W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Sıkıntı yok ilk lafı sen attıgın icin ben senin yazdıgını yanıtladım..

Sonuclarla alakalıda bir. Problem yok bizim yerimiz yurdumuz belli:)

Diplomasi işi bilenlerle yapılır evet ve sizin yonetiminiz bunu yapamadı. Kendi yonetimsel hatanız yüzünden bizim kişiliğimize veya oyunculuğumuza laf etmekse sana düşmüyor işte

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Ya Çağatay abicim
Bu tokatlansa forumda tokatlanmasa yine forumda boş biri cidden bunun ailesine acıyorum. :D erhan yok etrafta bak mesela .d hiç değilse bak biliyor..

Belkide clown oynuyordur bir iki kişi bıraktı demesiyle bıraktı sanarsan oho ben zamanında sana ne demiştim :D hata yaptın kaçarak dedim şuanda da siliniyorsun

Adam olun :) He yok seve seve olursunuz yada .) gerisini anldın sen cxx anladın anladın ;)

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Sıkıntı yok ilk lafı sen attıgın icin ben senin yazdıgını yanıtladım..

Sonuclarla alakalıda bir. Problem yok bizim yerimiz yurdumuz belli:)

Diplomasi işi bilenlerle yapılır evet ve sizin yonetiminiz bunu yapamadı. Kendi yonetimsel hatanız yüzünden bizim kişiliğimize veya oyunculuğumuza laf etmekse sana düşmüyor işte

:D Yahu multilerle kendi kendine oynayan Erhan yanına buluyor bu kayılar gibi embesilleri beleş köy aldırıyor bunlar puanı artınca orası burası oynuyor :D kurtarsın erhan seni bilgisayarı bozulmuştur yada mücadeleye devammmm klan içine yazsın :D Felaketiniz oluyorum a..... demiştim size al al gün geldiğinde çıkacaklar dedim .s demek ki neymiş söz dinleyecek mişsiniz ayıkss

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Bu arada anlaşmalı giren nwa klanı lustu bizim buradan sokan nwa klanına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum emreciğime haykocuma onada geçmiş olsun çünkü sıra onda :) Ben intikamımı alırım o yanında olan hesaplara iyi baksın belki yarın farklı olur sizde ciddiye almayın beni nolur bir şey denicem erhan tecrübelerini anlatsın dicem bilgisayarı bozulmuş anlayamadı o neyse 43 te anlamıştı kajdjdjdkeksksjwjwkakwkwopwalsmdksknsej

Deleted User - 5317999

Ziyaretçi
Bu arada anlaşmalı giren nwa klanı lustu bizim buradan sokan nwa klanına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum emreciğime haykocuma onada geçmiş olsun çünkü sıra onda :) Ben intikamımı alırım o yanında olan hesaplara iyi baksın belki yarın farklı olur sizde ciddiye almayın beni nolur bir şey denicem erhan tecrübelerini anlatsın dicem bilgisayarı bozulmuş anlayamadı o neyse 43 te anlamıştı kajdjdjdkeksksjwjwkakwkwopwalsmdksknsej

Senden tiksiniyorum

DeletedUser895

Ziyaretçi
Dünya 54 çok değişmiş...

HABER / ANALİZ:

• OTAĞ Ailesi BARBAR ile birleşerek BARBAR oldu.
  • STAR TREK Ailesi DOVA oldu.
  • MUHAFIZ'ın ana klanı BARB6R oldu. MUHAFIZ'ın ana kadrosu BARBAR klanlarına geçti. Böylece BARBAR Kuzeybatı'yı kapattı.
  • LUST klanları BARBAR operasyonu başladıktan sonra dağıldı.
  • LUST 4 CDM oldu.
  • LUST klanlarından GAZİ klanları ortaya çıktı.
  • Eski lider TOKİ yeniden ilk 25 içine kendini attı.
  • MİĞFER klanları Hallederiz A.Ş.'ye katıldı. Böylece H1AŞ klanları merkezi ele geçirerek büyük avantaj sağladı.
  • REBELS ise hesap sildi.

Diğer Köyler Dahil Harita:

EJBG4o.jpg

Sadece Renklendirilmiş Klanlar Haritası:

EJB18A.jpg

Klanlar:

Hallederiz A.Ş. Ailesi (9 Klan): H1AŞ - H2AŞ - H3AŞ - H4AŞ - H5AŞ - HKAŞ - HSAŞ - HMAŞ - HM4Ş

DOVA Ailesi: (7 Klan): DOVA - DOVA 0 - DOVA 2 - DOVA 3 - DOVA 4 - DOVA 5 - DOVA 6

Never Walk Alone Ailesi (7 Klan): NWA - NWA-0 - NWA-1 - NWA-2 - NWA-3 - NWA-4 - NWA-X

BARBAR Ailesi (6 Klan): BARBAR - BARB2R - BARB3R - BARB4R - BARB5R - BARB6R

BIÇKIN Ailesi (3 Klan): BIÇKIN - BIÇKN2 - BIÇKN3

GAZİ Ailesi (3 Klan): GAZİ - GAZİ-2 - GAZİ-3

NWA-TOKİ Ailesi (1 Klan): TOKİ

ÇIDAM Ailesi (1 Klan): CDM

Dünya Hakimiyeti
EJpsVc.jpg

İstatistiksel Bilgi
EJppUe.jpg

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Rebels hesap sil yapmadı. Rebelsin kurucuları hesap sil yaptı üyeleri komple klan değişti. Zaten tarla köyüydüler nwanın tek opuna yöneticileri baskıdan oyunu bıraktı.

JrFly

Dük
w x y a c f klanları birdir ayırt edilemez zaten 5000 kişi girdik 10000 kişide yancımız var ehehehe dünyayı kapatcez o_Oo_Oo_O klasik saçma dünyalardan birisi oldu bu 54 daha güzel savaşların olduğu dünyalar olur inşallah keyifle izlenir.

Deleted User - 5317999

Ziyaretçi
w x y a c f klanları birdir ayırt edilemez zaten 5000 kişi girdik 10000 kişide yancımız var ehehehe dünyayı kapatcez o_Oo_Oo_O klasik saçma dünyalardan birisi oldu bu 54 daha güzel savaşların olduğu dünyalar olur inşallah keyifle izlenir.

Tam bişi yazcaktım 4 bin küsür msjını görünce sende şu boş konuşan gereksiz tayfadanmışsın. O yüzden ciddiye almıom takıl kafana göre :)

DeletedUser68100

Ziyaretçi
Emeğine sağlık, daha gerçek savaşlar yeni başlıyor tabi oyuncular hesap sil yapıp dünyayı hiç etmezlerse. Kim kapatırsa kapatsın son köye kadar savaşılsın isterim. Çünkü biz son köye kadar saldıracağız.

DeletedUser895

Ziyaretçi
HABER / ANALİZ:
  • BARB6R (Muhafız) ya dağıldı ya da oyuncular az oyunculu diğer Barbarlara taksim edildi.
  • NWA'da da bir adet klan azalması oldu. Muhtemelen az oyunculu bir klan diğerlerine taksim edildi.
  • Dünya Hakimiyeti'nin ilk üçünü BARBAR klanları alarak Dünya'da ağırlığını hissettirmeye başladı.
  • Dünya Hakimiyeti'nde H1AŞ %0,8'lik önemli bir artış kaydetti.

Diğer Köyler Dahil Harita:

EjaNch.jpg

Sadece Renklendirilmiş Klanlar Haritası:

EjaWxt.jpg

Klanlar:

Hallederiz A.Ş. Ailesi (9 Klan): H1AŞ - H2AŞ - H3AŞ - H4AŞ - H5AŞ - HKAŞ - HSAŞ - HMAŞ - HM4Ş

DOVA Ailesi: (7 Klan): DOVA - DOVA 0 - DOVA 2 - DOVA 3 - DOVA 4 - DOVA 5 - DOVA 6

Never Walk Alone Ailesi (6 Klan): NWA - NWA-1 - NWA-2 - NWA-3 - NWA-4 - NWA-X

BARBAR Ailesi (5 Klan): BARBAR - BARB2R - BARB3R - BARB4R - BARB5R

BIÇKIN Ailesi (3 Klan): BIÇKIN - BIÇKN2 - BIÇKN3

GAZİ Ailesi (3 Klan): GAZİ - GAZİ-2 - GAZİ-3

NWA-TOKİ Ailesi (1 Klan): TOKİ

Dünya Hakimiyeti:

EjatgN.jpg

İstatistiksel Bilgi

EjawD6.jpg

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Nwa toki bıçkın bir dendikçe inadına ayrı alınıyor herhalde :)