim kasılıyor ne işe yarıyor pre mi veriyorlar takipçi mi kasıyoruz öğretsene ben bilmiyordum
sana az ötede oyna demedimmi ben. senle uğraşacak vaktim yok