W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

*ŞOVALYE*

Acemi
haritaya VALHALA klanını eklemenizi reca edeceğim. hani şu güneydoğuda nwanın baş edemediği uğruna mislerini heder ettiği barbar toplamak zorunda kaldığı klan. dünya kapatacaklarmış bir de peh peh asdasjhd
rebelsten kalanlara bak :D klanları savaşta yenilince valhala yazıp geri dönmüşler biraz daha büyütün alırız köylerinizi problem değil bide güneydoğuda baş edemediği uğruna mislerini heder ettiği yazmış :D qwerwqer topladık bidaha toplarız sen devam et köyünü büyütmeye

DeletedUser61855

Ziyaretçi
rebelsle alakam yok sevgilim bi oyuncu dosyasına baksaydın bari sallamadan önce :D

DeletedUser64767

Ziyaretçi
Valhala klanlarının bu savaşta büyük şansı olduğunu düşünüyorum. Barbar klanı olarak Valhala klanına başarılar diliyoruz :p

*ŞOVALYE*

Acemi
gözünüzü seveyim şu valhala klanını bidaki harita güncellendiğinde ekleyin nedir bu adamdan çektiğimiz :D bizi mahvetmiş adam haberimiz yok

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Oyuncu olsan valhala ne kadar köklü ve iyi klan olduğunu bilirdin.Asılmaları durumunda dünya kapama favorisidir her zaman

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Ben vallaha bilmem dünya güzeli... ama kapatcaz dersenizde tüm klanlarımızı bünyeniz altına katabilirim..

DeletedUser61855

Ziyaretçi
dünya kapatırdık da geç kaldık biraz işte ya canlarım :( nwa çöp ben ondan bahsediyorum asıl. dünya ters dönse yine kapatamaz (tabiki de biz engel olamayacağız) :)

uyznlar

Ağır Atlı
genel olarak dünya durumu dova - barbar vs nwa savaşı var haşın halen sessiz kalması ilginç arka kıtasını güvene almış ve haritadan yola çıkarak üst kıtaya açılma ve iç temizlik yapılıyor(pasif,solo oynayan, vb.) bu gibi durumlar bitince sanırım sessizlik bozulacak...

Sessizlik bozulunca 2 durum var nwa veya barbara kafa atacak nwa girerse bu savaş bittikten sonra kimler harcanacak , barbar klanına kafa atarsa kısa süreli 2v2 izlemiş olacağız.

uyznlar

Ağır Atlı
yeni dünya açılınca hareket yok gibi aynı dünya anormal bir şeyler olunca güncellerim haritayı da :)

DeletedUser31319

Ziyaretçi

BARBAR
NWA
HAŞ

LÜTFEN YORUM YAPMAZ İSEK HARİTA HEP GÜNCEL OLARAK GÖRÜNÜR ARKALARDA KALMASIN . HERHANGİ BİR İSTEĞİNİZ OLDUĞUNDA VEYAZ EKSİK BİR ŞEY BANA YAZABİLİRSİNİZ