W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51909

Ziyaretçi
Görende vurmadınız sanacak 30 saatten misi miğfer kestirdi zaten demi sayı fazlalığı olan klanlar birbiriyle müt mükemmel bi dünya kendi söylüyo farm yapıyoz biz diye siz direk farmville oynayın

DeletedUser31319

Ziyaretçi
omkGwY.png

NWA - 1631 KÖY
LUST - 1432 KÖY
STAR - 1245 KÖY
HAŞ - 1134 KÖY
OTAĞ - 970 KÖY
REBELS - 288 KÖY
TOKİ - 143 KÖY
MİĞFER - 140 KÖY

KLANLARIN İLK 50 KLANLARI BAZ ALINMIŞTIR .

DeletedUser63773

Ziyaretçi
renklendırme cok kotu olmus hıcbır klan bellı olmuyor :(

DeletedUser47725

Ziyaretçi
omkGwY.png

NWA - 1631 KÖY
LUST - 1432 KÖY
STAR - 1245 KÖY
HAŞ - 1134 KÖY
OTAĞ - 970 KÖY
REBELS - 288 KÖY
TOKİ - 143 KÖY
MİĞFER - 140 KÖY

KLANLARIN İLK 50 KLANLARI BAZ ALINMIŞTIR .
Kanka bi dahakine aklinda bulunsun belki biliosundur da hatirlatayim dedim.
Tw maps ten harita yaparken en son filtrelemelerde barbar ve Secimsiz koyleri silme var onu kullan bence daha guzel oluyor :)

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Kanka bi dahakine aklinda bulunsun belki biliosundur da hatirlatayim dedim.
Tw maps ten harita yaparken en son filtrelemelerde barbar ve Secimsiz koyleri silme var onu kullan bence daha guzel oluyor :)

barbar zaten yokta diğerini bilmiyorum

DeletedUser895

Ziyaretçi
Dünya 54'te bazı birlikteliklerin bitmesiyle harita da değişti.

Diğer Köyler Dahil Harita:

oU3nnh.jpg

Sadece Renklendirilmiş Klanlar Haritası:

oU3TMI.jpg

Klanlar:

• Lust Of Khaos Ailesi (11 Klan): LUST - LUST 2 - LUST 3 - LUST 4 - LUST 5 - LUSTX1 - LUSTX2 - LUSTX4 - LUSTX5 - LUSTX6 - LUST9
  • STAR TREK Ailesi (9 Klan): STAR - STAR 0 - STAR 2 - STAR 3 - STAR 4 - STAR 5 - STAR 6 - STAR 7 - STAR 8
  • Hallederiz A.Ş. Ailesi (8 Klan): H1AŞ - H2AŞ - H3AŞ - H4AŞ - H5AŞ - H6AŞ - HKAŞ - HSAŞ
  • NEVER WALK ALONE Ailesi (8 Klan): NWA - NWA-0 - NWA-1 - NWA-2 - NWA-3 - NWA-4 - NWA-5 - NWA-6
  • OTAĞ Ailesi (5 Klan): OTAĞ - OTAĞ2 - OTAĞ3 - OTAĞ 4 - OTAĞ-A
  • MUHAFIZ Ailesi (5 Klan): MHFZ - MHFZZ - MHFZ0 - MHFZ1 - MHFZ2
  • BIÇKIN Ailesi (3 Klan): BIÇKIN - BIÇKN2 - BIÇKN3
  • REBELS Ailesi (3 Klan): REBELS - RBLS2 - RBLS3
  • MİĞFER Ailesi (2 Klan): MİĞFER - M!ĞFER

Dünya Hakimiyeti

oU35SA.jpg

DeletedUser69451

Ziyaretçi
gunceli bekliyoruz size zahmet :) malum star dova oldu yarısı NWA tarafından alındı. lust haş ile savaşımı savasmadımı bilmiyorum ama ortada yoklar 1 klanları kalmış.

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Şu hızlı giden atla ilgili bişiler vardı neydi :)

daha ilk op girmeden yıkılan klanlar kaçışan oyuncular felan..

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Şu bızım oynamamız için izin verenler. veya bir zamanlar kendılerını yenilmez sananlar...

sizi formda göremiyorum gariptir...
Hayirdir simdimi konusmaya basladin daha dune kadar ortalarda yoktun Arkadan Habersizce vurmaya erkeklik diosan Masallah Kah Cok guzel erkeksiniz Sizin curmunuzde anca buna yeter. Ben Misyonumu tamamlamisim Clown şizosunun sonunu gorene kadar burdayim demisim Sonuda Geldi Simdi Siz Bi klan savastayken Savunmalari O tarafta Sinirdayken Savas actiniz bos koyleri Toplamayi ADANlik saniosunuz ya Sizden Ne Adam ne Insan Nede Oyuncu olur Ruhu Satilmislarin Sonu her zaman husrandir.

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Sen sağa sola havlamadan önce kendi yönetimini bi sorgula bakalım..

Kendi yönetim kadron bile erhanın yaptıklarını öğrenince bu zemeni hazırladı.. burda erhan seğilde baska birisi olsa bu durumda olunmazdı.

Bizim oyunculuğumuzuda adamlığımızıda bilen bilir zaten sen kendini fazla kasma..

DeletedUser53334

Ziyaretçi
Lusta yazık oldu ama merkezde kendinin onda biri büyüklüğündeki Miğfer'e yenilen bir klanın böyle bir savaşta ayakta durması beklenemezdi olağan bir son.

DeletedUser59556

Ziyaretçi
O değil de biz ufak olanlar napacağız güncel haritadaki yerimizi verin de şenlenelim :p

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Sen sağa sola havlamadan önce kendi yönetimini bi sorgula bakalım..

Kendi yönetim kadron bile erhanın yaptıklarını öğrenince bu zemeni hazırladı.. burda erhan seğilde baska birisi olsa bu durumda olunmazdı.

Bizim oyunculuğumuzuda adamlığımızıda bilen bilir zaten sen kendini fazla kasma..
Ben kimseyi Yargilamiorum veya elestirmiyorum guzel kardesim farkindaysan.
1. Ben sana deil sen bana Laf atiosun.
2. Senin erhana dusmanligin bnm de ayni dusmanligi sergileyecegim anlamina gelmior.
3. Diplomasi veya Yonetimi seven olur sevmeyen olur yanlis diplomasi yapilmistir dogru diplomasi yapilmistir Benim tek bir kisi ile iletisimimi sen genele vurgulayamassin
4. Yani burda Senin Lust yonetiminin veya Erhandan kaynaklanan bir durumu benim sahsima veya Diger oyunculara mağal edemessin aynj sekilde buda benim erhana dusman olmammi gerekior Orsa kac kisiyle oynadik yani Sacma gelior bana bu tarz zihniyetler.

Benim kimseye dusmanligim Yoktur bu oyunda Ama bana birisi dusmanlik yapiosa oda o kisinin sorunudur. Sen bana Laf atiosun Diplomatik bir olayda Habersiz bir sekilde Saldirilir bos koylerin alinmasini basari gibi lanse ediosun benim kendimi savunmama Yine Bana Laf ediosun Yani Burda bir sarki sozu aklima gelior...
LoLo
"Bana Her B**u de, Ben Deyince Kız"
Yapma guzel kardesim Kimseyi tek bir konusmaya dayanarak saldirmaya calisma Sonuclari Paha bicilemez oluor sonra ;)