W52 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Kuzeybatiya mis yetistiremiyoruz arkadaslar :) Sonraki haritada kuzeybatida birlik saglanmasini istiyorsaniz lutfen 5555 e *kuzeybatiya 5er milyon ham* yazip SMS atabilirsiniz veya oyundan bana ulasabilirsiniz :) Iyi bayramlar diliyorum herkese. Devo eline saglik kardesim.

The JUDGE

TyPHonE

Yasaklı
Olm o kuzeybatı ne lan öyle stalker bi klanı almış onlar harici 3-5 klan daha bağımsızlığını ilan etmiş,2-3 haftaya kuzeybatıda düşer tahmini bi 1.5 aya falan güneybatı da gg olur,hız 1 olmasa 200 günde kapanırmış dünya xD

JrFly

Dük
Raznurk hazırladığı op böyle çöp olur g.batıya baksanıza şey gibi ortadan ayırmışlar sallanıyor orada :D

Dzpiyade

Yasaklı
Çok güzel düzenbazlık ve karaktersizlik örneği veren arkadaşları tebrik ediyorum şerefi ile oynayan herkesi tebrik ediyorum.
Hesapların hepsi sil modundadir kuzeybatınin Allah değil karaktersiz topluluğu belasını verdi.stalkeri ayrıca tebrik etmek istiyorum dünya hakkiniz herkese iyi bayramlar . Sivilce karakter kazanmanın dileği ile onlar kendilerini biliyorlar

Pikacuu37

Hafif Atlı
Kuzeybatı göz göre göre dünyanın başından beri herkesin çıkarlar uğruna harcadığı kıta oldu. Madem savasmadiniz birlestiniz. Sonra niye tekrar ayrıldınız hiç anlamadım. Bir olup isyanı devirdiniz. Demek ki hareket edebiliyor mussunuz 2 klana ayrılmadı 3 4 klana ayrıldı. Stalkerin geldiğini göre göre birbiri ile savaştılar. Değişikti ne diyeyim zevk almışlardır umarim

DeletedUser36620

Ziyaretçi
@SiNSeR neden klanınız bölündü ve neden hesap sildin dışarıdan takip edenler için açıklar mısın? En son İsyan yenilmişti. Tuğra-ŞakŞak ile Stalker savaşıyordu. İsyandaki bazı oyuncuları da almıştınız. Hiç olmazsa son ikiye kalabilirdiniz gibi gözüküyordu dışarıdan. İşler nasıl bu hale geldi?

DeletedUser68844

Ziyaretçi
@SiNSeR neden klanınız bölündü ve neden hesap sildin dışarıdan takip edenler için açıklar mısın? En son İsyan yenilmişti. Tuğra-ŞakŞak ile Stalker savaşıyordu. İsyandaki bazı oyuncuları da almıştınız. Hiç olmazsa son ikiye kalabilirdiniz gibi gözüküyordu dışarıdan. İşler nasıl bu hale geldi?

1 milyon dolarlık soru budur işte dimi adaşım :)