W52 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

R U Z N A R K

Baltacı
3 klan karşı şavaştık diyip diyip duruyorsunuz nerde 3 klan şavaşıp ettıgınız dediginiz oyuncularını ama sizin klanlarda görüyorum ne tesadüf demı şavaştıgınız oyuncuları sızın klanda nasıl olur karaktersizlik yapılarak oynanmış bi dünya benım burda yonetıcı olmam önemli mi ben üyeyim sadece görüşümü söylüyorum hakederek dünyayı kazanmadınız üyeleri kendinize çekerek kıtaları kapattınız bunu sizde biliyorsunuz ama söylemek cok zor geliyor size forum size kaldı artık bol bol kendınız pohpohlaya durun

600 kişilik vegastan kaç adam şuan bizde saysana.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
3 klan karşı şavaştık diyip diyip duruyorsunuz nerde 3 klan şavaşıp ettıgınız dediginiz oyuncularını ama sizin klanlarda görüyorum ne tesadüf demı şavaştıgınız oyuncuları sızın klanda nasıl olur karaktersizlik yapılarak oynanmış bi dünya benım burda yonetıcı olmam önemli mi ben üyeyim sadece görüşümü söylüyorum hakederek dünyayı kazanmadınız üyeleri kendinize çekerek kıtaları kapattınız bunu sizde biliyorsunuz ama söylemek cok zor geliyor size forum size kaldı artık bol bol kendınız pohpohlaya durun

Sanirim zeka sıkıntısında son noktaya gelmissin:) koy toplayarak hicbir klani bitiremezsin. Hele ki vegas gibi tugra gibi 10 klan olan klanlari toplayarak bitiremezsin. Vurursun kafalarina, dagilma asamasina geldiginde uygun olan oyunculari klana alirsin. Bir oyuncu dusman klana sadece bulundugu klandan bir bok olmayacagini anlayinca gecer;)

kralemre96*

Okçu
Geçmişi mi konuşucaz o ne yaptı bu ne yaptı banane kim ne yaptıysa ben suan ki istatislige bakarım suan sakşak klanı hesap sil yapıp bıraksa sizin dediginiz o benım arkadaşım o diploması falan dediginiz varya dünya 9 klan olarak kaldıgınız anda birbirinizi nasıl toplatırız nasıl elerız diye düşünmeye başlıcaksınız farkındasınız ama sessiz kalıyorsunuz sonra biz dünyayı kapattık her geleni klana alınsa herkez kapatır

sizi dünyadan postaladıktan sonraki meseleler seni ilgilendirmiyor ne konuşuyorsun isterse stalker yöneticisini toplar isterse üyesini sanane bundan

Vegastan toplasan 20 kisi gecmemistir bize :) hanedan ekibiyle bire bir savasmadik.nwo , nwo olarak sabit kalsaydi eger muhtamelen savasicaktik.cunku vegasla dost girdiler.sonraki surecte secenekleri vardi.hanedan bi anda 5 e bolununce uygun ekip bize gecti.

Tugra klanlarinddan 1 oyuncu bile alinmiycak mesela.soykirim

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Sanirim zeka sıkıntısında son noktaya gelmissin:) koy toplayarak hicbir klani bitiremezsin. Hele ki vegas gibi tugra gibi 10 klan olan klanlari toplayarak bitiremezsin. Vurursun kafalarina, dagilma asamasina geldiginde uygun olan oyunculari klana alirsin. Bir oyuncu dusman klana sadece bulundugu klandan bir bok olmayacagini anlayinca gecer;)
köy toplamayı bılmıyorsan bitiremezsin w30 sonraki dünyalarda oynadıgın belli eskiden olsaydın bilirdin klandan cıkıp düşman klana geçilecegine hesap silip gitmek yapılır korkaklık deil.ya beraber oldugun klanla oynarsın yada beraber bırakıp gidersin bunu yapamayanlar zaten ajanlardır yada karakterinde sorun yaşayanlar bunu mu burda savunucaksın şimdi

Nasil bi celiski bu ya o zaman alayiniz vegas dustugunde cekip gideydiniz? Ne karin arisi bu ya boyle her donem biri cikip sacmaliyip yok oluyo gidiyo :) sirayla sanirim bu isler siradaki kim acaba

DeletedUser62479

Ziyaretçi
köy toplamayı bılmıyorsan bitiremezsin w30 sonraki dünyalarda oynadıgın belli eskiden olsaydın bilirdin klandan cıkıp düşman klana geçilecegine hesap silip gitmek yapılır korkaklık deil.ya beraber oldugun klanla oynarsın yada beraber bırakıp gidersin bunu yapamayanlar zaten ajanlardır yada karakterinde sorun yaşayanlar bunu mu burda savunucaksın şimdi
W30 tan once w20 ve w24 te oynadim. İkisini de yonettigim klanlar kapatti:/ w30 tan sonra kapatilanlari soylemiyorum onlari saymiyon: p bildigim kadariyla tugra klanin yonetim ekibide birbiriyle savasmisti. Yanlis biliyorsam kusura bakmayin:) sen tugra yada herhangi bir klanin bana nasil 10 klanla bi worlde basladigini soylesene? Hepiniz ayni mahalledenmisiniz? Bir klani yikarsin iyi oyuncularini klana alirsin. Tugrada dahil aklina gelebilecek her klanin yaptigi sey bu;)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Neyse bu elemani bana birakin siz tugrayi toplamaya devam edin: )

slavrator

Mızrakçı
Eze eze geldik gidiyoruz :) stalker kadar düzenli bir klan yoktur. Eleme sistemi savunma ve saldiri sistemleri hepsi duzenli yoneticilere ve emek verenlere teşekkür etmek lazım. Ben ilk defa bu dünyada birlikte başlamıştım stalker ile

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Gerizekalı heralde..kafalarına kafalarına vurmuşuz oyunda..hala ama stalker oyuncu çekti.
Yenildiğinizi hazmedin biraz..gidin soda için..

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Yok daha var baya, rakibimizde tepki yok fazla, ayrı ayrı klanlar kuruluyor, profil yazılarına göre siliyoruz diyorlarda, daha öncede çok gördük, silen falan olmuyor :) biz köy almaya vurmaya devam ediyoruz

1-2 sayfa baktım da bahaneler başlamış yenilen tarafta :D

biz sinser'î destekliyorduk ama olmadı :(

Pikacuu37

Hafif Atlı
Oha dünyaya girip savaş istatistiklerine baktım da şakşak nasıl kaybetmiş köy öyle savaş durumu nedir acaba