W52 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54004

Ziyaretçi
stalker kimi gördüyse klana alıyor :) Normal sonra şavaş sevmesi elbet arada seven olur
zamanında abilerini almadık mesela :) kaliteli insanlarla ekibimizi genişletmeyi her zaman tercih ediyoruz, her geçen dünyada kalabalıklaşan ekibimizin kaynağı bu oyunculardır zaten. fakat buradan farklı fikirler çıkarmak saçmadır, hiçbir zaman durduk yere oyuncu katmadık. ya diplomasi gereği ya da savaştıkça tanıştığımız, sevdiğimiz oyuncuları yanımıza davet ettik. işleri karıştırmayın :) dediğiniz gibi önümüze geleni alıyor olsak böyle bir birlik kurulamazdı ki bunun en iyi örnekleri de sizlersiniz.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Tuğra ile savaş açıldığından beri o kıtada isim değişikliği olsa da savaşımız devam etmektedir. Tuğra savaşında en son 500 den fazla bir köy farkı vardı fakat o savaş bitti. Güncel bulunan savaşta 140 sayı ile Stalker öndedir, yaklaşık 1 aylık bir savaş ilanıdır.
bunu da güncelleyeyim :) an itibariyle aradaki fark 286 dır

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Geçmişi mi konuşucaz o ne yaptı bu ne yaptı banane kim ne yaptıysa ben suan ki istatislige bakarım suan sakşak klanı hesap sil yapıp bıraksa sizin dediginiz o benım arkadaşım o diploması falan dediginiz varya dünya 9 klan olarak kaldıgınız anda birbirinizi nasıl toplatırız nasıl elerız diye düşünmeye başlıcaksınız farkındasınız ama sessiz kalıyorsunuz sonra biz dünyayı kapattık her geleni klana alınsa herkez kapatır

R U Z N A R K

Baltacı
Geçmişi mi konuşucaz o ne yaptı bu ne yaptı banane kim ne yaptıysa ben suan ki istatislige bakarım suan sakşak klanı hesap sil yapıp bıraksa sizin dediginiz o benım arkadaşım o diploması falan dediginiz varya dünya 9 klan olarak kaldıgınız anda birbirinizi nasıl toplatırız nasıl elerız diye düşünmeye başlıcaksınız farkındasınız ama sessiz kalıyorsunuz sonra biz dünyayı kapattık her geleni klana alınsa herkez kapatır

Bence de geçmişi konuşmayalım. Bugün 188 hedef verdim 155i alındı. Bunu konuşalım. Orbital neden peşlerine mis takamadı acaba :)

Screenshot_1.png

Gelecegi konusalim o halde.hepiniz yakin zamanda silineceksiniz ve nickinizi kimse hatirlamiycak verdiginiz emekler cop olucak sadece doldurulmus sizofrenik egonuzla sacma sapan gururlu kelimeler kullanicaksiniz.bizim somut gostertigimiz gercekler var sizinse elinizde yalanlar ve arkasina sigindiginiz hikayeler :) ekip olsaniz tugra adinda halen devam eder en azindan saygi kazanirdiniz :) reziller.Emek verip adam gibi oynamaya calisanlarada saygilar

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Anlama zorlugu olana nasıl anlatılırki ben ne dıyom o ne dıyo bana Sizin gibi sayesinden w20den sonra komple klanlar bitti aşiret klanlar oynamak zevklidir dünya kapatınca ne olucak herkeze 1 mesaj atıcak klanlar w52 kapandı sonra sizi mi konusucaklar herkez gelecek dünyaya bakar daha fazla uzatmaya gerek yok klanlar kazanmaya dewam etsin

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Hoşuna gitmedi demi tebrikler mesajımı bekliyordun hakedene tebrikler o nu sadece vegas şavaşında yaptınız oda bırakıp gıtmeseler boyle olmazdı sızde ıyı bılıyorsunuz bızım gıbı dayansalardı suan harita cok farklı olurdu

Pikacuu37

Hafif Atlı
Öyle bir konuşuluyor ki ben sinseri tanımam etmem ama önceki dünyalarda neler yaptığını burada öğrendim :)

DeletedUser6436

Ziyaretçi
İyi de önemli olan o değil mi zaten, Vegas dayanabilseydi dayanırdı zaten. Dünya başında savaşsız kapatılan iki kıta kuzeydoğu ve güneybatının hali ortada biz kıtamızı kapatırken de savaşıyorduk dünya başında ciddi pre hacayan kıtamızdaki bir kaç oyuncuya karşı verdiğimiz mücadeleyi hala hatırlıyorum.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Hoşuna gitmedi demi tebrikler mesajımı bekliyordun hakedene tebrikler o nu sadece vegas şavaşında yaptınız oda bırakıp gıtmeseler boyle olmazdı sızde ıyı bılıyorsunuz bızım gıbı dayansalardı suan harita cok farklı olurdu
biz 3 klanla savaşmayı göze alıp oynadık bu dünyayı kendine gel. aynı anda hem k45 hem k54 bölgesi ile savaşa girip o dönemde vegas klanını dağıttık hatırlatırım. vegas dağıldıktan sonra sizinle savaşa başlamadık; sizinle savaştayken vegası dağıttık. ve sana şu kadarını söyleyeyim biz isyan klanının gelmesine de hazırlıklıydık, planlarımızı en kötü senaryoya göre hazırlamıştık ve göze almıştık. kendi çapulcu klanlarınızla bizi karıştırmayın, dünyada şamarı yediniz burada hadsizlik yapmayın. ortada verilen bir emek var, çamur atmayın.

Worlde tugra vegas isyan + nwo olarak basladiniz hala soyle boyle diyonuz :) bu iQ ile nasil yaşiyorsun.ulan biz worlde 1 gun onceden guneydogu diye bildirdik , 4 klan bize gore konumlama yaptiniz ve ona ragmen kaybettiniz.Muhtamelen yönetimde dahi degilsin boş cene yapiyorsun işine bak w55 git bide orda tokat ye ekibinle hadi bb

Aa pardon unutmusum.korkudan onunuze siper ettiginiz , gelisimizi tamamlamaniz icin kolaylik saglamasini arzuladiginiz sahi klanini es gecmeyelim :)

W A R D A D D Y

Baltacı
Anlama zorlugu olana nasıl anlatılırki ben ne dıyom o ne dıyo bana Sizin gibi sayesinden w20den sonra komple klanlar bitti aşiret klanlar oynamak zevklidir dünya kapatınca ne olucak herkeze 1 mesaj atıcak klanlar w52 kapandı sonra sizi mi konusucaklar herkez gelecek dünyaya bakar daha fazla uzatmaya gerek yok klanlar kazanmaya dewam etsin

Yanlış klanla dalaşıyorsun aslan parçası

35 kişiyle dünyaya giriş yapıp dünya kapatan klan var karşında arşivlerden W35 son konusu bul bak .. Bunları en son söyleyebileceğin klan var karşında başka bahane bul ezikliğinize..

Ya da boşver sen de diğerleri gibi biat et hepsi silip gitti bak :D

DeletedUser68836

Ziyaretçi
Şimdi bu arkadaşlar karakterden dem vurmuşlar profillerinde, ulu liderleri orbionun en son bi klan kadar hesabı vardı onu düşünüyorlar mı acaba? Yoksa karakterlilik/karaktersizlik kriterleri gizli mi :) İçimizden kaç tane hesap kim bilir ne şekillerde alınıp bize karşı kullanıldı(eski Hanedan taraflarından bahsediyorum), o zaman neredeydi karakter timsali arkadaşlar? He tabii yine reisimiz orbionun özel mesaj ile insanları tahrik etmeye çalışıp ban yedirtmeye uğraşması da müthiş bir karakter örneği onu da es geçmeyelim.

DeletedUser54072

Ziyaretçi
biz 3 klanla savaşmayı göze alıp oynadık bu dünyayı kendine gel. aynı anda hem k45 hem k54 bölgesi ile savaşa girip o dönemde vegas klanını dağıttık hatırlatırım. vegas dağıldıktan sonra sizinle savaşa başlamadık; sizinle savaştayken vegası dağıttık. ve sana şu kadarını söyleyeyim biz isyan klanının gelmesine de hazırlıklıydık, planlarımızı en kötü senaryoya göre hazırlamıştık ve göze almıştık. kendi çapulcu klanlarınızla bizi karıştırmayın, dünyada şamarı yediniz burada hadsizlik yapmayın. ortada verilen bir emek var, çamur atmayın.
3 klan karşı şavaştık diyip diyip duruyorsunuz nerde 3 klan şavaşıp ettıgınız dediginiz oyuncularını ama sizin klanlarda görüyorum ne tesadüf demı şavaştıgınız oyuncuları sızın klanda nasıl olur karaktersizlik yapılarak oynanmış bi dünya benım burda yonetıcı olmam önemli mi ben üyeyim sadece görüşümü söylüyorum hakederek dünyayı kazanmadınız üyeleri kendinize çekerek kıtaları kapattınız bunu sizde biliyorsunuz ama söylemek cok zor geliyor size forum size kaldı artık bol bol kendınız pohpohlaya durun

Pikacuu37

Hafif Atlı
3 klan karşı şavaştık diyip diyip duruyorsunuz nerde 3 klan şavaşıp ettıgınız dediginiz oyuncularını ama sizin klanlarda görüyorum ne tesadüf demı şavaştıgınız oyuncuları sızın klanda nasıl olur karaktersizlik yapılarak oynanmış bi dünya benım burda yonetıcı olmam önemli mi ben üyeyim sadece görüşümü söylüyorum hakederek dünyayı kazanmadınız üyeleri kendinize çekerek kıtaları kapattınız bunu sizde biliyorsunuz ama söylemek cok zor geliyor size forum size kaldı artık bol bol kendınız pohpohlaya durun

Şakaysa komik değilse daha komik ben gelcem senin yanında savascam aynı safta ama sınırda savaşan ben olacağım. Destek isticem atmayacaksın. Savastayken gece beni toplamaya calısacaksın sonra saf değiştirince üye çalıyor mu olacak :)

Vegas stalkerdan daha çok toplamıştır kendi üyesini :)

DeletedUser54072

Ziyaretçi
K44 1 Tane stalker oyuncusu yokken hanedan klanı 1 gece yıkılıp kıtayı stalker alıyor sımdı bu stalker gecen oyuncular hanedan isyan şavaşı bittigi gibi neden hemen stalker geçiyor hanedan arkasından iş çeviren 20 kişilik ekip stalkerda tesadüf