W52 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Pikacuu37

Hafif Atlı
Gerçekten hak ediyor Stalker oynarken ben günde 3 4 defa fake listesi geliyordu ayrı ayrı adamlar o zaman çalıştı. Şimdi keyif yaparak oynuyor :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Dünya yaşı
164 / 360 gün
164 / 360 gün

bu sebeple dünyada barınmasına müsaade ettiğimiz klan oyuncuları kendilerini bir şey sanmasın lütfen. w52'den gideceğiniz günü biz seçeceğiz, şimdilik takılın.

İşte bunu seviyorum dünya başından beri göstere göstere herkese açık şekilde sıranızı bekleyin diyosunuz. Ve gelince dünyadan kovuyorsunuz. Gerçekten tebrikler

DeletedUser69186

Ziyaretçi
Çok merak ettiğim bir konu acaba 50 kişi kim çıkacak izlemedeyim...

Sahi vegas tugra isyan toplamda stlkerin 2 kati falandiniz. Savasi kazansaydiniz siz nasil kapatacaktiniz? Stlker bu konuda zorlanirsa sizin kapatma taktiginiz ise yarayabilir:)

Sahi gibi firsat bekliyorlar iste sıkılır worldu birakirsak falan stalkeri bitirdik estik kestik gürledik biz kapattik dicekler 3 yilda tum koyleri toplayip :) ha tabi bizde salma gibi bi olay yok deli cok bizde :)

Denklem

Mızrakçı
şuan Stalkerın terk deridi hanigi 50 kişinin kapatacağı
bu derdi başına açan ise beceriksiz rakipleri

Hic bir zaman rakipleri "beceriksizlik" ile itam etmedim, her biri kendince ellerinden geleni yaptilar
Aralarinda saygi deger insan sayisi da coktu, sayginin kirintisini bile hak etmeyenler de vardi.

Henuz dunyanin kapanmasina da, 50 kisinin belli olmasina da cok zaman var ama kesin olan tek bir sey var o da; butun stalker klan oyunculari kos-koca bir tebrigi kesinlikle hak ediyorlar.
Her bir oyuncu elinden gelenin yapti. Yonetimin (ozellikle saldiri ve savunma sorumlularinin) da emekleri hafife alinacak gibi degil, her bir oyuncuyu ve yonetim kadrosunu saygiyla selamliyorum, taktiri sonuna kadar hak ediyorlar.

Kendi adima, bu dunyada stalker'a rakip olmus her klan ve uyesine cok tesekkur ederim.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
herkesin derdi hangi 50 kişinin kapatacağı olmuş :) profilimden görüleceği üzere w26 ve w35 i kapattık geldik, w52 yi de kapatacağız. hiçbirinde böyle bir sıkıntı yaşamadık, burada da yaşamayacağız :) önceki dünyalardan bilenler olabilir, bilmeyenler bu dünyada da görmüşlerdir ki bizim bünyemizden tek bir oyuncu grubu dahi klandan ayrılmamıştır. oynadığımız herhangi bir dünyada ayrılma, ayrışma, bölünme gibi iç karışıklıklardan ortaya çıkan sorunlarla karşılaşmadık çünkü insanlara hak ettikleri değeri her zaman verdik. dünya sonunda da bu işler her zaman böyle oldu, hak edene hak ettiğini verdik.

burada hakkın ve emeğin değerini bilmeyen, varsa yoksa kendi çıkarını düşünen insanların bu basit meseleyi bu kadar büyütmesini anlıyorum ve gülüyorum :) merak etmeyin burası STALKER burada sorun çıkmaz.

Denklem

Mızrakçı
herkesin derdi hangi 50 kişinin kapatacağı olmuş :) profilimden görüleceği üzere w26 ve w35 i kapattık geldik, w52 yi de kapatacağız. hiçbirinde böyle bir sıkıntı yaşamadık, burada da yaşamayacağız :) önceki dünyalardan bilenler olabilir, bilmeyenler bu dünyada da görmüşlerdir ki bizim bünyemizden tek bir oyuncu grubu dahi klandan ayrılmamıştır. oynadığımız herhangi bir dünyada ayrılma, ayrışma, bölünme gibi iç karışıklıklardan ortaya çıkan sorunlarla karşılaşmadık çünkü insanlara hak ettikleri değeri her zaman verdik. dünya sonunda da bu işler her zaman böyle oldu, hak edene hak ettiğini verdik.

burada hakkın ve emeğin değerini bilmeyen, varsa yoksa kendi çıkarını düşünen insanların bu basit meseleyi bu kadar büyütmesini anlıyorum ve gülüyorum :) merak etmeyin burası STALKER burada sorun çıkmaz.

Baskan ben eskiyi bilmem ama ayaklanma baslatacam once Equa simsegi sonra da Storm'u toplayacam simdiden soyliyem sonra demi deme :D

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Haritacı beyimiz bu dünyayı bitirdi sanırım kafasında :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Şuan şakşak ile Stalker savasiyorsa savaşta kim önde acaba ? Veya olan savaş varsa skor alabilir miyiz

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Tuğra ile savaş açıldığından beri o kıtada isim değişikliği olsa da savaşımız devam etmektedir. Tuğra savaşında en son 500 den fazla bir köy farkı vardı fakat o savaş bitti. Güncel bulunan savaşta 140 sayı ile Stalker öndedir, yaklaşık 1 aylık bir savaş ilanıdır.

DeletedUser54072

Ziyaretçi
stalker kimi gördüyse klana alıyor :) Normal sonra şavaş sevmesi elbet arada seven olur

SungurAlp

Markiz
stalker kimi gördüyse klana alıyor :) Normal sonra şavaş sevmesi elbet arada seven olur

Seni almamışız bak, demekki herkesi almıyoruz :) biraz geçmişi hatırlayında kaç katımızken bizi yenemediğinizi hatırlayın,birebir kalınca hanedan la olmak isteyip duruyordunuz, kapılarında az mı ağladınız? 2 cephede savaşan klanın sınırını düşüremeyip savaşta geri düşmüşsünüz, müttefik şahiniz silinmiş, sınırı ilerletemeyen bir klansınız, bazı arkadaşlarınız güzel savaşıyor sınırda onlar hariç hiçbiriniz bir şey yapamadınız onlar sınırda yalnız kaldılar gelipte burda boş yapma

xD kendileri teklif goturdu.hanedan cephesi omurgasizlik yapip kabul etse 700 kisi olcaklardi :) zamaninda tugranin yaptigi hatayi yapmadiklari icin bizleler ve sistemimize uyum saglayip suanda isinma turlarina cikti yeni stalkerli arkadaslar

Sunuda yaziyim world basi biz 350 kisi girmisten paktlaryla birlikte +1400 oyunculari bulunan bi örgüttünüz.vegasla biz carpisirken vegas 2.5 katimizdi.vegasin sozde pasiflerine vururken arkamizda 400 kisi bittiniz.en guclu olsugunuz donemde bizle baş edemediniz.gelmiş hala lagaluga